Rachel Saltman Zászlós jelentései [06.24 - 06.30]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
H-296
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
William S David Főhadnagy

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Amaia Cross
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
105 § Okirathamisítás (OH)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
David Főhadnaggyal H-296 alatt teljesítettem járőrszolgálatot. A San Fierro és Tierra Robada közötti hídon haladtunk, amikor egy narancssárga Volkswagen besorolt elém. Lekérdeztem a rendszámát és sajnos érvénytelen volt a forgalmi engedélye. Ez volt az oka annak, amiért intézkedést kezdeményeztünk vele. A sofőrnek köszöntem illedelmesen egy helyzetjelentő rádióforgalmazás után, és elkértem az iratait. Mindene érvényes volt látszólag, így nem kavartam nagy vizet. Szimplán megbírságoltam az érvénytelen forgalmi miatt és törvényszerű utasítást adtam nekik miszerint az az autó az akkori állapotában csak és kizárólag vontatóval mozdítható meg. Vagy éppen a másik opciójuk az volt, hogy sétálnak, vagy taxit hívnak.
Fél perc sem telt el és haladt a sofőr száz métert. Levillogtam másodjára, utána mentem és kiszállítattam. Bilincsben elszállítottam a kapitányságra, ahol a rendszerben a nevéhez társítva a bányászengedélyén egy nőnek a fotója volt, holott Amaia Cross egy igazi miszter volt. Erre nem tudott választ adni tulajdonképpen, szó nélkül állt ott ledöbbenve. A vádlista így kiegészült az Okirathamisítás bűncseklekményével.
A RUM-mal kapcsolatos tettével tisztában volt és egy percig sem tagadta azt, bár nehezen értette meg velem, hogy valóban mit is szeretne mondani.
A férfi 120 nap szabadságvesztést és 46800 dollár pénzbírságot kapott büntetésképpen. Óvadékra volt lehetősége, hiszen a BTK szerint járt neki.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$46,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
120 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: Richee és Husiiii

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
H-296
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
William S David Főhadnagy

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Trevelyan Cyprian
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek (IFBK)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
Az intézkedés részletes leírása:
David Főhadnaggyal H-296 alatt teljesítettem járőrszolgálatot. Történt egy rádiózás a sürgősségi csatornára, hogy rendőrökre lőttek. Fogalmam sincs, hogy hogyan, viszont pontos leírást adtak az elkövetőről és a nevét is közölték. Ezután került rá egy körözés EKHSZSZ vádjával, nem mellesleg aktív tűzparanccsal. Haladt az autójával és pár zóna be is jelzett. Red County-ban a dombon lévő kuckóknál találták meg a férfit. A férfi fegyvert rántott a rendfenntartókra és lövéseket adott le. Szerencsére nem történt a részünkről személyi sérülés, azonban ő megsebesült. Én szanitécként érkeztem a helyszínre a lövöldözés végeztével. A férfi állapotát a helyszínen stabilizáltam. A két lábába volt belefúródva egy-egy lövedék és a mellkasát eltalálta még egy másik. A két lábát szakszerűen láttam el. Mull lappal nyomást gyakoroltam a vérző sebre, aztán több kötést helyeztem rá mull pólyákkal. Szerencsére a vérzést elállítottam, az állapota stabilizálódott. Elszállítottuk DIllimore-ba, ahogy a lábait gipszbe raktam, szerencsére elég volt erre egy önkeményedő, hiszen nem volt nyílt törése. A vérző sebeiről egyesével lépésről-lépésre leszedtem a mull lapokat és a mull pólyás kötéseket, aztán sebterpesszel és csipesz segítségével a műtőben precíz laborkörülmények mellett kioperáltam az idegen testeket a járatokból. A sebeket tűvel varrtam össze. A mellkasáról a légmell tapaszt eltávolítottam, talán ez a sérülése volt a legsúlyosabb. Szerencsére professzionálisan sikerült összevarrni. A műtét során ügyeltem a steril munkakörülményekre, garantáltan mondhatom hogy a férfi megkapta a kellő ellátást és beavatkozásokat amikre szüksége volt.
Ezután pár teremmel arrébb a kihallgatóba mentünk. Hosszas veszekedés után (hiszen nehéz volt vele szót érteni) kiderült, hogy a fegyvert az utcáról vásárolta a férfi és be is vallotta jómaga, hogy rendőrre lőtt vele. Így a vádak magukért beszéltek, pont úgy ahogy az, akire rákenték őket. A büntetését megkapta, 300.000 dollár pénzbírság és 300 nap szabadságvesztés.
A vádak: REMJ, IFBK, ITBK, EKHSZSZ.
Óvadék megtagadva.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Colt 45
(x49) .45 ACP
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$26,980

