Rablással kapcsolatos szabályzat bővitése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

babenyac

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2021. 06. 11.
760
262
Szerbia, Óbecse
V4 karakter
aage kaas
LV karakter
Strahinja Jagodic
V2 karakter
Layla Mendes
Nos, szerintem az atnikok elvétele elég rossz érzés, mikor órákig vadászod őket, és türelmes vagy, erre jön pár fegyveres és rádfogja a fegyvert, majd az addig összeszedett összes antikodat elveszi, na meg persze arról ne is beszéljünk ha, nállad egy ritkább telefon található, akkor azt is, meg a szokásos dolgokat. Nekem szimplán csak annyi lenne az ötletem hogy legyen egy korlát pl 100ezer$ ig lehet csak elvenni antikot vagy valami, mert ez egyáltalán nem fer, hogy te 2órákat keresőzől majd jön pár ember és perceken belül oda mindened, szerintem elég irreális, főleg ha a karakterünk eléggé a csőd felén van, és csak egy kis pénzt szeretne szerezni. Még annyi hogy a szigeten lehetne bármennyi antikot elvenni, csak a városba legyen egy kórlát, mert az embernek egy ilyen után nagyon elmegy a kedve a játéktól, és az aki rabólt téged, az mindenhogy jól jár.
Ennyi lenne az én kis ötletem, kösz hogy elolvastad.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
231
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Szia.
Csak azt tudom mondani, mint mindenki, forgalmas helyen detektorozz.
Ha meg nem detektorozol ott, viseld a következményeit.
Ha detektorozol ne legyen nálad "ritkább telefon".

Engem is idegesít, ha kirabolnak, de ez van, ha ezeket betartod amiket említettem nem fognak kirabolni/nem veszíted el a számodra fontos itemeket.
 
  • Tetszik
Reactions: Macseek

Osas

Újonc
2019. 04. 29.
73
238
V4 karakter
Fedir Belous
Ennyi kockázat kell bele, így is lehet védekezni több módon. Nem veszed ki egyből az antikot a földből csak a végén, mielőtt indulnál. Ha nagyiparba tolod, akkor lesznek fix helyek ahol keresel. Melléjük lerak az ember egy második kocsit forgalmasabb helyre, aztán abba menti a zsákmányt, senki nem fogja veled végignyitogatni a félkörnyéket. Ezeken felül is vannak praktikák, egyszóval van lehetőség túljárni a rablók eszén.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Én max egy hasonlót vezetnék be, mint LVn hogy ha nem is minden nagykalival de az ilyen 2milliós m4el ne raboljanak már 10ezer dolcsiter mert irreális kockaztatni 10k ért egy akkora fegyverrel. Pl csak craftolhatókkal lehessen ezt a standard rablást. De vlszeg nem lesz ezen mar valtoztatva v4ig.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
245
361
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Rejtsd el őket és akkor nem fogják elcsórni. Hanyagságod miatt történik meg az egész, illetve ne az erdő közepén hagyd a kocsid és a gondod orvosolva is van..
 
  • Vicces
Reactions: babenyac

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Rejtsd el őket és akkor nem fogják elcsórni. Hanyagságod miatt történik meg az egész, illetve ne az erdő közepén hagyd a kocsid és a gondod orvosolva is van..
Vicces tény, hogy elvileg ha forgalmashelyen parkolsz is elvetetheted tőle.
Es nem amiatt sírok mert engem is kirabolnak, mert mar minuszba megyek oda a tollamat is lerakva detektorozni pot detektorral pot lapattal bms kozepere parkolva mivel kepesek elvenni paran meg a 10$-t is ami szerintem kifejezetten közösség romboló. Engem se az összeg hat meg, hanem a kozossegrombolo cselekedetek amik neha lezajlanak( arrol ne beszeljunk h egyszer valakit annyira felidegesitettem azzal, hogy nem volt nálam semmi, hogy beultetett kocsiba és felvitt chilliadra) 🤔🤣
Edit: lsbol xd
 
Utoljára szerkesztve:

Delano

Barangoló
2022. 05. 04.
129
200
V4 karakter
Delano Nat
És te azt hogyan gondoltad ,hogy rablás közbe M4 el a hátamon elkezdem számolgatni ,hogy mi mennyibe kerül? Elég nagy rizikó lenne ha számolgatni kéne,igyis necces a helyzet mivel akárhova megyek látom a rendvédelmet.
Nem Támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Márk44 és Macseek

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 096
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szia! Elsősorban ahhoz, hogy Ők raboljanak, kell egy komolyabb előRP, fegyverek, menekülési útvonal, és meg van a veszélye, hogy elkapják őket a rendőrök, magyarul Ők is detektorozhatnak 2 óráig, de a rablásra való felkészülés több időt és pénzt emészt fel.

