Raanel Watts - agoston

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Trupig7

Barangoló
Támogató
2019. 12. 05.
80
206
Kőszeg
V4 karakter
Urab Hayek
LV karakter
Yalcin Fahri
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Raanel Watts

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
agoston

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Sziasztok! A mai nap hajnalban történt egy eset, ami úgy nézett ki, hogy én jó pár hét kihagyás után felléptem a szerverre, majd kocsival áthajtottam LS-be, miután átmentem a határon már jött is rám az NNI. Gondolkoztam rajta, hogy félreálljak vagy se, de közben eszembe jutott, hogy valószínűleg körözés lesz rajtam, mivel utoljára még egy ATM/Aranybank rabláson vettem részt, ahol lelőttem jópár rendvédelmist, és így sikerült megmenekülnöm, így aztán én is elkezdtem menekülni, hamar leszerettem volna tudni az esetet, és mivel fegyver volt nálam, ezért kiszálltam, hogy lőjjek. Az eset sikerrel járt, sikerült megmenekülnöm, meghúznom magamat egy garázsban, közben leraktam a fegyveremet, autót váltottam, és tovább indultam, átmentem egy traffin, ahol újra rámjöttek, itt már nem is ellenkeztem, próbáltam magamat tisztára mosni. Miután bevíttek, kihívták az Admint, felkérdeztek, hogy miért menekültem el, én elmondtam minden fontosat, ahogy itt is, viszont agoston nem értette meg a helyzetemet, és két hét kitíltással szankcionált. Nem érzem ezt teljesen jogosnak, mivel ha egy ilyen eset megtörténik, akkor nyilván nem fogom engedni magamat, hogy bevigyenek, nem gondoltam volna, hogy hajnali 2kor azért jön rám az NNI, hogy behajtson egy autót. Ha pedig másfajta körözés lett volna rajtam, akkor pedig kiszálltak volna a kocsiból, rámtartották volna a fegyvert, és már nekem annyi is, nem mehettem volna el, hiába van nálam fegyver.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
aügy log: https://armin.kim/seepaste/4Iup
videó: https://streamable.com/t0rbun


Megjegyzés:
A panaszkönyv szimplán csak a tisztázásért nyílt, nem szeretnék rosszat senkinek sem.
 

agoston!

smoke who?
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 504
12 772
V4 karakter
Brandon_Porter
Szeva, első sorban nem az NNI ment rád hanem a PD, egy METRO-s körözés miatt. Ami annyit tesz, hogy egy lefoglalt autód ügyében kerestek volna téged. Este is elmondtam neked, nem vártad meg mit akarnak veled kezdeni.
Gondolkoztam rajta, hogy félreálljak vagy se, de közben eszembe jutott, hogy valószínűleg körözés lesz rajtam, mivel utoljára még egy ATM/Aranybank rabláson vettem részt, ahol lelőttem jópár rendvédelmist, és így sikerült megmenekülnöm, így aztán én is elkezdtem menekülni, hamar leszerettem volna tudni az esetet, és mivel fegyver volt nálam, ezért kiszálltam, hogy lőjjek.
Elmondásod szerint 2 hetet kihagytál a szerveren való játékból, és ez még előtte történt. Nem tudtad megmondani azt, hogy mikor konkrétan. Ezenkívül kiemelném, hogy nálad egy TEC-9 volt, és F3-ban is voltál. Ergo el tudtad volna rejteni a fegyvert, ameddig nem mondják neked azt, hogy ruházat átvizsgálás fog következni nagyjából nincsen okod lőni. Te feltételeztél valamit, ami nem úgy volt ahogyan gondoltad és inkább válaszottad azt, hogy menekülni fogsz teljesen indokolatlanul. Ezt te nem próbáltad meg megkérdezni se IC se OOC, hogy milyen körözés van az autón.

Egy két hétnél több ideje történt ATM vagy AB után szerintem nem ennek kéne az első dolgodnak lennie, hogy ahogyan meglátsz egy rendőrt aki félre akar húzni, hogy elmenekülsz és lelövöd.
 

Trupig7

Barangoló
Támogató
2019. 12. 05.
80
206
Kőszeg
V4 karakter
Urab Hayek
LV karakter
Yalcin Fahri
Igazából tökmindegy hogy melyik szerv jött rám szerintem, ugyanúgy veszélyben éreztem magamat ezáltal. Hiába tudom elrejteni a fegyvert, nem tudhatom hogy mi a szándék. Az a része pedig, hogy IC/OOC kérdezzek rá hogy milyen körözés, szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy felesleges, ígyis megkérdeztem, hogy miért leszek bevíve de még csak válaszra sem méltattak, full ignorálás ment. Ha pedig félreállok, és rajtam van az a körözés(amikor rámjöttek fogalmam sem volt, hogy nem aranybankos/atm-es körözés van rajtam, hanem egy szimpla METRO-s), megfogják magukat a rendvédelmisek, és rámtartják a fegyverüket, ezáltal annyi az egésznek, nem mehetek el mint ahogy ezt korábban említettem. Attól pedig mert két hete történt az eset, szerintem nem évül el ennyi idő alatt egy körözés, nyilván itt a szerveren más, mert már rá egy órákra kimozdulnak a játékosok, de IRL képesek elbujkálni az emberek az egész életüket, én körülbelül 1 órát bújtam egy garázsba, és még autót is váltottam, nem volt célom semmiféle menekülés/lövöldözés generálás. Nekem a lövéssel teljes mértékben egy pár másodperc előny volt az érdekem, hogy eltudjak menekülni, de eleve kb 120.000 percem van a játékban, tiszta ucp-vel, nem az lesz az első, hogy elmenekülök indokolatlanul, én ebben a szituációban teljesen úgy éreztem, hogy jogos a menekülésem.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 824
4 975
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Videót pótold légyszives @Trupig7


Feltételezésre nem menekülünk, illetve nem ölünk meg senkit sem.
Meg kellett volna győződnöd hogy mit szerettek volna ténylegesen a rendőrök.
Ezt nem tetted, cserébe lövöldözől és menekülsz.

Kettő hét elteltével még jobban utána kell járni a dolgoknak, mert bármi miatt félre tudnak húzni.

Átérzem a helyzetedet viszont ez ebben a formában pech volt. A videót azért megvárom.

Köszi a türelmeteket.
Minden további lényeges dolgot már leírt az admin.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Néma és agoston!

Trupig7

Barangoló
Támogató
2019. 12. 05.
80
206
Kőszeg
V4 karakter
Urab Hayek
LV karakter
Yalcin Fahri
Nincs meg nekem a video, ezt az egyik rendvedelmis kuldte, de igazabol az elmenekulesen kivul nem latszodik semmi
 
  • Tetszik
Reactions: Néma és Dzsuzi

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 824
4 975
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Akkor rendben, fentebb mindent elmondtam, illetve az admin is + privátban egyeztetve.
Zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: Néma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.