Rákászat kivétele

Örülnél, ha a rákászat kikerülne a szerverről?


  • Összes szavazat
    39
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alax D Xavier >

Ötleted:
< Kerüljön ki újra a rákászat a szerverről. >


Megjegyzés:
< Rengeteg visszajelzés érkezik arról, hogy brutális lag felhők jelentek meg újra a szerveren, mint annak idején is, ahogy jelen volt hozzáteszem szintén a rákászat végett. A szerveren csak egy kis réteg használja ki a rákászat adta lehetőséget azért, mert nem tudják, vagy már nem akarják a laggolás végett a játékosok.. Szerintem mindenkinek jól jönne, és nem sok vizet zavarna fel, ha a rákászat újra kikerülne a szerverről. Mert tényleg ez, hogy fogja magát egyik pillanatról a másikra a game és ledroppol 60 fps-ről 20-30-ra elég durva. Nem csak nekem, hanem sokaknak még rajtam kívül. Ha egy üldözést nézünk elég szarul néz ki, hogy 10/6 ember laggol, aztán a kövi laggfelhőnél a maradék 4 ember laggol és az előző 6 nem... Tehát szerintem bőven elengedhető ez a rákászat téma, a szerver érdekeit és élvezhetőségét nézve. Persze ez csak a saját véleményem, de én így vélekedek a jelenlegi helyzetről. >
 

Istvánka

Zöldfülű
Támogató
2019. 05. 28.
156
127
V4 karakter
Teo Declan
LV karakter
Felipe Hughes
V2 karakter
Teemo Deaclen
Valóban nagy laggokat okoz. Néhány helyeken a karakterekről lebuggolt a kiegészítő és laggolni kezdek azoktól. Ez a hely pl. Blueberry vagy a rendőrség környéke.
 

DiazV2

Újonc
2020. 12. 16.
42
32
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
Valóban, személyesen is tapasztaltam, hogy iszonyat FPS droppok jelennek meg bizonyos területeken a rákászat miatt.
 

dami

V3 ExGA [4]
Támogató
2019. 01. 10.
231
695
19
Ausztria
V4 karakter
nuh.can
Csak támogatni tudom.
60fpsről - 30-40fpsre leugrik ami szerintem eléggé szemetszúró.
 
  • Vicces
Reactions: Roland.22

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Ez miatt van bent TESZT jelleggel, hogy kiderüljenek a hibák..
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Ez miatt van bent TESZT jelleggel, hogy kiderüljenek a hibák..
Csak hogy hiába teszteljük, jelezzük hol kap el a lag.. ez változó és csak néhány fix hely van. Másrészt így elég élvezhetetlen a játékélmény, és hátrányosan érinti a játékosközösséget. Ez igazából még mindig ugyan az a baj, mint két- három évvel ezelőtt. Laggfelhők alakulnak ki a mapon össze vissza, tarthatatlan állapotokat okozva ezzel.
 

