Rablás ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hosi Ayato >

Ötleted:
<
-Tilos forgalmas helyről elrabolni valakit.
↳(Pl.: Forgalmas utak, 4 sávos autópályák, pláza, kórház, rendőrség, AKK, STB... Ahol IRL is hemzsegnek az emberek.)
-Amennyiben az RP szituáció megköveteli egy frakció számára a forgalmas helyről való rablást akkor az engedélyezett.
↳(Pl.: Egy másik frakció vezetője mindig forgalmas helyen mutatkozik csak.)

EDIT: 0:00tól 6:00ig nem lenne forgalmas hely, mivel irl is kevesebben vannak ilyenkor az utcán.
>


Megjegyzés:
< Ez a szabály a v3-as szabályzatból lett kimásolva, és remélem itt is frissítve lesz. >
 
Utoljára szerkesztve:

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
egyre értelmesebb ötleteket szedsz össze Hosi.
+++

Rider GMOD válasza:
24.) Tilos a hozzászólás vadászat/hunterkedés. (Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát.)
Büntetés: 100 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesül!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: welovezsidro

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ebben mi az RP-s? Hagyjuk már de tényleg.
0:00 - 06:00 ig miért lenne kevesebb ember az utcákon? IRL ilyenkor megvadul mindenki és full részegen mennek nagyba bulizni ha hétköznap van ha hétvége.
És ez nem "sablon" duma , hogy ez nem v3 de már kezd unalmas lenni , hogy folyton minden ami ott van az itt is legyen.
Aki akarja ezeket menyjen v3-ra és gond megoldva.
Az aranyraktár is full felesleges volt , de hát kinek mi a hasznos ez ember függő.
A fórum meg arra van , hogy mindenki ki tudja fejteni a véleményét egy adott témához.
Részemről ennyi lenne! Kövezzen meg akinek ezzel szálka lettem a szemében mert nem támogattam. Pacsi.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
ha így működne ahogy te leírod akkor még sosem éltél kertvárosban... ha bulizni mernél hétköznap, de van ahol hétvégén kertvárosban, úgy rádhívják a rendőröket csendháborításért mint a huzat :D esetleg SeeCity Clubnál lehetne mondani hogy forgalmas hely mert hogy az egy szórakozóhely, de pl SFban AngelPineban meg ilyen helyeken csomó helyen IRL se lenne egy lélek sem.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hát figyu , ez még mindig egy játék és sok változás kellene még , hogy IRL re hasonlítson.
A bulizás meg csak egy hasonlat volt , de akkor csak annyit mondok , hogy sétálnak , dumálnak , szórakoznak az emberek.
Éjszaka nem áll meg az élet egy városban , és mint LS mint SF egy város.
Na de mindegy én nem vitázok ezen , csak a véleményem fejtettem ki.
Ha ezt elfogadják akkor gratulálni tudok csak hozzá. :)
Pacsi.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Ez jó ölet de lehet hogy lenne aki kihasználná de ha úgy megy a dolog ahogy itt leirtattad nem pl mert beszólt vagy kell emberrabra valaki és te maffiás vagy ezért elég nyomos szerinted. Szóval normális használat mellet adom az ötleted
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Teljesen reális megközelítés, normálisabb túszejtések is kibontakozhatnának. Akármelyik minisztert ellehetne rabolni akár honnan vagy miegymás. Csak Támogatni Tudom.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Szerintem nagyon sokan nem voltak kint este, az igaz hogy bulizo helyeknel sokan vannak, de az utcákon sokkal kevesebben vannak kint.
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Nekem igazából valamennyire tetszik de valamennyire nem? én mindenképpen csak annyit tudok mondani hogy be jöhet de remélem nem lesz 0-24 óra emberrablás az egész szerveren és mindenki csak a rablásra menne ha ez lenne akkor ne jöjjön be,de most az egyszer támogatom az ilyen dolgokat úgy hogy hajra.
 

welovezsidro

Zöldfülű
2019. 12. 06.
190
327
V4 karakter
darryl lancaster
LV karakter
gavin ferreri
Egyrészt ez még mindig nem v3. Másrészt pedig nem nagyon rossz lenne ha éjfélkor a "maffiások" minden percben vinnék el az embereket.Szerintem ebből senki sem fog kérni, haszontalan nem támogatom.


EDIT:
Éreztem hogy meg fog valaki nyilvánulni a sablon szöveggel. Érdekes mindenki ezt mondja mindenféle rpsebb ötletre pedig csak javítaná a szervert. Pl: Aranyraktár is bekerült mégsem v3.
Szerintem tudod, hogy mennyien vissza élnének ezzel a "LEHENDŐBELI SZABÁLYZATTAL" de ha valakinek ez az rp, akkor hajrá.
MarcYk válasza:
24.) Tilos a hozzászólás vadászat/hunterkedés. (Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát.)
Büntetés: 100 büntetőpont. Folyamatos panaszok esetén örökös kitiltásban részesül!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Az esti rablást már én is átgondotlam és értelmetlen lenne, meg kihasználás lenne belőle, de az hogy ez v2 nem v3 szerintem elég rossz kifogás.. Nem tudom miért jobb egy helyben toporogni mint újítani.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak)
-Amennyiben az RP szituáció megköveteli egy frakció számára a forgalmas helyről való rablást akkor az engedélyezett, viszont ez alól is kivételek a fent megnevezett helyek.
Pár hónapja módosult a szerverszabályzat, így Zárom és helyezem!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.