Rachel Doherty Törzszászlós jelentései [09.30 - 10.06]

aKormos

Barangoló
Támogató
2019. 10. 24.
149
70
22
Kisvárda
V4 karakter
Rachel Doherty
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Rachel Doherty
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
B-5
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Tessa Payne Zászlós



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Sophia Cameron
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Dodge Demon SRT - THEDEVIL
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver (IFBE)
80.2 § Illegális töltény birtoklás - Egyéb töltény (ITBE)
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab) (IKBK)
Az intézkedés részletes leírása:
Szerdai napon civil járőrszolgálatot végeztünk BRAVO-5-ös egységszám alatt Tessa Payne Zászlós társaságában. Többször is bejelzett több különböző traffipax, miszerint előtte haladt át egy körözött Dodge Demon - rendszáma THEDEVIL - amelynek egy cserbenhagyás volt az oka. Próbáltuk felkutatni, viszont minden egyes alkalommal, mikor úgy éreztük a közelébe értünk, már más helyszínen volt a gépjármű. Végül sikerült utolérnünk Blueberry benzinkútnál, ahol éppen tankolt. Rögtön intézkedés alá vontuk, majd az intézkedés során a csomagtartóból egy illegális AK-47 típusú fegyver került elő 88db hozzá tartozó tölténnyel. Miután végeztünk az intézkedéssel megbilincseltük a hölgyet, az autóját elraktuk a parkolóba, hogy ne zavarja a benzinkút forgalmát, majd a kapitányságra szállítottuk.
A kihallgatás elején bemutatkoztunk, jogaival tisztában volt, ám nem kívánt élni velük. A kihallgatóban sor került egy ruházatátvizsgálásra is, mely során 2db füves cigaretta is előkerült. A cserbenhagyásos felvételt továbbította a számunkra Ronen Főtörzszászlós, amelyet a vádlottnak is megmutattunk. A cserbenhagyást rögtön elismerte, majd az illegális tárgyak származásáról érdeklődtünk. Ő kis faggatás után együttműködően elmondta, amit tudott, viszont nem sikerült semmi használhatót kinyerni tőle. Mivel mindvégig együttműködő volt, 40% enyhítést adtunk a számára. A vádak - Illegális fegyver, töltény és kis tételben drogbirtoklás, Cserbenhagyás - közlése után a cellákhoz kísértük, majd megkezdte a 117 napos börtönbünetését, melyhez társult egy 144.000$-os pénzbírság is.
Óvadékra lehetőséget kapott, jogosítvánnyal nem rendelkezett az előállítás időpontjában, így az nem is lett bevonva.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$144,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
117 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
AK-47 (x1)
7.62 x 39mm (x88)
Füves cigi (x2)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
k_p_2024-10-06_192528785.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$44,412$


Aláírás:
Rachel Doherty
lablec.png
 

aKormos

Barangoló
Támogató
2019. 10. 24.
149
70
22
Kisvárda
V4 karakter
Rachel Doherty
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Rachel Doherty
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:

-
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Paul Martin
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.02.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.2 § Testi sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés) (TSS)
Az intézkedés részletes leírása:
Épp a mélygarázsban tartózkodtam, leadni terveztem a szolgálatomat, mikor is észre vettem, hogy a T-6-os egységben William Hillson Főtörzsőrmester egyedül hoz be két személyt előállítani, így felajánlottam a segítségemet, amelyet szívesen fogadott. Segítettem bevinni a második rabot neki, majd az előállításban is besegítettem. Az ügy egy verekedés volt, amelyre a Seering szerelőtelepen került sor. Hillson egy hívásra érkezett a helyszínre, illetve a verekedésről felvétel is készült. A felvétel alapján megállapítható volt, hogy a két vádlott - Nevezetesen Paul Martin és Jones C Darkers - volt az agresszor, golf ütővel támadtak meg a sértetteket. Az úr próbált védekezni, viszont a végén egyetértett a büntetéssel, és elfogadta azt. A vád - Súlyos testi sértés - közlése után a cellákhoz kísértük, ahol Paul Martin megkezdte a 60 napos börtönbüntetését, melyhez társult egy 36.000$-os pénzbírság is.
Az elkövetett bűncselekményekre való tekintettel óvadékra lehetőséget nem kapott.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$36,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
60 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Rachel Doherty
lablec.png
 

aKormos

Barangoló
Támogató
2019. 10. 24.
149
70
22
Kisvárda
V4 karakter
Rachel Doherty
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Rachel Doherty
Rendfokozat:
Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:

Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:

-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Jones C Darkers
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.05.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.2 § Testi sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés) (TSS)
Az intézkedés részletes leírása:
((Az előző jelentéshez tartozik, a srácnak lépnie kellett aznap este, így az ő előállítása 10.05-én történt RP folytatással))
Épp a mélygarázsban tartózkodtam, leadni terveztem a szolgálatomat, mikor is észre vettem, hogy a T-6-os egységben William Hillson Főtörzsőrmester egyedül hoz be két személyt előállítani, így felajánlottam a segítségemet, amelyet szívesen fogadott. Segítettem bevinni a második rabot neki, majd az előállításban is besegítettem. Az ügy egy verekedés volt, amelyre a Seering szerelőtelepen került sor. Hillson egy hívásra érkezett a helyszínre, illetve a verekedésről felvétel is készült. A felvétel alapján megállapítható volt, hogy a két vádlott - Nevezetesen Paul Martin és Jones C Darkers - volt az agresszor, golf ütővel támadták meg a sértetteket. Jones C Darkers az előállítás során végig együttműködő volt, bevallotta és megbánta tetteit, így 40%-os enyhítésben részesítettem. A vád - Súlyos testi sértés - közlése után a cellákhoz kísértük, ahol Jones C Darkers megkezdte a 36 napos börtönbüntetését, melyhez társult egy 50.000$-os pénzbírság is.
Az elkövetett bűncselekményekre való tekintettel óvadékra lehetőséget nem kapott.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$50,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
36 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Rachel Doherty
lablec.png