Taresz

Barangoló
Támogató
2020. 12. 08.
140
26
Szeged
V4 karakter
Christian Tailor
V2 karakter
Christian Taylor
Támogatom, mielőtt nem volt be rakva a szerverre meg volt a 45-60 FPS, így hogy be lett téve 25-30 fölé nem nagyon megy, ami elég zavaró.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Amikor bent volt írogatták az öteleteket hogy legyen kivéve, amikor kivették írogatták az ötleteket hogy kerüljön vissza mosteemg ismét vagyék ki. Van két tábor akiknek sosem fog megfelelni ami jelenleg van rákászat/ládázás terén.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Amikor bent volt írogatták az öteleteket hogy legyen kivéve, amikor kivették írogatták az ötleteket hogy kerüljön vissza msot emg ismét vagyék ki. Van két tábor akiknek sosem fog megfelelni ami jelenleg van rákászat/ládázás terén.
Még neked válaszolnék ez kapcsán, többet nem kívánok válaszolgatni, mivel a felesleges HSZ huntot el szeretném kerülni.. Tehát tökéletesen rávilágítottál a helyzetre, de úgy gondolom, ha mérlegelünk és megnézzük az érme két oldalát végső soron ott fogunk tartani, hogy a kivétel mellett több voks tehető le. Előnyöket hátrányokat kell itt figyelembe venni, és a közösség meglátását. Van 20-25 ember napi átlagban véleményem szerint akik pár órát foglalkoznak és ténykednek ezzel a lehetőséggel amit a rákászat biztosít nekik, viszont a további 250-300 játékos nem. Amit pedig nem használnak ki, véleményem szerint felesleges, hamár csak azt nézzük milyen hátrányokkal rendelkezik a rendszerét illetően a script. Nekem nagyon az jön le, hogy orbitális problémákat okoz a "teszt", és többeket zavar a teszt által okozott FPS meghanyatlás, droppok. Igazából szerintem ezzel bezárólag, valamint az ötlet megjegyzés és az előző srácnak tett válasz a témát megfelelően körül írja.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
@JasonV2 egy nagyon fontos dolgot írt le, jelenleg teszt jelleggel van bent, az ilyen dolgokat pedig nem hinném, hogy 2-3 perces javítással meg lehetne oldani. Ha van fejlesztés vagy arra irányuló tevékenység akkor az a baj, ha nincs akkor meg az a baj. @Hosi is teljesen jól leírta, hogy ha kiveszik akkor mindenki írja, hogy kerüljön vissza, ha bent van akkor pedig, hogy vegyék ki.
Szerintem meg kellene várni, hogy megoldható-e a javítása, és ezt majd a fejlesztő eldönti, illetve ezzel +egy lehetőség irányul a kezdőknek pénzszerzésre, lett már ár is emelve.
Előnyeit nézve, van értelme a hajóknak a szerveren, játékosoknak van egy újabb munka lehetőség amely nem abból áll, hogy üti a követ vagy vezeti a kamiont, illetve lehetne a rendvédelemnek is rp lehetőség, hogy a hajókat ellenőrizze, viszont az üldözés megnyilvánult, hogy fontosabb.
Saját vélemény, de haszna van a laggnak is, hátha kevesebb üldözés lesz a szerveren, és nem arra kell figyelni, hogy ki honnan ugrat ki, melyik rendvédelmi jármű ugrat ki a bokrokból, vagy jön szembe sávba.
Szerintem bízzunk abban, hogy javítva lesz, ha valami nem menne megfelelően a szerveren és mind kikerülne a javítás helyett, akkor nem hinném, hogy sok lehetőség lenne a szerveren.
Ötleted nem tudom támogatni.
 
  • Imádom
Reactions: JasonV2

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Ez a rákászat egy örök harc lesz. Személyes véleményem szerint tök fölösleges. De ahogy fölöttem leírták mindig is lesz két csoport. Amit fel kell fogni ha valami szarul működik nem kell a szerverre. Talán majd a javított verziója mehet be. De jelenlegi helyzetben minek be egy olyan dolog ami kb az össze player játékélményét tönkre vágja. Lehet itt a rákászat miatt pattogni hogy kerüljön be, jelenleg ez az eredménye.
 
  • Tetszik
Reactions: Alax és crose

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
hát én nem tudom hogy én lennék egy kivétel vagy valami, de nekem se lagok se semmi. Úgyan annyi fpsm van mint mikor nem volt bent(60).
 
Utoljára szerkesztve:

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem is legyen kivéve, néha járok fel a szerverre de egy isteni csapásra 40 fps-ről nem tudok többel játszani mint 20. Abszolút nevetséges mennyit levesz.
 

Wtfalbinyo

Újonc
2019. 06. 23.
34
53
19
Szerbia
V4 karakter
Alessio Senn
V2 karakter
Ayden Moore
Ezt én is tapasztaltam kaszinó,déli kút és még több 10 helyen vannak akkora lagg felhők 50fps rőlm 16

bodo válasza:
12 órád van az IG neved feltüntetni.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Hűha
Reactions: Roland.22
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.