Quiro D Parker TGF Fix & Drive Mechanic Shop-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Doby05

Újonc
2019. 07. 13.
4
2
20
V4 karakter
Quiro D Parker
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Nincs

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 20 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 175703 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Nagyjából 10 évesen kezdtem RP zni SAMP szerveren, ott lényegében tanulgattam a dolgokat inkább, SEEMTA V3 szerverén tanultam meg lényegesebben RP-zni. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018. 11. 22 kezdtem játszani SeeMTA szerverén, pontosabban 18:04 kor történt meg az eset, és jelenleg, pontosan:40 437 perc rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem Voltam AdminJail-ben, és nem Voltam kitiltva a szerverről sem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Jelenleg az időm nagy részét SeeMTA szerverén töltöm, ez napi minimum 3-4 órát jelent. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen tudnám teljesíteni, a szabályzat elolvasását követően jelentkeztem. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem Voltam még frakcióban, hihetetlen ennyi idő elteltével a szerveren, tudom jól. Első jelentkezésem is mindazonáltal. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen ismeretségem frakción belül, azonban próbálok mindig jó kedvűen menni szerelőkhöz, hogy legalább Nekik feldobjam a kedvüket, ha már Én összetörtem a kocsit IC-n belül. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Rugalmas vagyok, OOC n is kifejezetten szeretem a kocsikat, próbálok mindig a tökéletesre törekedni. Egyébiránt mivel sokat a bányában is töltöttem IC-n belül, ezért úgy gondolom nem esik nehezemre kicsit a monotonítás sem. Szeretnék igazából a szerveren egy közösség tagja lenni, említettem hogy nem voltam még, és úgy érzem szükségem van egy kis újdonságra, és elkötelezettsére a szerveren ahhoz, hogy a saját játékélményemet javítsam. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem Discord, TeamSpeak3 alkalmazásokkal, és persze működő mikrofonnal is. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Quiro D Parker ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 2000.01.01 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Adryana Parker ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Pravilon street 22. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középfokú, autószerelői végzettség. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Rendelkezem érvényes gémjárművezetői jogosítvánnyal. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Ki szeretném próbáltatni magamat egy olyan munkakörben amiben még nem volt részem. Egyébiránt bármikor vittem a járművemet szerelőhöz a Fix & Drive-hoz, mindig jó kedvvel távoztam, így úgy gondolom az életemet kimagaslóan feltúdná dobni az, hogy ha Fix & Drive-hoz csatlakozom. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Kevés tapasztalatom van gémjármű szereltetésében, a szakmai gyakorlaton elsajátittottam az alapokat, azonban mindent megtudok tanulni. Szeretek új dolgokat tanulni, főleg ha kocsikról van szó, egyszerűen szerelmese vagyok az összes mozgó, természetesen haladó járműnek. u.i: Az utóbbit jobban szeretem, ezért minél hamarabb megjavítanám az összes megrongált járművet. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Lényegében motivált vagyok a jelentkezéssel kapcsolatban, úgy tekintek magamra hogy alkalmas vagyok a pozició betöltésére. Természetesen nem Én döntöm el a jelentkezésemet, magam mellett annyival tudok érvelni, motivált vagyok, pozitív, számítógép ismeretem magas, monotonítás tűrő vagyok, tökéletességre törekszem, kocsik szerelmese vagyok, igy hát ha ezzel is tudok foglalkozni, akkor a legjobb helyen lennék! ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Los Santos körzeti korházban születtem, 2000.01.01-én. Kis koromat koromat kis autók gyűjtésével töltöttem, már ekkor tetszett minden. Édesanyámmal éltem le az életem ez idáig, sajnos Édesapám elhagyott minket már a születésem előtt. Mindent megadatott volt kis koromtól kezdve. Los Santosba végeztem az általános iskolát, majd közép iskolában autószerelőnek álltam. Iskola után azonban több helyen is dolgoztam, egy kis kiruccanást akartam még a szerelői életem megkezdése előtt. Elsőnek postásnak álltam, hivatalos sofőr Voltam, szerettem csinálni, azonban késöbbiekben a telephely kiköltőzött a városból, és sajnos el kellett hagyham a postás mivoltamat. Ezután dolgoztam farmokon Los Santos közelében, bányában, ezután futárkodtam nagyon sokat. Jelenleg munkanélküli vagyok, ennyi idő elteltével elhatároztam hogy autószerelőnek szeretnék állni, eddig is a kocsik vezetése volt a kedvencem, igy hát jelentkeztem szerelőnek. ~
 
  • Tetszik
Reactions: Tom Ramsey

SzabiiTheLool

Újonc
2020. 10. 11.
56
12
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.