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-706
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Way Daniel
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
L-706 alatt teljesítettem a szolgálatomat. Az egység tagjaként felkészülve vártam azt, ahogy esetleg szanitéci feladatot kell ellátni. Ez meg is történt. Este fél tizenkettőkor. Las Colinas fölött a dombon két férfi között és rendfenntartók között tűzharc tört ki. Ennek az előzménye az volt, hogy felfegyverkezve autózott a két férfi, maszk takarta az arcukat el. Egységeink igazoltatni szerették volna őket azonban ők máshogy képzelték el ezt a szituációt és elsültek a fegyverek. Way Daniel nevezetű emberünk sérüléseket szenvedett a lábán és a felsőtestén. Vételeztek engem a helyszínre, hamar válaszoltam és oda is indultam.
Stabilizáltam a férfi állapotál, steril kesztyűvel a kezeimen nyomókötést készítettem a vérző sebekre, aztán a mentőautóval a Dillimore-i szanitéc központba siettem a férfival. A helyszínen steril, profi körülmények között megfelelő ellátásban részesült, állapota javult. Ezután a kihallgatóba fáradtam vele. Nem volt nála fegyver, hiszen rádióban közölték velem hogy már átadta a cimborájának mikor összecsuklott a földre. Elméletileg rabolni szerettek volna, azonban még nem jutottak el odáig. A férfi végig tagadott mindent, állítása szerint nem lőtt rendőrre, nem mellesleg azt is mondta, hogy még fegyver sem volt nála. Ezt egy rádióforgalmazás ahogy már fentebb leírtam, megcáfolta. A fegyverét a kollégáim intézték, akik a társát vitték rabosítani. A vádak: EKHSZSZ, REMJ, RUM, IFBE, ITBE. A csúnya beszéde, tiszteletlen megnyillvánulásai miatt többszörös RSZT bírságot szabtam ki a nevére, nagyjából hetvenezer dollár értékben. Tűrhetetlen stílust produkált, háromszor próbált megszökni bilincsben.
A két kezét összeteheti a fickó, hogy nem volt elérhető tisztikaros, hiszen kérvényeztem a büntetés növelését még a felső határon is túl.
Óvadék természetesen megtagadva, szükséges iratok bevonva. (Jogosítvány)



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:

Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:

-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-706
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Zahy Klen
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
55.1 § Rendőr előli menekülés - Járművel (REMJ)
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
113.4 § Gyilkosság - Hivatalos személy meggyilkolása (GYKH)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
L-706 alatt teljesítettem a szolgálatomat. Az egység tagjaként felkészülve vártam azt, ahogy esetleg szanitéci feladatot kell ellátni. Üldözés miatt hívtak erősítéskérést, a közelben volt. Egy kilométerre láttam a jelzést és egyre csak közeledett. Beültem az Audimba, a 220-as egységbe. A határ fele jöttek így gondoltam, hogy hátha megpróbál majd a menekülő Mercedes átkelni a határon. Egyre közeledtek és körülbelül száz méterről már láttam, ahogy egyre inkább felém közeledik. Elbújtam az autómmal a kuckó mögött és kihajítottam a szöges útzárat a határ után. A sofőr ezt észrevette, majd megállt és rövidesen hátra kezdett tolatni, legvégül pedig kiszállt. Fegyver volt a kezébe, megölt egy pénzügyőrt vele.
A háta mögül nem kíméltem persze, sikerült megsebesíteni. Bilincsbe vertem, elkoboztam a fegyverét és ártalmatlanítottam azt.
Visszamentem Dillimore-ba a Sprinterért és beszállítottam a szanitéc központba. A sebeit elláttam, hasonlóan azokhoz mint akiket pár órával előtte sikerült rabosítanom. A jól megszokott, mostanra már leginkább begyarkorolt és berögződött procedúrát a kisujjamból ráztam ki, mondanom sem kell azt, hogy milyen szuperül rendbe hoztam az állapotát. Ezután kihallgatni vittem a férfit, ahol mindent nyílegyenesen beismert. A fegyverhez illegálisan jutott hozzá, az eladót nem ismeri, nem is tudott róla beszélni. A fegyver egy félautomata kézifegyver volt, az úgy nevezett TEC-9. Ezzel rablás, azon belül és értéktárgyak és pénz eltulajdonítása volt a célja, viszont nem talált magának áldozatot. Mikor a rendőrök rátaláltak, menekülni kezdett és a fentebb általam leírt módon zajlott le ez az egész és számára csúfos véget ért.
A vádak:

