Raffai Mario Jimmy - Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raffai

Zöldfülű
2019. 02. 24.
171
108
Jászberény császára.
www.galishop.hu
V4 karakter
Eduardo Castellanos 🇭🇺
LV karakter
Raffai Lola 🇭🇺
V2 karakter
Raffai Mario Jimmy 🇭🇺
3.) Az aláírásod maximum egy képet tartalmazhat, és nem lehet olyan nagy, hogy eltakarja a következő hozzászólást!(A kép paraméterei nem léphetik át ezt az értéket: 300x150) Büntetés: 50-100 büntetőpont
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Raffai Mario Jimmy
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 33 nap, 12 óra és 34 perc (48274 perc)
IC SZINT: 30+

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://i.imgur.com/qbCQoJw.png

EDDIGI FRAKCIÓID: TEK, OMSZ, Taxi (2x), SCCS, SCK, PF stb..
TÁVOZÁSAID OKA: Nagyrészt inaktivitás/kilépés.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Igen, voltam. 2021. Augusztusban.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Raffai Mario Jimmy
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Kilépés/Kirúgás. A kirúgás egy boxmeccsen való részvétel. Kilépni viszont ki is léptem szintén, mivel 2-3 tag kavarta a ....-t.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4óra kb.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6óra kb.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, természetesen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Persze.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok, Nagy Patrick vagyok. Egy Jász-Nagykun-Szolnok megyei falucskában élek, családommal.
Jelenleg még tanulok, MG-gépésznek. A hobbim közé tartozik a kutyázás (oktatás), motorozás, szerelés.
Jelenleg életben a célom hogy elvégezzem a szakmám, illetve hivatalosan kutya iskolát nyithassak és bejegyzett faj szaporító legyen.
Most 5 évet fogok erre felrakni, hogy elérjem a célom. Én már voltam a frakcióban viszont kilépés/kirúgás álltal kikerültem.
Szerintem amit kellett elvégeztem mindig, viszont nem tagadom. Voltak velem bajok, de mikor rám lett szólva abba hagytam.
Sajnos akkor bent volt olyan 2-3 tag aki kavarta a k@kit... És ez miatt panaszt tettek rám.
A Frakció vezetői tagokból ismerek pár embert, mivel ugye voltam bent.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Már 1x voltam tag, akkor még Balage sima kollegám volt. Illetve sok régi tag akivel jóban voltam az most magas rangon helyezkedik el.
Szeretném újra az egészet.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
(Múltkori laphoz válaszul érkezett hogy 1 hét múlva írjam újra, hát csúsztam mivel nem értem rá.)​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.02.04. 20:00 Amennyiben nem megfelelő az időpont, az időponttól számított 48-órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt. Előbbi időpont nem lehetséges.
Utolsó lehetőség.
 
  • Imádom
Reactions: Raffai
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.