Rádió ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Arsenie Gorkij >

Ötleted:
< Hello nah most az ötletem az lenne hogy mivel nincs olyan sok rádió csatorna ami rendesen működne szerintem aki huzamosabb ideje játszik a szerveren az tudja hogy sok csatorna nem szól rendesen .Kocsiban zene szól kint ha kiszállsz akkor meg már híradó megy . Arról nem beszélve hogy több mint a fél rádióban csak Híradó megy pl : Rock adók Rap adók, néhány Disco adó nem is szól . Az ötletem az lenne hogy saját zenéket tudjunk berakni. Mindenki a saját zenéjét hallgatná nem az lenne hogy egy rock kocsmában híradó vagy mulatós szól mert nincs más. Igen tudom hogy sok embernek az lesz a válasza hogy "ott a Youtube hallgasd magadnak" de a szerverre is kell ugyan úgy a zene akár rp hez hisz egy Hells kocsmában ne mulatós szóljon ... >

Megjegyzés:
< Hibákért elnézést kérek nem volt sok időm az íráshoz. >
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hát a rádió csatornák frissítése valóban nem ártana :)
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 501
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szerintem nem rossz ötlet, de akkor el kéne kerülni a visszaéléseket a youtube-al, vagy akármiféle saját zenével. Szerintem kéne egy-két ember aki előre ellenőrzi ezeket a zenéket mondjuk UCP-n, és így nem lehetne earrape-ket vagy akármi trollkodást berakni.
 

Kdavid15

Újonc
2019. 01. 26.
20
10
23
Magyarország, Baranya
V2 karakter
David R Laurance
Vissza élnének vele, külön olyan videókat tennének be amik pl tele vannak nyögéssel, káromkodással.. ami nem is zene. Ha ezt meg tudják oldani hogy ne legyen akkor oké. Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Teljes mértékben támogatom. Sok csatorna van ami nem is szól a rádióban vagy csak a hireket mondja.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Rádióba ne szerintem. Inkább a csatornákat kéne ott frissíteni mivel nagyon sok felesleges és már nem meglévő csatorna bent van még. Inkább azt csinálják meg, hogy a HIFI elfogadja a YT linkeket mint mondjuk V3-on a TV.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Rap rádiók rock rádiók mennek de mint pl az ozonefm se megy ahol jo zenek voltak viszonylag + a külföldi csatikat ia javíthatnák
 

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
Rádió frissítés már szükséges. Viszont a YT link lejátszását Nem Támogatom! Csak fun lenne az egészből. Ha saját zenét akarsz hallgatni akkor egyszerűen indítsd el Yt-n vagy más egyéb platformon.
Btw.: V3-n a YT link lejátszása Borisz által elutasításra került, szóval itt sem látok ennek sok jövőt.
 

Basim

Zöldfülű
2019. 01. 15.
187
155
28
-
V4 karakter
Sylvanas Sindragosa
LV karakter
-
V2 karakter
Sylvanas Sindragosa
Az is jó lenne ha a rádió résznél csinálnának egy saját zene rádiót (Pendraiv néven) aztán egy mappát az MTA-n belül ahol be másolod a saját zenéid és csak azok szólnának híradó mentesen. Ami ugyan úgy működne mint a többi rádió, hogy nem csak a kocsiban szólna hanem kint a kocsin kívül is.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, ma lett frissítve a lista. 'Saját' zenét nem igen, nem akarunk molnár krisztián bebaszós liveot, esetleg turbó titán kihívás liveokat visszahallgatni.
 
  • Tetszik
Reactions: Rider és Kdavid15
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.