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) TEC9
(x194) 9x19mm
(x4) Magic Mushroom
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$52,380

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-220
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Luiss Cooper
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK)
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek (IFBK)
Az intézkedés részletes leírása:
Egy TSS körözésre mentünk éppen, KING-EVO rendszámon volt rajta. Megtaláltuk San Fierro hídon az autót, elé húzódtam és fegyvert szegeztem a sofőrre. Kiszállt a sofőr. Bilincsbe vertem, áttapogattuk. Semmi extra nem volt nála, minden a legnagyobb rendben volt. Társát kiszállítottuk később és közöltük vele, hogy átvizsgáljuk az ő ruházatát is. Fegyvert rántott, belé küldtem a két diódát és árammal vittem a földre. Lövéseket adott a rendőrökre. Ő maga, azaz Luiss Cooper EKHSZSZ, ITBK, IFBK vádakkal kapott börtön és pénzbüntetést. Szám szerint 245 nap szabadságvesztést és 300.000 dollárt.
(( ő pgzett, jailt kapott ))
Társa, aki egyben a sofőr is, név szerint: Marcello Sawa ezeknek az 50%-ával megegyező bűnrészességben osztozott és további 100%-os TSS-sel. Óvadékra nem volt lehetőségük.
(( Utóbbi fél év bant kapott FUN miatt ))

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
245 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Colt 45
(x47) .45 ACP
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$21,740

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-220
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Marcello Sawa
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.25.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ) 50% BR
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény (ITBK) 50% BR
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek (IFBK) 50% BR
62.2 § Testi sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés) (TSS)
Az intézkedés részletes leírása:
Egy TSS körözésre mentünk éppen, KING-EVO rendszámon volt rajta. Megtaláltuk San Fierro hídon az autót, elé húzódtam és fegyvert szegeztem a sofőrre. Kiszállt a sofőr. Bilincsbe vertem, áttapogattuk. Semmi extra nem volt nála, minden a legnagyobb rendben volt. Társát kiszállítottuk később és közöltük vele, hogy átvizsgáljuk az ő ruházatát is. Fegyvert rántott, belé küldtem a két diódát és árammal vittem a földre. Lövéseket adott a rendőrökre. Ő maga, azaz Luiss Cooper EKHSZSZ, ITBK, IFBK vádakkal kapott börtön és pénzbüntetést. Szám szerint 245 nap szabadságvesztést és 300.000 dollárt.
(( ő pgzett, jailt kapott ))
Társa, aki egyben a sofőr is, név szerint: Marcello Sawa ezeknek az 50%-ával megegyező bűnrészességben osztozott és további 100%-os TSS-sel. Óvadékra nem volt lehetőségük.
(( Utóbbi fél év bant kapott FUN miatt, jailbe természetesen nem került de a csekket ráraktam ))

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$228,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
203 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Richee és Husiiii

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-220
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Maise Burns Hadnagy

