Problémára megoldás keresése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wayn

Barangoló
2019. 04. 15.
147
55
V4 karakter
Anthony Hunters
V2 karakter
Wayn R Laurence
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Wayn R Laurence >

Ötleted:
< Rendvédelemnek való beszólás problémára megoldás keresése >


Megjegyzés:
< Az a helyzet. lehet csak nekem probléma, hogy minden második játékos nagyembernek hiszi magát aztán beszólogat a rendvédelemnek.. Néha már eléggé unalmas, hogy elszáguld egy álló navos mellett például, odaordít menet közben valami beszólást. Erre nem lehetne valami megoldást csinálni? Értem én, hogy ic ügy meg minden de ez már tényleg unalmas tud lenni. Szívesen meghallgatok bárkit ezzel kapcsolatban >
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 286
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szia- szia. Ha jól kivehető, hogy semmi köze nincs az adott egységhez és csak full random odamegy és obszcén szavakkal illeti meg az egységet/ szervezetet IC hogy üldözzék, vagy mert csak szimplán nagy a kabát tudtok rá admint hívni "Rendvédelem hergelése" indokkal. Javarészt fogja kapni az AdminJail szankciót jól bizonyítható esetnél. De általában minden ilyen ügy ilyen kimenetellel végződik. Tehát egy random rákiáltás a rendőrre, hogy a "jó édes anyukádat" aztán elvereti neki a srác és várja hogy üldözni kezdjék a rendvédelmisek mint említettem hergelésnek minősül. Ez csak egy egyszerű példa, de jól szemlélteti mit takar az amit leírtam pár sorban. Én inkább a szándékos üldöztetést szankcionáltatnám mostmár és egy szerverszabályzati pontot iratnék rá. V3-on osztogattuk érte a 2 heteket, szerintem itt is ideje lenne valami hasonlóval előállni, mert ez így igencsak súrolja néha a tarthatatlan kategóriát játék során.
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ha bármivel provokálnak , írsz egy PM-et az adminnak és kapja hergelésért a jailt.
Tök mindegy mit ír , ha provokálja az üldöztetést vagy valami az már hergelés. :)
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Szia!

Amennyiben látsz egy ilyen helyzetet, hogy "random" elmegy melletted egy játékos, és üvöltözik hogy így - úgy.

Nyugodtan hívj rá egy admint, és rendőr hergelésért be lehet rakni, amennyiben nincs rá indoka hogy hergeljen titeket...
 
  • Tetszik
Reactions: König és DaveeV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.