Mellesleg, amikor Én detektoroztam, elmentem a zacishoz minden 3. antikkal és eladtam. Ha tartogatni akartam akkor meg leraktam egy másik autóba, amivel nem detektoroztam. Ha mindenáron abba az autóba tárolod amivel detektorozol, pár sorral el lehet dugni, és RP szerint nem a csomiban van.
/me Bemászik az autó alá hátulról.
/me Behelyezi az antik tárgyat a hátsó lökhárító üreges részébe
/me Erős szigetelő szalaggal rögzíti azt.

/do Az antik tárgy a lökhárítóba van eldugva.

RP szerveren vagy, használd ki a parancsokat és az azok által nyújtott lehetőségeket.

Nem támaogatom!
 
Utoljára szerkesztve:

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Szia! Elsősorban ahhoz, hogy Ők raboljanak, kell egy komolyabb előRP, fegyverek, menekülési útvonal, és meg van a veszélye, hogy elkapják őket a rendőrök, magyarul Ők is detektorozhatnak 2 óráig, de a rablásra való felkészülés több időt és pénzt emészt fel.

Mellesleg, amikor Én detektoroztam, elmentem a zacishoz minden 3. antikkal és eladtam. Ha tartogatni akartam akkor meg leraktam egy másik autóba, amivel nem detektoroztam. Ha mindenáron abba az autóba tárolod amivel detektorozol, pár sorral el lehet dugni, és RP szerint nem a csomiban van.
/me Bemászik az autó alá hátulról.
/me Behelyezi az antik tárgyat a hátsó lökhárító üreges részébe
/me Erős szigetelő szalaggal rögzíti azt.

/do Az antik tárgy a lökhárítóba van eldugva.

RP szerveren vagy, használd ki a parancsokat és az azok által nyújtott lehetőségeket.

Nem támaogatom!
Szep es jo de ott vannak akik egyedul rabolnak es ezzel az egesz "sok erot belefektettunk" dolognak annyi, konkretan ha random kedve szottyan elmehet random, semmibe nem kerül neki.
/telo.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 096
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szep es jo de ott vannak akik egyedul rabolnak es ezzel az egesz "sok erot belefektettunk" dolognak annyi, konkretan ha random kedve szottyan elmehet random, semmibe nem kerül neki.
/telo.
De kapja is cserébe a kitiltást vagy a jó nagy jailt.
 

babenyac

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2021. 06. 11.
760
262
Szerbia, Óbecse
V4 karakter
aage kaas
LV karakter
Strahinja Jagodic
V2 karakter
Layla Mendes
Vicces tény, hogy elvileg ha forgalmashelyen parkolsz is elvetetheted tőle.
Es nem amiatt sírok mert engem is kirabolnak, mert mar minuszba megyek oda a tollamat is lerakva detektorozni pot detektorral pot lapattal bms kozepere parkolva mivel kepesek elvenni paran meg a 10$-t is ami szerintem kifejezetten közösség romboló. Engem se az összeg hat meg, hanem a kozossegrombolo cselekedetek amik neha lezajlanak( arrol ne beszeljunk h egyszer valakit annyira felidegesitettem azzal, hogy nem volt nálam semmi, hogy beultetett kocsiba és felvitt chilliadra) 🤔🤣
Edit: lsbol xd
ilyen volt velem is, és meg adminjailt is kaptam érte:DDD
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
328
994
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Nem a rablással van itt a gond, hanem a mértékével és a kivitelezésével. Ne nevezzük már azt RP-nek, hogy egy elő RP-vel akár órákon át pásztázzák az erdőket és sorban pakolják le az ott keresőző embereket. Ha esetleg nem jön a rendvédelem, a jól kivitelezett rablás után három perccel már a zacisnál kiabálva árulják a lopott árut. Ha pedig felbukkan a rendvédelem, kezdetét veszi az üldözés, lerobbanás után meg az agyonlövetés. Így nem három percet kell várni a zacis kiabálásig, hanem húsz percet.

