Radió

Dott

Újonc
2023. 07. 26.
8
4
LV karakter
Nas Milla
Sziasztok, érkeztem egy ötlettel.
Szerintem az nagyon faja lenne, ha lehetne a rádióba linket berakni, hogy saját zenét tudj lejátszani.
Sok embernek tetszene szerintem
 

AronMk2

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 05. 27.
246
207
19
Temerin
V4 karakter
Leo Norman
LV karakter
Rudolf Waltz
Sziasztok, érkeztem egy ötlettel.
Szerintem az nagyon faja lenne, ha lehetne a rádióba linket berakni, hogy saját zenét tudj lejátszani.
Sok embernek tetszene szerintem
Rengeteg funolás lenne belőle.
az fainabb lenne, ha meg tudnák úgy csinálni, hogy a jobb autókban first person nézetben a műszerfalon lásd a videó klippet is. támogatom!
Sok sok újradolgozást igényelne az egész művelet. Illetve mindegyik kocsi egy intit osztana, ami azért nem lenne szép.
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Funolás menne csak vele, no meg aztán óriási erőforrásokat igényelne egy ilyen rendszer, ami miatt szerintem sokkal gyakoribb lenne a crash. Elvagyunk e nélkül is.
 
  • Tetszik
Reactions: Lac

Celo

Újonc
2021. 12. 19.
71
146
Bulgária
V4 karakter
-
LV karakter
Mirza Hatic 🇧🇬
V2 karakter
-
Teljesen FUN lenne az egész. Minden kocsiból az idióta zenék szólnának, meg a mém videók. Felesleges!
 
  • Tetszik
Reactions: Lac és Browniee

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
124
148
26
Budapest
V4 karakter
John D Philip
LV karakter
Marco Butterworth
V2 karakter
❌
Ortonnal értek egyet! Egyrészt hülyeség, másrészt ha meg admin ügy van, és elhalad mellettünk valaki.. nem tudnék figyelni, és szerintem a körülöttem lévők se. + Túl sok lenne mindenki számára, főleg ha egyszerre ugyan azt nyománk be.. nem támogatom!
 

Xeon

Újonc
2023. 05. 17.
37
42
Szlovákia
V4 karakter
Darius Ohm
LV karakter
Darius Ohm
- Szerintem nem rossz az elképzelés. Az hogy saját zenét lehet berakni szerintem egy jó ötlet és van értelme, viszont a videó formában való megjelenítést azt feleslegesnek tartom. Szerintem a megvalósitás sem olyan bonyodalmas, mivel a TV-ben szinte ugyan ez a funkció szerepel, csak itt annyi lenne a különbség hogy hang formában jön elő. Úgy vélem hogy egy viszonylag nagy játék fejlesztö cégnek nem lenne olyan nehéz ezt megalkotni. Amint láttam nagyon sokan arra panaszkodnak hogy zavaró lenne, ami részben lehet igaz, viszont erre is van egy megoldás, ami pedig olyasmi mint a jelenleg bentlévő copyright beállitás, és akár az mellé kerülne be egy funkció ami bekapcsolásával letiltja/megszünteti a más erőforrásokbol származó hangokat.
- Támogatom!
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Én a sok negatív vélemény ellenére is támogatom az ötletet egy olyan kritériummal, hogy ne legyen lehúzható az ablak a járművön abban az esetben, ha általunk betett zene menne a kocsiban. Így csak az hallaná, aki bent ül az autóban.
Igazából a scriptje az egésznek így is szép erőforrást igényelne továbbá okozna ígyis crasheket.
Meg látom lelki szemeim előtt a TikTok/YT videókat, hogy milyen humoros zenéket tesznek be a rádióba.

Az ezzel a rendszerrel történő funolás csak mellékes, a nagy script mellett ami laggoltatna és akár crasht is okozna.
 
  • Tetszik
Reactions: Lac

Morales

Siti para bellum
2019. 02. 16.
288
132
20
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
A lényeget nem olvastad el sajnos. Leírtam, hogy csak felhúzott ablaknál támogatnám ezt, így pedig a publikus funolásnak esélye se lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: SpaceX

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
A lényeget nem olvastad el sajnos. Leírtam, hogy csak felhúzott ablaknál támogatnám ezt, így pedig a publikus funolásnak esélye se lenne.
De, elolvastam. Emiatt is írtam, hogy ebben az esetben a TikTokon menne a funolás, hogy milyen humoros zenéket lehet a szerveren bejátszani. Meg ezt a rendszert nagyon könnyen ki lehetne játszani.
Meg úgy mi értelme a kocsinak, ha nem húzhatod le az ablakot? Az emberek általában csak azért bömböltetik a zenét, hogy más játékos szórakozzon és dicsekedjen a zenével/idegesíteni akarja. Így nem lenne meg ez a feeling. Ha egyedül az hallja aki a kocsiban ül, arra akkor ott a Spotify.
 
  • Tetszik
Reactions: pobi

Ezerforint

Never give up
2019. 01. 10.
713
697
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Nincs ez a közösség szerény véleményem szerint megérve erre. Szinte az összes autóból bömbölne a cigány zene. Ami mondanom se kell egyáltalán nem illik egy amerikai stílusú szerverre. Maga az ötlet nem rossz egyébként. De sok esélyt nem látok ennek a megvalosítására.
 
  • Tetszik
Reactions: igenazajimre

russel21

Újonc
2023. 09. 09.
20
3
V4 karakter
Jayden Russel
LV karakter
Rafael Mendes
Sziasztok, érkeztem egy ötlettel.
Szerintem az nagyon faja lenne, ha lehetne a rádióba linket berakni, hogy saját zenét tudj lejátszani.
Sok embernek tetszene szerintem
Támogatom az ötletet, aki pedig FUN-ra használná a funkciót, szankciót kelle rá kiosztani, és már mindjárt más lenne a dolog 1-2 szankció után.
 

Supsed

Barangoló
Támogató
2021. 07. 13.
137
135
18
LV karakter
Cyrus G Quintana
V2 karakter
Cyrus G Cortez👑
Szervusztok! Én a helikopterbe adnám a jelenlegi rádió rendszert, nem értem miért lett kivéve a verzió átállás után.. (Mi előtt irnák azt hogy azért mert túl hangos a helinek a felső properele le lehet húzni)
 
  • Tetszik
Reactions: BlueBoryeLV

Solariis

Újonc
2024. 04. 08.
5
0
Kecskemét
V4 karakter
Ayman Asfari
LV karakter
Safin Cassius
Teljesen felesleges, és csak FUN-olás lenne belőle, mint ahogy előttem jó páran is írták már. Egyrészt a mém videóktól bömbölne minden 2. kocsi, amit nem is magának, hallgatás céljából indít el az adott ember, hanem azért, mert "vicces, ha lehúzott ablakkal megállok egy igazoltatás/admin ügy mellett, és közben szex hang bömböl a kocsimból". Másrészről meg már az is irritáló, amikor admin ügy van, vagy éppen igazoltatás, és egy random Passatos, vagy 750-es megáll a betört rádiójával, és lehúzott ablakkal mellettünk, és nyomatja max hangerőn az afk killert, vagy valami tuc-tuc zenét, mert ez "vicces". Egyáltalán nem támogatom