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Harvey Clark
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.26.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
90.2 § Katonai felszerelés - Árusítása (KAFÁ)
Az intézkedés részletes leírása:
Ma délelőtt egy bejelentés érkezett felénk.
A bejelentésben az szerepelt, hogy egy férfi különböző ládákat próbál árusítani, amelyek a BTK-ban foglalt törvények szerint katonai felszerelésnek minősülnek.
Éppen L-220 alatt járőröztem, sőt. Tulajdonképpen SeeRing-re indultam, hogy karbantartsam a járművemet mivel tegnap estéből kifolyólag nem volt jó állapotban. A bejelentés pont a Panopticon-i partról érkezett, úgyhogy kinéztem oda. Telefonon felvettem a kapcsolatot a bejelentővel, tájékoztatott a helyzetről. A férfi, aki árusította ezeket a holmikat éppen horgászott. Még azt is sikerült megtudnunk, hogy piros szettben volt, ami igazából egy melegítő pulóver és nadrág volt. Telefonon folyamatosan küldtem a kérdéseket a bejelentőnek, és ő vissza is írt. Burns Hadnagy éppen elérhető volt így a segítségét kértem amit hamar meg is kaptam. A rádión egyeztettünk az akcióval kapcsolatosan, végül egy NNI-től egy nyomozó is a segítségünkre indult.
Megkérdeztem a bejelentőtől, hogy ott van-e a férfinél a kocsiban a láda. Mivel időközben a bejelentő mellé ült. Mondta, hogy valószínűleg igen, viszont azt kéri hogy vigye el egy dugi helyre. Féltem, hiszen ki tudja hogy nem-e blöfföl és csak ki akarta volna rabolni. Követték a jelöletlen egységek, Jefferson felé ment a bejelentő és a tettes, bementek a motelbe.
Burns Hadnagy tanácsára megkérdeztem, hogy megmutatta-e már a ládákat illetve, hogy látta-e már a saját szemével őket, hiszen csak akkor éri meg bemennünk ténylegesen. Emellett folyamatosan érdeklődtem az állapota iránt, hogy jól van-e, nem bántja-e véletlenül. Minden rendben volt, végül megkaptam az üzenetet, amire vártunk. Nála vannak a ládák. Burns és én meg a nyomozó bementünk, földre tepertük a férfit. Bilincsbe vertük. A ládákat megerősítettük, hogy nála vannak. Elszállítottuk a kapitányságra és kihallgattuk. Kiderült, hogy ő ugyan ilyen módon vásárolta le ezeket a ládákat egy fickótól az Aranybika kaszinóban. Azonban, mondta hogy van még az autójában egy ugyan ilyen láda elfekvőben, a nyomára vezetett. Elvitt minket ahhoz a parthoz, ahol horgászott. Kinyittattuk a kocsiját és volt még egy zöld láda is benne. Tájékoztattuk őt arról, hogy ezek birtokában lenni illegális.
Kiderült, hogy a férfi a pénzügyi helyzete miatt folyamodott ilyen cselekményekhez, nem éppen állt jól anyagilag. Kapott a Hadnagytól egy alapos fejmosást és tájékoztatást. A ládákat leadtuk a raktárba, a jó magaviselete miatt a férfi tisztikari enyhítésben, azaz hatvan százalékos kedvezményben részesült. Mindez vonatkozik a szabadságvesztésére és a pénzbírságára.
A vád: KAFÁ [-60%]
A szabadságvesztés hossza 40 nap, a pénzbírsága 104.000 dollár.
Óvadékra lehetőséget kapott, nem élt vele a pénzügyi helyzetéből kifolyólag.
Priusza rendben volt előzőleg, csak közúti kihágásai voltak. Ezért is érdemelte meg, de legfőképpen ahogy már fentebb jegyeztem, a magaviselete miatt.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$104,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
40 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Láda (Lőszer)
(x1) Láda (Drog hozzávalók)
(x1) Láda (Fegyver alkatrész)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$90,000

