Raffai Dorado ---> Bone

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 05. 18.
7
4
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Raffai Dorado >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés, szankció elmulasztása, egyoldalú bírálás.. >

Bizonyítékok:
< Volt egy ügyünk amelyben elsőnek azt állította, hogy jogtalan az egész.. Aztán mondtuk, hogy lehetetlen, hogy ez ne lett volna DM. Aztán ők TS-en átbeszéltek 2en, majd arra jutott Bone. hogy mégis jogos, De nem oszt szankciót, hanem majd késöbb duplát..
[2019-05-29 20:03:53] [Output] : Bone: (( Bíráljam így vagy normálisan kapok bizonyitékot mert ebből DM lehet láni ))
[2019-05-29 20:23:30] [Output] : Bone: (( IC rálet fogva a fegyver vagyis veszélybe volt az élete így volt indoka elöni. így jogtalan az egész szítuácio. ))
[2019-05-29 20:23:37] [Output] : Bone: (( valakinek valami más mondani valo esetleg? ))
[2019-05-29 20:37:47] [Output] : Bone: (( A panasz jogos ahogy állitotátok 2en DM indokkal. ))
[2019-05-29 20:38:12] [Output] : Bone: (( De ellengedem egy súlyos figyelmeztetéssel ami azt foglalja magába ha kap 1 adot jailt az a duplája lesz. ))


Egész ügy logja: https://pastebin.com/dBZL6wtu >

Megjegyzés:
< Én nem tartom jogosnak azt, hogy ő neki elvan engedve a szankció mikor 2 embert le DM-el, amely mellesleg még súlyosbító körülmény is. De ha én bármit elrontok egyből kapom a szankciót. Az egész ügy alatt nagy részét amit mi 2en írtunk Hugh-al szinte semmis volt, figyelembe se vette. Tudtommal, ha mi nemtudunk ts-re menni akkor ooc kellene az ügyet intézni. Így nekünk esélyünk se volt közbeszólni az ügybe, mert nagy részét amit írtunk csak ott volt és senki nem vette figyelembe. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Szia Admin dönti el hogy mikor oszt kinek mennyit és milyen indokkal jailt és mikor engedi el figyelmeztetéssel. Attól hogy még téged más admin berak jailbe és nem figyelmeztet az nem rám tartozik mindenkinek más tulajdonsága van nekem olyan hogy nem a jailre megyek ha megnéznéd amikor a szerveren vagy láthatod hogy nem nagyon látsz nálam szankció osztást.
 
2019. 05. 18.
7
4
Értem, akkor ezzel most azt mondod ha bármit olyant teszek, amit a szabályzat tilt akkor odajössz és elsőre csak figyelmeztetsz? Mert ebből amit írtál nekem ez jött le.
 
  • Vicces
Reactions: aDSP

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Nem, kedvemtől függ UCP alapján hogy milyen jailjei vannak az adót illetőnek. Ha nincs sok jaile valakinek nagy eséllyel elengedem mert ember hibázhat és figyelmezettem csak.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Bone, ha egy adott esetet látsz és nem tudod eldönteni hogy az adott eset jogos vagy jogtalan, akkor inkább hívj egy másik admint vagy kérj segítséget akár tőlünk akár nagyobb admintól.

Kis színtűeket szoktunk inkább elengedni vagy szankció időtartamát csökkenteni.

Keress fel TeamSpeak 3 szerveren.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.