Raffai Mario Jimmy ~ Jelentkezése [NNI]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raffai

Zöldfülű
2019. 02. 24.
171
108
Jászberény császára.
www.galishop.hu
V4 karakter
Eduardo Castellanos 🇭🇺
LV karakter
Raffai Lola 🇭🇺
V2 karakter
Raffai Mario Jimmy 🇭🇺
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Raffai Mario Jimmy

2. Születés helye, dátuma
Las Venturas Bone County-Villages hosp., 21.10.1983

3. Bejelentett lakcíme
1874 - Los Santos Pasaneda BLVD st. 11.

4. Telefonszáma
36228565223

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Las Venturas (ILASEA) INTERNATIONAL LAW-ARMY-SECU ENFORCEMENT ACADEMY

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
See City Taxi 3x - Inaktivitás, kilépés (főnökség elhanyagolta munkásokat, nem volt jó bér.)
See City Kormány - Kilépés (Szinte csak én maradtam Közút-Felügyelőként)
OMSZ - Kilépés (Elhanyagoltak minket, inkább engem magam voltam sokszor.)
TEK - Kilépés/elbocsájtás.


7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, TEK-nél kb ~2 hónap. Távozásom az kilépés és elbocsájtás. Nem akartam már ott szolgálni, nem volt akció ahova mehettünk volna.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Elég sok információt tudok az alvilágról, én vagyok az a személy akiről senki nem venné észre hogy nyomozó.
Mindig anonym tudnák maradni, és minnél több embert tudnák lerakni láb alól. Jól körbe tudok szaglászni, és jól tájékozódom.


9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Kettő felé választom.

Pozitív: Jól tájékozódom minden helyzetben, tanulékony, hivatását félti ezért biztonságosan végez mindent, tisztelettudó, jó csapatkészség, csapat centrikus.
Negatív: Ha valaki felidesíti arra nagyon harap, sokszor máson tölti ki az idegét, sokszor komolytanal (de komoly helyzetben komoly.) Türelmetlenség.




Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Nagy Patrick vagyok, 19 éves.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2015-16 óta játszom.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
Sajnos karakter nullázás álltal 51.000 perccel rendelkezem...

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Sok frakciót bejártam, nem egymás után egyből!

Taxi-ból kiléptem sokszor meg kiraktak. 1x inaktív voltam, többször vezetőség nem volt aktív.
OMSZ-ben magam voltam.
TEK-Unalmas volt nekem nem volt akció csak nagyon ritkán..
Illegális részen mindenhol kiléptem mert nonrp-sek voltak a tagok nem gondolták komolyan.
Kormányban elején voltam ott pedig csak magam.
Mindenhol kb 2hónap minimum volt.


5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Egy jó izgalmasat játszani, ismerkedni, segíteni a többieknek ha elakadnak. Meg persze ismerősök vannak frakción belül. Illetve kis hobbira vágyom, most így télen nem tudok kinti hobbit csinálni így újra számítógép elé ülök. És ha lesz mi lefoglal tél után is így maradhat.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen mindennel rendelkezem!

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Nagy Patrick vagyok, 19. életévemet töltöm. Mezőgazdaságban foglalkozom, jogosítványt csinálom T-B kategóriákat jelenleg is.
Tavasztól új munkahelyem lesz, ahhol teljes állásban Traktoros leszek. Illetve már abba hagytam de rágcsáló vadászattal foglalkoztam.
Nekem volt motoros balesetem így kis időre abba maradt, de most vettem egy kismotort a nagy helyett így újra motorra ülök és megpróbálom legyőzni a félelmemet. Ezekkel foglalom el magam.


8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen tudom!

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Legtöbb keress fel néven van, és végtelen perccel. De ha azok nem lennének kevés lenne!
 
  • Tetszik
Reactions: birka06 és balintt

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Nem tartunk alkalmasnak. ))
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: medard és Raffai
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.