Sok emberben még a jóindulat szikrája sem csillan meg. Nem elég, hogy odamegy hozzád elvenni, amit te nagynehezen megtaláltál, de még beszólogat, lealacsonyító, kárörvendő szövegeket ír. Na, az utóbbi emberek szerintem nem valók normális közösségbe.

Ui: Félreértések elkerülése végett, nem sír a szám rablás miatt, mert nem szorulok rá arra, hogy detektorozni járjak.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV és Kamii

babenyac

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2021. 06. 11.
760
262
Szerbia, Óbecse
V4 karakter
aage kaas
LV karakter
Strahinja Jagodic
V2 karakter
Layla Mendes
Szia! Elsősorban ahhoz, hogy Ők raboljanak, kell egy komolyabb előRP, fegyverek, menekülési útvonal, és meg van a veszélye, hogy elkapják őket a rendőrök, magyarul Ők is detektorozhatnak 2 óráig, de a rablásra való felkészülés több időt és pénzt emészt fel.

Mellesleg, amikor Én detektoroztam, elmentem a zacishoz minden 3. antikkal és eladtam. Ha tartogatni akartam akkor meg leraktam egy másik autóba, amivel nem detektoroztam. Ha mindenáron abba az autóba tárolod amivel detektorozol, pár sorral el lehet dugni, és RP szerint nem a csomiban van.
/me Bemászik az autó alá hátulról.
/me Behelyezi az antik tárgyat a hátsó lökhárító üreges részébe
/me Erős szigetelő szalaggal rögzíti azt.

/do Az antik tárgy a lökhárítóba van eldugva.

RP szerveren vagy, használd ki a parancsokat és az azok által nyújtott lehetőségeket.

Nem támaogatom!
De ha maga jön rabolni, amihez még előrp se kell, semmi ideje nem megy el vele, 2perc, keres egy embert kipakolja és már jól is járt, ellembe az akit kirabolt 2órát keresőzött, összeszedett vagy 1 milliónyi összértékű antikot, és az mind oda? És ez fer? Szerintem egyáltalán nem az, de elég sok ember annak tartja, aki éppen rabol. Nekem nem azzal van a bajom hogy rabolnak, meg nem sirok az antikok miatt, csupán csak azzal, hogy te 2órát keresőzöl, és jön egy rabló, aki bő egy perc alatt ki is pakol, és már ment is eladni a cuccokat. Lehetne valami korlát erre, ugy mint arra is, hogy csak 9999$-t lehet elvenni rablásnál.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
De ha maga jön rabolni, amihez még előrp se kell, semmi ideje nem megy el vele, 2perc, keres egy embert kipakolja és már jól is járt, ellembe az akit kirabolt 2órát keresőzött, összeszedett vagy 1 milliónyi összértékű antikot, és az mind oda? És ez fer? Szerintem egyáltalán nem az, de elég sok ember annak tartja, aki éppen rabol. Nekem nem azzal van a bajom hogy rabolnak, meg nem sirok az antikok miatt, csupán csak azzal, hogy te 2órát keresőzöl, és jön egy rabló, aki bő egy perc alatt ki is pakol, és már ment is eladni a cuccokat. Lehetne valami korlát erre, ugy mint arra is, hogy csak 9999$-t lehet elvenni rablásnál.
Ezzel alapvetoen nincs gond, hisz neked is megvan a jogod hozzá, etikailag meg, hogy mit illil már nem fogja nézni senki főleg nagy összegnél.
 
  • Vicces
Reactions: milann2nel

B E N 1 0

Újonc
2021. 04. 13.
67
39
23
Pincehely - Székesfehérvár
V4 karakter
Nyx Lykaios
Ha az ember fix helyeken detektoroz, akkor nem egy ördöngösség megoldani azt, hogy ne kockáztasson nagyot, csak adott esetben egy antikot, amíg elhagyja a területet..
Csak egy kis leleményesség. Bár még annak se nevezném.
Semmi szükség rá, hogy ezen a részen változtassanak.

