Pullozás bandáknak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ratko Zebic >

Ötleted:
< Pullozás engedélyezése a bandáknak, banda területen a városban. >


Megjegyzés:
< Sokat kampányoltunk már ezért. A bandák közti rivalizálás fontos eleme a drive-by shooting. Valaki szerint elszabadulna a pokol, mert lövöldözne mindenki. (Ami amúgy hülyeség, aki nagyon lőni akar az kiugrik a kocsiból.) Ezért engedélyezzük csak a bandáknak, a saját/ellenségük területén a pullozást. >
 

mln

Barangoló
Támogató
2020. 08. 18.
111
107
Nagykanizsa
V4 karakter
Orsos Milan
LV karakter
Russel Marquis
V2 karakter
Hideo Suzuki
Ennek az lenne a vége, hogy üldözésnél direkt egyből oda menekülne az emberünk és kipullozna a társa, aztán csitt-csatt dirr-durr. Így is megcsinálják ezt páran amint átmentek déli határon, nem kell ez még LS-be is szerintem, bár a Drive-By shooting részével egyetértek, szóval úgy lenne reális, hogy bandások ilyen rivalizálásnál csinálhatják, de direkt nem vihetik oda a rendvédelmet, hogy kilőjjék őket.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ennek az lenne a vége, hogy üldözésnél direkt egyből oda menekülne az emberünk és kipullozna a társa, aztán csitt-csatt dirr-durr. Így is megcsinálják ezt páran amint átmentek déli határon, nem kell ez még LS-be is szerintem, bár a Drive-By shooting részével egyetértek, szóval úgy lenne reális, hogy bandások ilyen rivalizálásnál csinálhatják, de direkt nem vihetik oda a rendvédelmet, hogy kilőjjék őket.

Én is ilyen formában tudnám támogatni. Így is azt csinálják, hogy kimennek a lakott területről direkt ezért.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.