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-706
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Lazlow Collins Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Bryan Walker
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.26.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
L-706 alatt végeztem készenléti járőrszolgálatot a szanitéc Mercedes Sprinterrel. San Fierro térségében autóztam, amikor megfogott engem egy piros lámpa. Értelemszerűen megálltam, ekkor sorolt mögém egy felmatricázott fehér-kék-piros BMW M4. Lekértem a rendszámát és láttam, hogy nem érvényes a forgalmi engedélye.
Az egységemből adódóan, tekintve hogy nem előnyös mentőautóval igazoltatnom, szimplán félrehúztam a megafónommal, odamentem hozzá és a tudtára adtam, hogy ez a kocsi nem való forgalomba.
Törvényes utasítást kapott tőlem, ami nem volt más mint az, hogy hagyja itt a kocsit és egészen addig ne indítsa be amíg egy szerelőtelepre el nem lett vontatva és lett rá csináltatva egy forgalmi.
Bírságot nem adtam neki, hiszen nem is igazoltattam gyakorlatilag, szimplán szóltam neki.
Ellenben, visszaélt ezzel a "jószívűségemmel" és annak ellenére, hogy kapott tőlem egy teljesen törvényes utasítást, két utcáról arrébb azt láttam, hogy mozgásba lendül az autó. A rendszámára RUM indokkal körözést aktiváltam, ezzel tudtam beazonosítani a zónák közreműködésével, hogy Fémes Déneshez tart. Ott elcsíptem, aztán kiszállítattam és beültettem hátra az ülésbe.
Kerestem a rádión valakit, akinek esetleg szüksége lenne jelentésre, Collins kollégám jelentkezett is érte. Megbeszéltük a találkát Dillimore-ban és felvázoltam neki ugyanezt a szituációt. Kihallgatásra került sor, a férfi nem tagadott le semmit és nyílegyenes volt. Ezt díjaztuk, kollégámmal a maximális enyhítést megadtuk neki. Börtönbüntetése 36 nap szabadságvesztés, pénzbírság 20.800 dollár.
Óvadék természetesen járt neki.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
36 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Lanzo Keitel
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.26.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
L-230 alatt teljesítettem járőrszolgálatot a késő esti órákban. Egy sárga Mercedes GT63-at félrehúztam Palomino térségében, csak a sofőrje ült benne. Lekérdeztem a rendszerben a forgalmi rendszámát és eredményképp azt dobta vissza a számítógépem képernyőjére, hogy a forgalmi engedélye le van járva.
A férfinek ekkor kiállítottam egy helyszíni bírságot, a lejárt forgalmi indoklása szerepelt a csekken. Ezután, természetesen mivel ilyen autót nem engedhetünk közúti közlekedésbe résztvevőként, adtam neki egy törvényes utasítást miszerint nem mehet az autóval tovább mindaddig, amíg nincs rajta újból érvényes forgalmi. Tudatára adtam, hogy vontatót hívhat az autóhoz, az volna az egyetlen lehetőség abban a pillanatban ahogyan a kocsit megmozgathatná. Vagy a másik opció a szállításra a taxi marad. Pár utcával arrébb félreálltam. A távolból figyeltem meg a kocsit, hogy mitévő lesz. Pár percig telefonnal a kezében dekkolt a kocsi körül, így kezdtem belenyugodni, hogy szerencsére betartja a törvényt. Azonban, beszállt és később adott egy kövér gázt. Kiadtam a rendszámra a körözést RUM indokkal és a nyomára szerettem volna lelni. Viszont visszafordult két perc múlva és belé akadtam. Félreintettem ismét és tekintve, hogy nem átlagos dolog az, hogy egy olyan ember, akinek semmi vaj sincs a füle mögött-- így elhajt, emiatt úgy szállítattam ki a kocsiból, hogy a szolgálati fegyveremet rá szegeztem. A Dillimore-i kirendeltségre szállítottam kihallgatás céljából.
Akadékoskodott az intézkedés elejétől a végéig, hogy ez nem RUM illetve később azzal is érvelt, hogy én nem is adtam neki olyan parancsot, amit ezzel megszegett volna. Rádión kértem neki felettest, hogy felülvizsgáljon személyesen, azonban hatodjára is a tudtára adtam, hogy most már a felettesem is megmondta neki, hogy online van erre lehetőség. Bishop Főhadnagy viszont jelen volt a kirendeltségen és meghallgatta a nyugtalan férfi problémázását. Még annak ellenére, hogy nem lett volna a kötelességünk, a Főhadnagy elkérte a videófelvételemet és közösen kielemeztük. Egy USB átalakító segítségével pendrive-ról ki tudtam nyerni a videót, aztán átmásolni a tabletemre és így megnyitni azt. Végül a férfinek természetesen nem lett igaza, de makacs természetéből kiindulva nem változott az álláspontja és kiállt ugyan úgy a véleménye mellett.
A vád: RUM.
Szabadságvesztés hossza 45 nap, pénzbírsága 20.800 dollár.