Fentebb már részletezték, ha több ember rabol, normál esetben készül egy NORMÁLIS előRP, már a legelején tettek bele időt.
Kockáztatják a jailt, a pénzbüntetést, a fegyver, lőszer elvételt, vagy esetenként a figyelmeztetést. /Természetesen mikor nem halállal végződik.../
Ezen kockázatok egyedüli rablásnál is fennállnak.

Már az sem egyszerű, hogy találj valakit, akinél van is valami érték, miközben ennyi rendvédelmis járja a detektoros helyeket (is).
Simán merném deficitesnek nevezni a bulit 10-ből 5x. (Vagy csak én vagyok szerencsétlen.:ROFLMAO:)
Szerintem nincs olyan ember a szerveren, aki a detektorosok kirablásából gazdagodott meg.

Próbáld ki, állj át a fegyver másik oldalára, s hamar rájössz, hogy nem is megy ez olyan egyszerűen.

//teló

Nem támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: floatin és Márk44

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 880
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Már a sokadik ilyen téma fórumon, pedig teljesen nyilvánvaló, hogy szándékosan tervezték úgy ezt a rendszert, ahogy van. Személy szerint többször raboltam, mint ahányszor kiraboltak, mégsem tartom magam közösségrombolónak. Valaki úgy szeret játszani, hogy az pörgős legyen, ne aludjon el a gép előtt.
Pénzt akarsz keresni a szerveren -> elmész dolgozni/autót fényezni/farmozni/kereskedsz/rpzel olyat amiért megfizetnek/még millió egy lehetőség.
A lehető legeffektívebb pénzszerzést szeretnéd végezni, mondhatni telhetetlen vagy -> elmész detektorozni:
- (Jobb esetben mikor elindulsz, már elfogadod, hogy kockázattal jár.)
- Használod a józan eszed, hogy kiválassz egy forgalmas helyet, ahonnan biztosan nem rabolhatnak el/ki.
- Kitalálsz egyéb praktikákat, amivel megnehezítheted a rablók dolgát. Már ebben a témában is soroltak fel párat.
- Ha a fentieket kihagyod, akkor pedig nem öt órát keresőzöl egyhuzamban, hanem két-három tárgyanként lerakod.
- Nem viszed magaddal a nagyitól örökölt emléktárgyaidat, hátha azokat is elveszik. A nagyon ritka menő telefonod helyett veszel 800$-ért egy másikat.
- Egy vezetőség által elhintett máig publikus forrásból megtudod, hogy hogyan spawnolnak újra a tárgyak a földben, ezzel még effektívebb leszel.
- Visszagondolsz, hogy egy SZEREPjátékkal játszol, ahol különböző szerepek vannak (tiédtől ellentétes is). Nem mindenki az ásásban leli örömét.
- Tisztában vagy vele, hogy egy játékban veszíteni is lehet (néha kell is). Ha nem szeretsz veszíteni, akkor tudatosan elkerülöd a vesztes helyzeteket.
Belegondolsz a rablók szemszögébe:
- Nem kettő perc előrp kell a rabláshoz, és egy M4+100 lőszer ára például elég sok antikból jönne vissza. Ezeket a rendvédelem szintén egy perc alatt elveheti.
- Apropó rendvédelem, hiába rabolnak ketten, ha harminc egység elérhető, akkor mind a harminc jönni is fog. Nem beszélve arról, aki tudatosan rablókat keres.
- Ha üldözik emberünket, akkor kell egy valamirevaló autó is, ami szintén nem az égből terem.
- Armorozni csokitojással durván 100.000 dollár, droggal eléggé sok idő.
- Ha elkapják, a fegyver/lőszer/rabolt antikok elvételén kívül még fegyházba is kerül, amit megint csak nem öt perc alatt fog leülni, és még ticketet is kap.
Szerintem van egy igazán jó idézet az egész fémkereső helyzetre: Aki ku... áll, az ne csodálkozzon, ha megb...;)
Nagyon remélem, hogy senki nem gondolja rosszindulatúnak a hozzászólásomat, helyette a tartalmát ragadja meg.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Már a sokadik ilyen téma fórumon, pedig teljesen nyilvánvaló, hogy szándékosan tervezték úgy ezt a rendszert, ahogy van. Személy szerint többször raboltam, mint ahányszor kiraboltak, mégsem tartom magam közösségrombolónak. Valaki úgy szeret játszani, hogy az pörgős legyen, ne aludjon el a gép előtt.
