PSZ tk.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Osiel D Gonzalo >

Ötleted:
< pénzszállító tk. >

Megjegyzés:
< pénzszállító is lehessen tk,mert így hogy 300 at belelövünk beindítja és sosem lesz tk kicsit unfair. legalább is véleményem szerint. >


Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Smexy

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Spiri szavaival egyet tudok érteni. Normál bankrablásnál is általába TK-s lesz a kocsi mert szétlövik. Az ötletet pedig nem támogatom.
 

Crakix

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
256
122
21
Budapest 8. kerület
LV karakter
Jack D Crusader
Direkt tk-ra lőnétek a pszt , hogy ne lehessen elvinni. NEM TÁMOGATOM
De azt is nézzétek, hogy Totálkáros lesz, és akkor ugyan úgy megy tovább, az is reállis nem? Én csak támogatni tudom, így nincs értelme,hogy tk, aztán megy tovább, annyival amennyivel akar.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Hát ez érdekes história, meg lehet azt úgy is csinálni hogy 1 db lőszert nem lősz el, kivéve ha buggos a minigame. Akkor beriaszt, de most ha belegondoltok egy pénzszállítóról beszélünk amin IRL nem igen fog a golyó mivel golyóálló. Esetleg a kerekeit tudod kilőni de még azt is nehézkesen és mivel a szerveren nem fogsz rpg-vel rohangálni hogy éppen megfogd a psz-t, így irreális ez a felvetés. Nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Vendr1ck

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hi, most azért mert meglátod a pénzszállítót az Aranybanknál, nem fogod szétdarálni. IRL tesztet nézz róla hogy meddig bírja egy olyan. Egyébként meg adminnak szóltok ha már túl irreális, gondolom én.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.