Azóta is várom a felülvizsgálati kérelmet, ami ellenem irányul, Bishop Főhadnagy és Benett Főhadnagy ellen. Főhadnagy asszony ellen szimplán azért tenne feljelentést, mivel megmondta nekem, hogy azt mondjam el, ami a protokoll. Tehát, hogy neten kell panaszt tenni. Őrült világot élünk.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
L-230
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Ashwin Zevran
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.27.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
107.1 § Vesztegetés - Felkínálása (VSZF)
Az intézkedés részletes leírása:
Blueberry akadémia előtt volt egy kósza helikopter, ami a tanóra miatt maradt ott feltételezhetően. Én ehhez a helikopterhez a 230-as Audival mentem oda, ott le is parkoltam vele. Visszavittem a kapitányság tetejére, a H3-as helipadra ahova tartozik is. Amint ezzel megvoltam, taxit hívtam hogy visszamenjek az autómért amit ott hagytam ugyebár.
Amint oda érkeztünk, az akadémia épülete melletti sikátorból szó szerint kivágódott elénk egy türkizkék BMW. Elment, majd visszatolatott. Eszébe jutott, hogy majdnem bajt okozott valószínűleg. Elkértem tőle az iratait, igazából csak egy gyors ellenőrzést szerettem volna ejteni a nevén, annak ellenére, hogy hogyan közlekedett. És annak fügvényében, hogy mit tud a háta mögött-- ítéletet hozni. Azonban ő azzal indított felém, idézem: "Gondolom meg fog bírságolni, mert sz*r napja volt." Erre én jogosan tettem fel neki a kérdést, hogy: "Miért lenne szar napom? Magából indul ki?" Erre pedig azt kaptam válaszként, hogy rasszista vagyok. És ezt a jelzőt többször is a hajamra kente, nagyjából háromszor. Mindezt úgy, hogy a taxis aki szállított engem és még egy másik civil is hallhatta ezt. Továbbá, be is szólt nekem, pontosan nem tudnám idézni, de ez is később valamilyen szinten mérvadó lesz a regényem haladta közben.
Lényeg a lényeg, leelenőriztem a nevét és láttam a priuszát. Ezek közt szerepelt az EKHSZSZ is. Mellényt öltöttem a kocsiból, áttapogattam. Rendben volt. Rátértem a lényegre, a bírságra. Közúti veszélyeztetés, azon belül is a személyi sérülés nélküli, rendőrrel szembeni tiszteletlenség, és rágalmazás miatt állítottam ki neki egy 81900 dolláros helyszíni bírságot. Azonban itt álljunk meg, ezeket a vádakat csak felsoroltam neki a csekkfüzettel és tollal a kezemben. Ekkor ő mondta nekem, hogy várjak csak. Van nála egy "buksza". Megkérdeztem tőle, hogy mégis mi az. Mondta ő erre, hogy pénz. Suttogva mondta nekem, hogy jöjjek arrébb, mutat valamit. Suttogtam neki vissza, hogy mutassa csak. Végig professzionálisan jártam el, nem adtam be könnyen a derekam mint egy egyetlen ütéssel lecsapható légy. Ekkor a zsebembe tolt egy köteg száz dollárost. Én ezzel a rendülettel kitöltöttem a csekket és a zsebébe nyomtam, aztán hátra húztam a kezeit és közöltem vele, hogy megvesztegetés miatt elő fogom állítani. Persze, itt felmerül a kérdés, hogy mi lett a pénzzel. Azonnal vissza is adtam neki, a tárcájába raktam ahonnan kivette. Ezt az autós kamerám felvétele igazolni tudja, látszódik rajta ez a mozgáskultúra, vissza is néztem már.
Elszállítottam a Dillimore-i kirendeltségre ahol felvilágosítottam arról, hogy nem vagyok rasszista, szimplán jogosan tettem fel a kérdést, hogy miért lenne nekem pocsék napom. Elmondása szerint ő ezt úgy érte, hogy azért mondtam azt, hogy ő magából indul ki mivel ő fekete. Tettem fel neki ezután a kérdést, hogy miért? Ő nem él át napokat, mint minden egyes ember? Neki nem indul a reggele és nem fejeződik be a napja egy estével? Teljesen értelmetlen dolgokra mutatott rá, én szimplán objektívan, professzionálisan intézkedtem. Ehhez pedig elengedhetetlen mindenféle előítélet és sztereotípia oldalra seprése. Nem beszélve arról, hogy egyébként sem vagyok követője az ilyen nézeteknek, főleg nem gyakorlom őket, arról nem is beszélve hogy szolgálatban vagyok.
Igazából kapott tőlem egy fejmosást, hogy ne dobálózzon ilyen súlyú szavakkal, mint a "rasszista", hiszen ez már túlmutat egy határon. Ezzel nem csak az ember lelkét sérti, mintha az édesanyámat szidná, ezzel a becsületébe lép a másik embernek, érdemi sérelmeket okoz ezzel embertársának és eltiporja.
Ezek után megtörtént a rabosítás.
A vád: VSZF, ez vonzott magával 60 nap szabadságvesztést és 130.000 dollár pénzbírságot. Óvadékra volt lehetősége, már legálisan is felmentést nyerhetett a szabálysértések alól.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$130,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
NAV-M-81
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mort Westfalen Zászlós, NAV

