Rafael Jin - SGH jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DZSIN

Barangoló
2019. 01. 15.
148
105
V4 karakter
Jin Calder
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok kedves vezetőségi tagok illetve bárki aki olvassa ezt a jelentkezési lapot. Simon Gergőnek hívnak 18 ésves vagyok jelenleg munkanélküli, Lepsényben élek, hobbi szinten zenélek illetve motorozok is hamarosan ha minden jól megy akkor egyéni vállalkozó leszek körülbelül ezek a fontosabbak információk szerény személyemről!

Mióta játszol a szerveren?

Hát a Seemta V2 szerverén pár napja de a V3-on van 55000+ percem nemtudom mennyit számít de azért itthagyom!

Eddigi elért dolgok:

A mai naptól kezdve azaz 2020.03.16-tól az LCN tagja lehetek! Engem soha nem a vagyon mozgatott hanem hogy legyen egy normális közösség akik vevők az RP-re!

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék betekinteni a szervernek ebbe az oldalába is illetve tudom hogy sablon duma de szeretek segíteni a játékosokon szeretnék bizonyítani hogy alkalmas vagyok adminisztrátornak a szerveren és szeretnék minél több embert rpre tanítani valamint a kezdő játékosoknak bemutatni "See city-t"!

Miért téged válasszunk?

Véleményem szerint megvan a kellő tapasztalatom a V3-as multamnak köszönhetően mivel ott már volt lehetőségem többször is IDG adminsegéd illetve SGH is voltam. Most jogosan tehetitek fel a kérdést hogy akkor mit is keresek én itt? Igazából egy fél éve voltam v3-on SGH adminsegéd csak leadtam idő hiányában és most felnéztem v2-re hogy mi is itt a téma és teljes őszinteséggel megfogott a szerver és szeretném átadni a tudásomat a kezdő illetve a leendő játékosoknak amit ezalatt a röpke 5 év alatt illetve az SGS-en eltöltött időm alatt (kb 2-3 éve) szereztem! UI.: Bocsi hogy mindig a V3-al takarózom de ott szereztem tapasztalataimat.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amennyit egy nap online vagyok mivel tudok egyszerre több dologra is figyelni és RP közben is tudok válaszolni simán mivel szerintem elég gyorsan irok!

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Minimum 2-3 órát max ha nagyon belelendülök akkor 5-6 órát hétvégén ez duplázódik!

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Higgadt és normális körülmények között Leírom neki hogy SGH-ként én nemtudok fixelni legyen szives felkeresni egy nagyobb adminisztrátort de előre figyelmeztetem hogy csak akkor fixelnek ha bug miatt tört össze arról is bizonyíték szükséges ennek tudatában irjon az adminnak!

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Először megmondom neki hogy pontosan hol található a szerveren elhelyezett kettő darab szerrelőtelep. Ezután elmondanám neki hogy mindkét szerelőtelep esetében van egy gyors és egy sima azaz un. lassú sáv elmondanám neki hogy ha a gyors sávot veszi igénybe valamivel drágább lesz a szereltetés de ezért cserébe relatív gyorsan be jut és folytathatja tovább utját persze arroól is tájékoztatnám hogy abban az esetben érdemes ezt a sávot választani ha siet és pénztárcája is megengedi a másikoldal azaz a lassú sáv esetében hasonló a helyzet annyiban különbözik a gyorstól hogy ott bizony ha van autó akkor sorba kell állni és kivárni hogy beengedjenek miután ez megtörtént a szerelő felméri az esetleges károkat és kiszámolja a végösszeget amint az átutalás megtörtént megfogja szerelni az autóját.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Elsősorban megmutanám egy kezdő játékosnak a Városházát mivel ott tudja elkezdeni az "életét" See City-ben ott tud munkát vállalni illetve a szükséges iratokat kiváltani!
Másodsorban az autókereskedéshez invitálnám az illetőt mivel ha már elég pénzt gyüjtött ott tud autót vásárolni hogy ne keljen mindenhová gyalog esetleg taxival járni!
Harmadik legfontosabb helynek a szerelő telepet mondanám hiszen valjuk be a játékon belül nem sok "Scumacher" és elég sűsűn mondjuk úgy összetörnek az autók!

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Nyilván folytatnám az rp-t de közben válaszolnék a segítséget kérő játékosnak hiszen képes vagyok két dologra is figyelni és egy két sor RP közé be lehet iktatni egy két választ simán!

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

SGH ként megnyitom a konzolt az (f8) billyentyűgombal és kimásolom a hirdetést amit nonosnak véltem felfedezni, ezután bemásolom az adminsegéd chat-re!

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Nem még nem voltam! kép: https://imgur.com/do7j2Er

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem még nem voltam! kép: https://imgur.com/do7j2Er
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: KrumpLiii

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Azt a pár szót amit váltottunk ts-n, segítőkésznek és szimpatikusnak véllek. Lehetne kicsit bővebb a lap, de sok sikert. Csak támogatni tudom!!!! ;)
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Nincs meg a kellő perced, amennyiben eléred a 10-es szintet, keress fel egy SGH vezetőt a lapra hivatkozva.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.