Pénzt akarsz keresni a szerveren -> elmész dolgozni/autót fényezni/farmozni/kereskedsz/rpzel olyat amiért megfizetnek/még millió egy lehetőség.
A lehető legeffektívebb pénzszerzést szeretnéd végezni, mondhatni telhetetlen vagy -> elmész detektorozni:
- (Jobb esetben mikor elindulsz, már elfogadod, hogy kockázattal jár.)
- Használod a józan eszed, hogy kiválassz egy forgalmas helyet, ahonnan biztosan nem rabolhatnak el/ki.
- Kitalálsz egyéb praktikákat, amivel megnehezítheted a rablók dolgát. Már ebben a témában is soroltak fel párat.
- Ha a fentieket kihagyod, akkor pedig nem öt órát keresőzöl egyhuzamban, hanem két-három tárgyanként lerakod.
- Nem viszed magaddal a nagyitól örökölt emléktárgyaidat, hátha azokat is elveszik. A nagyon ritka menő telefonod helyett veszel 800$-ért egy másikat.
- Egy vezetőség által elhintett máig publikus forrásból megtudod, hogy hogyan spawnolnak újra a tárgyak a földben, ezzel még effektívebb leszel.
- Visszagondolsz, hogy egy SZEREPjátékkal játszol, ahol különböző szerepek vannak (tiédtől ellentétes is). Nem mindenki az ásásban leli örömét.
- Tisztában vagy vele, hogy egy játékban veszíteni is lehet (néha kell is). Ha nem szeretsz veszíteni, akkor tudatosan elkerülöd a vesztes helyzeteket.
Belegondolsz a rablók szemszögébe:
- Nem kettő perc előrp kell a rabláshoz, és egy M4+100 lőszer ára például elég sok antikból jönne vissza. Ezeket a rendvédelem szintén egy perc alatt elveheti.
- Apropó rendvédelem, hiába rabolnak ketten, ha harminc egység elérhető, akkor mind a harminc jönni is fog. Nem beszélve arról, aki tudatosan rablókat keres.
- Ha üldözik emberünket, akkor kell egy valamirevaló autó is, ami szintén nem az égből terem.
- Armorozni csokitojással durván 100.000 dollár, droggal eléggé sok idő.
- Ha elkapják, a fegyver/lőszer/rabolt antikok elvételén kívül még fegyházba is kerül, amit megint csak nem öt perc alatt fog leülni, és még ticketet is kap.
Szerintem van egy igazán jó idézet az egész fémkereső helyzetre: Aki ku... áll, az ne csodálkozzon, ha megb...;)
Nagyon remélem, hogy senki nem gondolja rosszindulatúnak a hozzászólásomat, helyette a tartalmát ragadja meg.
Rég gond van ha valaki felarmorozva egy gépfegyverrel indul 10ezer dollárokat rabolni, én is raboltam nem egyszer de nem kell ezt ennyire szépíteni pedig mi nem is ezt a standard "elmegyek az erdőbe embert keresni" taxot nyomtuk. De ezt a rablást nem kell szerintem ennyire nehéznek és RP-snek feltüntetni, ismerni kell a szabályokat és ennyi, a többi pedig szórakozásból izgalomból áll. Aki Ekkora fegyverrel megy rabolni nem a pénzért megy rabolni, hanem a szórakozásért, hogy lövöldözhessen esetlegesen, hisz ha annyira csak a pénzért mennél azt egy 25ezer$os shotgunnal 5lőszerrel is megteheted.
Úgy érvelsz most emellett a rablás mellett, mintha az m4et mindig megkéne venni, sőt kötelező lenne 2 milliós fegyverrel és AUTÓVAL amit végképp nem értem, miért kellett bele foglalni, illetve a felarmorozást (ami 3 droggal 30kból megoldható) neked 100ezer lenne alkalmanként xd
Aki szórakozásból jár az persze teheti így, aki pedig pénzért, az pedig dúrván 30ezer$ból megteheti.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Márk44 és Danesz

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 880
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Próbáld meg akkor újra, ezúttal értelmezve elolvasni. Aztán keress egy embert nekem, aki shotgunnal és 5 lőszerrel megy rabolni, én az átlagról írtam.
 