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Villiam Hector
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.28.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB)
Az intézkedés részletes leírása:
Késő este Westfalen Zászlóssal a NAV-tól alkottam kooperált egységet. Feladatkörünket láttuk el, éppen a bűnügyileg sűrű területeket fésültük át egészen 1 órától nagyjából 3 óra 30 percig. 3 óra tájékában felbukkant egy ködös helyről egy fekete Mercedes, ami a sofőrön kívül még egy utassal rendelkezett. Követtük őket, nem éppen egy mindennapi útvonalon közlekedtek úgyhogy próbáltunk nem lemaradni mögülük. Mikor már követtük őket egy ideje, egy parkolóba húzódtak félre. Itt kezdtek bűzleni a dolgok, eljátszottunk, mintha távoznánk. Nem sokkal később visszafordultunk és elhaladtunk előttük. Felnyitották a csomagtartót és kotorásztak abban majd mikor közeledtünk akkor lecsukták. Mivel késő este volt és a látási viszonyok sem voltak a legjobbak így arra a döntésre jutottunk, hogy felnyittatjuk a csomagteret. Erre azért volt szükség, mert ilyenkor rengeteg rablás történik, nem mellesleg, nem egy bizalomgerjesztő környékről jöttek ki ahogy ezt már fentebb jegyeztem is. Féltem, hogy esetleg azért fognak elrabolni egy embert a csomagtartóban, mert én éppen akkor nem nézek utána kicsit jobban a dolgoknak. Beazonosítottuk a két férfit igazolványuk alapján majd a csomagtér felnyitásra került. Két sörétes puska, bele pár töltény és pár fegyveralkatrész tárult a szemünk elé. Nyilván ez nem a legszebb látvány volt számunkra, de jobb mintha egy emberi élet forgott volna kockán. A két férfit bilincsbe vertük és elszállítottuk őket Dillimore-ba kihallgatás céljából.
A férfi beismerte, hogy vette a fegyvereket azonban olyan rég történt hogy már semmi nyomra vezető információval nem tudott szolgálni az eladóval kapcsolatosan. Ez a férfi volt miszter Villiam Hector. Beismerte, hogy a fegyvereket vette és azt is elárulta, hogy nem emberölés céljából szerezte be őket. Ő ellene a vádak: IFBE, ITBE, IFAB
Büntetése 165 nap szabadságvesztés és 300.000 dollár pénzbírság.
A társa, Amir Aiden közvetlen testközelben volt jelen az esetnél, együtt álltak a csomagtartó felett. Az ő esetében a vádak: IFBE, ITBE, IFAB. Ezek 50%-osan, hiszen bűnrészes volt. Továbbá ezek mellé írható az OH is, hiszen hamis igazolvány volt nála, kamu névvel.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
165 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(x1) Remington 870
(x1) Remington 870
(x10) Markolat (UZI, TEC-9)
(x29) 12 Gauge
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$132,780

