Rajmii jelentkezése a SeeGame Moderátor csapatába!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

theRajmii

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
39
7
V4 karakter
Rajmii Da Colins
gCgicRI.png

IG neved

Rajmii Da Colins

_

Mióta használod a TeamSpeaket?

Már egy olyan 3 éve biztos használom, kisseb-nagyobb kihagyásaim voltak persze, de szinte minden napos használatba veszem!

_

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A napi aktivításom az körülbelül 5 óra, és ezt az időt teljes mértékbe tudnám erre a feladatra szánni!

_

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken

Mint említettem, napi 5 óra a minimum amennyit fenn tudnék lenni a TeamSpeak szerveren.

_

Miért válasszunk be téged a csapatban?

Igazából nem vagyok különb egyik jelentkezőtől sem, maximum azt tudnám ki emelni így magamról, hogy egy teljes mértékben lojális, optimista ember vagyok, aki teljes mértékben a precizitásra törekszik,meg adom mindenkinek a kellő tiszteletet, bár persze vannak rossz tulajdonságaim mint például, az egoistaság, illetve hamar feltudom kapni a vizet, ha úgy beszélnek/bánnak velem mint egy rossz...

_

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?

Igazából segítenék a nagyobb moderátoroknak ha olyan ügybe keverednek. Aktivításom is közre játszana, mint például figyelem a TS-t, és ha meglátok egy nem regisztráltatt,jönnek hozzám ügyet intézni, akkor teljes mértékben megtudnám oldani önállóan, senkit nem zavarva illetve hátráltattva ez által!

_

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?

Mindig amikor problémám volt és moderátori segítség kellet nekem, akkor mindig teljes mértékben segítőkészek voltak velem, illetve figyelmesen végig halgatják a problémákat, és én is egy ilyen jól összedolgozó, jó csapatmunkát végző csapatba szeretnék be kerülni.

_

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?

Elsősorban megkérdezném, hogy játszik e a szerveren(ha nem regisztrált), megkérem hogy, sorolja el a kellő szabályzatott, illetve ha ez megvan, akkor megkérdezném hogy, miben tudok segíteni, és ha olyan problémája/segítségre lenne neki szüksége amiben én tudnék segíteni, akkor teljes mértékben segítenék neki. Ha meg olyan problémája van amellyet én nem tudnék megoldani/segíteni neki, akkor el küldeném egy Operátor/SzuperModerátorhoz, hátha ott tudnak neki segíteni!

_

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

Első és legfontosabb: Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.

Második: Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása.
Harmadik: Más szerverek hirdetése (link, kép, avatar stb.) elhelyezése TILOS!
_

Ismeretség a teamen belül.

Igazából eggyetlen egy barátom van a team en belül mégpedig: Jack Alphonso//Deka

_

Referenciáid?

Hát én mindig is moderátorkodtam, és egy "nagyobb" szerveren amin most már kevesen játszanak, azon voltam több mint másfél évig moderátor, és 6 hónapig SzuperModerátor (Az ott olyan volt mint itt az operátor)

_

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Elsősorban ha teljesmértékbe nem akarja megérteni akkor, megkérdezem hogy tudok e másba segíteni, és ha még mindig azt kérdezi, akkor csak ki húzom a szobából, de ha vissza jön és ugyan úgy folytatja, akkor egy kick ben részesítem. Ha ezek után is vissza jön, és továbbra is ezt kérdezi, akkor szankcióba részesítem!

_

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban.


Sziasztok én Rajmi vagyok, 16 éves, jelenleg Dunaharasztin lakok. 8 évet fociztam versenyszerűen, de ezt abba hagytam a tanulmányaim miatt. Lassan fél éve, hogy elkezdtem konditerembe járni, és úgymond gyúrni. 10. osztályba járok, és autószerelőnek tanulok. Szabadidőmbe általában gépezni szoktam, vagy elmenni valamerre. SeeMTA-val lassan 2 hónapja, hogy játszok (3 hetes kihagyás), eléggé sok "barátom" lett szerencsére, de én úgy vagyok vele, hogy ismerkedni nagyon jó dolog, és egy igazán barátságos ember vagyok, mint ugye már említettem azt is, hogy lojális vagyok, megértő, precíz, tisztelettudó, nekem is van rossz oldalam amit ritkán hozok elő.

_



MARTONKA válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Deka

Újonc
2019. 01. 10.
65
9
19
V4 karakter
Jack Alphonso
Szép napot !

Hosszas át olvasás és döntés következtében: TÁMOGATOM !!


Egyéb megjegyzés: Köszönöm hogy bele foglaltál a lapba !!
 

Lukász

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
262
216
V4 karakter
Tyler Bush
LV karakter
Matthew Sanders
V2 karakter
Fernando Marshall
Hali, elolvastam a lapodat, elég jó lap lett. A kinézete az tetszik jó kis formátum stb. 1dologba kötnék bele hogy "Miért válasszunk be téged a csapatban? " ennél a kérdésnél azt irtad válaszképp hogy ha veled tiszteletlenül vagy ha úgy beszélnek veled mint egy kutyával akkor te is viszonozod ezt. Nos a napokban felmerűlt a sok VPNesek és ha kibannolod visszajönnek és k. anyáznak stb stb. akkor te ezt viszonozod? sajnos Moderátor Team tagjai ilyenkor sem engedhetik meg maguknak ezt. Számomra ez egy - és nem is kicsi szóval sok sikert kivánok neked, én Tartózkodom
 
  • Tetszik
Reactions: Suma

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Őszinteséged lenyűgöző de szerintem nem "állatokat" keressünk ahogy te fogalmaztál. Összességében a jelentkezési lapod szerintem jó lett, csak indulataidat sokszor haszonasabb magadban tartani.
 
  • Tetszik
Reactions: theRajmii

theRajmii

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
39
7
V4 karakter
Rajmii Da Colins
Természetesen nem úgy értettem, de teljes mértékben megértem és igaz is. Ahogy értettem: "Aki úgy viselkedik velem olyan stilussal arra nem annyira tekintek jó szemmel"
 
  • Tetszik
Reactions: Kuti

Gekko

Újonc
Very Important Person
2019. 01. 10.
69
17
V4 karakter
Franky S Bucky
LV karakter
-
V2 karakter
-
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!




















 
  • Tetszik
Reactions: theRajmii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.