babenyac

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2021. 06. 11.
760
262
Szerbia, Óbecse
V4 karakter
aage kaas
LV karakter
Strahinja Jagodic
V2 karakter
Layla Mendes
Már a sokadik ilyen téma fórumon, pedig teljesen nyilvánvaló, hogy szándékosan tervezték úgy ezt a rendszert, ahogy van. Személy szerint többször raboltam, mint ahányszor kiraboltak, mégsem tartom magam közösségrombolónak. Valaki úgy szeret játszani, hogy az pörgős legyen, ne aludjon el a gép előtt.
Pénzt akarsz keresni a szerveren -> elmész dolgozni/autót fényezni/farmozni/kereskedsz/rpzel olyat amiért megfizetnek/még millió egy lehetőség.
A lehető legeffektívebb pénzszerzést szeretnéd végezni, mondhatni telhetetlen vagy -> elmész detektorozni:
- (Jobb esetben mikor elindulsz, már elfogadod, hogy kockázattal jár.)
- Használod a józan eszed, hogy kiválassz egy forgalmas helyet, ahonnan biztosan nem rabolhatnak el/ki.
- Kitalálsz egyéb praktikákat, amivel megnehezítheted a rablók dolgát. Már ebben a témában is soroltak fel párat.
- Ha a fentieket kihagyod, akkor pedig nem öt órát keresőzöl egyhuzamban, hanem két-három tárgyanként lerakod.
- Nem viszed magaddal a nagyitól örökölt emléktárgyaidat, hátha azokat is elveszik. A nagyon ritka menő telefonod helyett veszel 800$-ért egy másikat.
- Egy vezetőség által elhintett máig publikus forrásból megtudod, hogy hogyan spawnolnak újra a tárgyak a földben, ezzel még effektívebb leszel.
- Visszagondolsz, hogy egy SZEREPjátékkal játszol, ahol különböző szerepek vannak (tiédtől ellentétes is). Nem mindenki az ásásban leli örömét.
- Tisztában vagy vele, hogy egy játékban veszíteni is lehet (néha kell is). Ha nem szeretsz veszíteni, akkor tudatosan elkerülöd a vesztes helyzeteket.
Belegondolsz a rablók szemszögébe:
- Nem kettő perc előrp kell a rabláshoz, és egy M4+100 lőszer ára például elég sok antikból jönne vissza. Ezeket a rendvédelem szintén egy perc alatt elveheti.
- Apropó rendvédelem, hiába rabolnak ketten, ha harminc egység elérhető, akkor mind a harminc jönni is fog. Nem beszélve arról, aki tudatosan rablókat keres.
- Ha üldözik emberünket, akkor kell egy valamirevaló autó is, ami szintén nem az égből terem.
- Armorozni csokitojással durván 100.000 dollár, droggal eléggé sok idő.
- Ha elkapják, a fegyver/lőszer/rabolt antikok elvételén kívül még fegyházba is kerül, amit megint csak nem öt perc alatt fog leülni, és még ticketet is kap.
Szerintem van egy igazán jó idézet az egész fémkereső helyzetre: Aki ku... áll, az ne csodálkozzon, ha megb...;)
Nagyon remélem, hogy senki nem gondolja rosszindulatúnak a hozzászólásomat, helyette a tartalmát ragadja meg.
Tudom hogy mi kell ahhoz hogy te birj rabolni, nem egyszer vittem végbe, csak vedd azt figyelembe, és próbálj meg 2órát keresőzni, és akkor jövök majd én és elveszem, neked jól esne? szerintem neked se esne jó. Én egyáltalán nem azt mondom még mindig, hogy ne lehessen rabolni, de valakinek igy esik le(tisztelet a kivételnek). És mi van azzal aki nem szeret pl fényezni, vagy farmozni? az akkor nem mehet el detektorozni? ezt se értem, de mindegy is. Szerintem az emberek nagyrésze nem azért megy el keresőzni, mert kell neki a pénz, hanem szimplán csak hogy kikapcsolodhasson(szerintem), de igy egyáltalán nem lehet, ha az egyik pillanatról a másikra az addig talált dolgok mind oda, mert jött kettő ember és erre utasitotta. Egyáltalán nem fer ez, hogy valakinek majdnem full inventory van, és minden oda, de ki tudja, lehet más máshogy lássa.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.