Rajani Mosi - Devil

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mrkgdd

Újonc
2024. 02. 19.
28
165
Székelyudvarhely
V4 karakter
Rajani Mosi
LV karakter
Orlen Moodie
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Rajani Mosi


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Devil


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen bírálat, nem gondolom, hogy erre szankciót kellett volna osszon. Azért, mert látom, hogy OOC chatben az érettségiről beszélnek, mert itt érettségi van, és odamegyek megkérdezni, hogy hol laktok románok, hogy hátha itt ahol én, erre jön a srác egy ilyennel: [2024-07-09 12:06:57] [Output] : Cliff Davidson: (( anyad bus kerites alatt szajbabaszott picsajajba )) . Nem értem, hogy ha tudom jól, hogy románok azaz itt élnek és megkérdezem, hogy hol laktok románok erre miért jár 2 hét bann, ebben semmi szidás nincs, nem is lehet annak venni. Ezt nem lehet összehasonlítani az ukrános és oroszos dologgal. Nem értem, hogy egy Romániában élő embernek, hogy lehet sértő ha Románnak hívod. Ennyi erővel akkor ha egy Magyart lemagyarozol, veheti sértőnek és akkor mindenki kapjon bant érte. Egyáltalán nem tartom korrektnek hogy egy sort ami "hol laktok románok?" dolgot a románozás miatt egy háborús helyzettel felvértezett (sajnos) "ukránozáshoz" hasonlítunk és miért is sértő ez bárkinek.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.pl/view/46925bd2 (teljes szituáció, adminügy logja)


Megjegyzés:
Véleményem szerint, egy hol laktok románokra 2 hét bann az nagyon sok, nagyon soknak találom úgy, hogy még adminjailem sincs OOC stílus, OOC szidás indokkal ami indokolná, hogy én mindenkit szidok vagy úgy beszélek vele, mint más egy kóbor kutyával se tenné. Ellentétben arra amit Cliff írt, arra csak 1 hónap lett osztva, összehasonlíthatatlan a kettő súlyossága.

Előre is köszönöm a bíráló admin válaszát.
 

.devil

<3
SzerverAdmin
v4
2021. 10. 21.
53
432
V4 karakter
Lucia Varela 🐱
LV karakter
Nova Black 🥸
Hy,
az elejéből szépen kihagytad, hogy te 2x is feltetted ugyan azt a kérdést ("Hol laktok románok?"), melyre látszik, hogy Cliff ingerültebben válaszolt, tehát nem éppen szívlelte azt, hogy te lerománozod őt esetleg a társát. Teljesen más lenne a szituáció, hogy ha ooc chaten megkérdezed hogy esetleg honnan származtok és utána kérdezed meg hogy hol is laktok, de nem így. El is mondtam neked ezzel a problémám. Cliff dupla annyi büntetést kapott már csak az anyázás végett is, de téged sem engedhettelek el a románozás miatt.
 

mrkgdd

Újonc
2024. 02. 19.
28
165
Székelyudvarhely
V4 karakter
Rajani Mosi
LV karakter
Orlen Moodie
Egyáltalán nem összeegyeztethető a két szankció amit hoztál, nem két hét eltérés kéne a kettőközt lennie. Mert enyém a legtöbb esetben max jail, meg másnak ha valaki a szülőét szídja az nem 1 hónap. De ez csak az én véleményem, majd a főadmin eldönti. Nem hagytam ki belőle semmit, mert ott a log.
 

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 268
9 030
20
V4 karakter
Killian Burns
Feltehetted volna a kérdésedet egy fokkal szebben is, ahogyan Devil megfogalmazta az pont tökéletes lett volna. Ez így, ebben a formában akárhogyan forgatom és nézem, de sértő.
Lehet példálózni hogy magyart akkor ne hívjunk magyarnak se senkit, de ez teljesen más, minthogy valakit lerománozol. Remélem, hogy tudod miért, és nem kell kifejtenem.

Abban viszont határozottan igazad van, hogy egy ilyen anyázásra elképesztően kevés 1 hónap kitiltás, ezt módosítottam 1 évre.
Boby Jhonson, aki többször is kussoltatott OOC chaten, kapott 300 perc adminjailt most.

A panasz jogos.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.