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
NAV-M-81
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mort Westfalen Zászlós, NAV

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Amir Aiden
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.28.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE) [50% Bűnr.]
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE) [50% Bűnr.]
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása (IFAB) [50% Bűnr.]
105 § Okirathamisítás (OH)
Az intézkedés részletes leírása:
Késő este Westfalen Zászlóssal a NAV-tól alkottam kooperált egységet. Feladatkörünket láttuk el, éppen a bűnügyileg sűrű területeket fésültük át egészen 1 órától nagyjából 3 óra 30 percig. 3 óra tájékában felbukkant egy ködös helyről egy fekete Mercedes, ami a sofőrön kívül még egy utassal rendelkezett. Követtük őket, nem éppen egy mindennapi útvonalon közlekedtek úgyhogy próbáltunk nem lemaradni mögülük. Mikor már követtük őket egy ideje, egy parkolóba húzódtak félre. Itt kezdtek bűzleni a dolgok, eljátszottunk, mintha távoznánk. Nem sokkal később visszafordultunk és elhaladtunk előttük. Felnyitották a csomagtartót és kotorásztak abban majd mikor közeledtünk akkor lecsukták. Mivel késő este volt és a látási viszonyok sem voltak a legjobbak így arra a döntésre jutottunk, hogy felnyittatjuk a csomagteret. Erre azért volt szükség, mert ilyenkor rengeteg rablás történik, nem mellesleg, nem egy bizalomgerjesztő környékről jöttek ki ahogy ezt már fentebb jegyeztem is. Féltem, hogy esetleg azért fognak elrabolni egy embert a csomagtartóban, mert én éppen akkor nem nézek utána kicsit jobban a dolgoknak. Beazonosítottuk a két férfit igazolványuk alapján majd a csomagtér felnyitásra került. Két sörétes puska, bele pár töltény és pár fegyveralkatrész tárult a szemünk elé. Nyilván ez nem a legszebb látvány volt számunkra, de jobb mintha egy emberi élet forgott volna kockán. A két férfit bilincsbe vertük és elszállítottuk őket Dillimore-ba kihallgatás céljából.
A férfi beismerte, hogy vette a fegyvereket azonban olyan rég történt hogy már semmi nyomra vezető információval nem tudott szolgálni az eladóval kapcsolatosan. Ez a férfi volt miszter Villiam Hector. Beismerte, hogy a fegyvereket vette és azt is elárulta, hogy nem emberölés céljából szerezte be őket. Ő ellene a vádak: IFBE, ITBE, IFAB
Büntetése 165 nap szabadságvesztés és 300.000 dollár pénzbírság.
A társa, Amir Aiden közvetlen testközelben volt jelen az esetnél, együtt álltak a csomagtartó felett. Az ő esetében a vádak: IFBE, ITBE, IFAB. Ezek 50%-osan, hiszen bűnrészes volt. Továbbá ezek mellé írható az OH is, hiszen hamis igazolvány volt nála, kamu névvel.
Börtönbüntetése 113 nap és a pénzbírság pedig 176.000$.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$176,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
113 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 

777

Zöldfülű
2023. 05. 15.
223
1 062
14
V4 karakter
Grace Witt
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Rachel Saltman
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
NAV-M-80
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mort Westfalen Zászlós, NAV

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Mustafa Mehmed
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.29.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
Késő este Westfalen Zászlóssal a NAV-tól alkottam kooperált egységet. Feladatkörünket láttuk el, éppen a bűnügyileg sűrű területeket fésültük át a késő esti órákban nagyjából este fél 11 tájékán. Egy boltba ugrottunk be Fierroban, egy szürke Mercedes belénk jött a sávunkban. Ezek után mit sem törődve az állapotunkkal, nemes egyszerűséggel tovább hajtott. Félreintettük és kiszállítattuk. A kezeit hátra húztam és bilincsemet alkalmaztam a csuklóin. A Dillimore-i kirendeltségre indultunk kód kettővel és amint odaértünk, elvittük a kihallgatóba. Jogaival mint kiderült tisztában volt és nem szeretett volna élni a telefonhívással. Ezután beismerte hogy vétkezett és nem is ellenkezett az ellene felhozott cserbenhagyás váddal.
A börtönbüntetése 75 nap szabadságvesztés volt és a pénzbírsága pedig 52.000 dollár. Óvadékra kapott lehetőséget viszont tudtommal nem élt vele.
Vezetői engedélye természetesen be lett vonva a rendszerben.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Rachel Saltman
lablec.png
 
  • Tetszik
Reactions: Fede és Richee

Fede

Fórum Császár
2019. 07. 29.
1 675
4 487
V4 karakter
Greta Held
LV karakter
Hailey Webbs
Szép számot produkált, nagyon jók a leírások is.
Irat megsemmisítésről szóló dokumentációk hiányoznak, ezen kívül nem találtunk hibát a jelentéseibe.
Így tovább.
 
  • Tetszik
Reactions: 777
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.