Preston Jackson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NemVendel

Újonc
2020. 11. 06.
29
3
Hogwarts
forum.see-game.com
V4 karakter
Gabben HeadS
LV karakter
Preston Jackson
V2 karakter
Jackson Preston
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Preston Jackson>
Születési hely és idő:
<Las Venturas-1996-03-12>
Anyja leánykori neve:
<Jessica Lockwood>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<pestabs@gmail.com>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Nagyker.>

Betöltött pozíció:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020-09-12.....2020-12-20>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Nem tudtam használni tudásomat,csak butitott a munka. A sok pakolásba majdnem beleőrültem igy ott hagytam a munkahelyet.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<Las Venturas University>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[X]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[X]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Benczi Szebasztián>
Életkorod:
<12>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<Fél éve>
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Egy 12 éves sportos fiú vagyok. Magyarországon élek egy kis faluban. Szeretek időt fektetni abba amit szeretek ezért elég sokat rp-zek.Eléggé barátságos vagyok,tisztelet tudóan beszélek a barátaimmal,illetve idegenekkel is. Mindig megpróbálok a legjobb-ra törekedni,és nem "jóvanazúgy" stilusra.Ha kritikát kapok meghallgatom és mégpróbálom kijavitani. Elég sokat vagyok aktiv a szerveren napi:3 órát.Kicsit félénk vagyok,de ezen dolgozom!Szabad időmet nagyrészben a számitógép előtt töltöm,de azért a barátokra,családra,tanulásra is szakitok egy kis időt.Régebben elég sokat néztem Twichet ott is NerdHub Vendel volt a kedvencem,de sajnos abba hagyta a streamelést azóta nem is nagyon használom a platformot. A kedvenc játékom természetesen a SeeMTA,de az Apex és a Realm Royale-al is elég jó kapcsolatba vagyok. A nagy álmom az volt régebben hogy Admin legyek,de ez nem valósult meg,és itt-ott még egy kicsit is örülök neki. Szeretek focizni,biciklizni. Nagyrészben Rap-et és Pop zenét hallgatok néha Rock-ot. Általános iskolába járok ami sok időmet elveszi sajna elég sok időmet,de azért megpróbálom mindere beosztani az időt. Szakács-nak tanulok,de még addig van időm.Eléggé sport fanatikus vagyok mindig nézem a TV-ben a matcheket. Nem szeretem az Anime-t,de természetesen nincs bajom azokkal akik Nézik/Szeretik. Imádom a Meme-ket a "Cow dancing for Polish song" a kedvencem! Van humor érzékem ettől nem kell félni! Amikor játszok néha betrolkodik a kutyám.:D Ő egy Angol bulldog Rottweiler keverék és Gizmó a neve. Kis koromban volt egy életveszélyes betegségem,de arról nem beszélek szivesen... Nagyjából hirtelen ennyit tudtam magamról összeszedni.>
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Mindig is a Mentőszolgálat érdekel legjobban,illetve itt elég sok mindent meglehet tanulni ami még való életben jól jöhet. És szeretnék egy összetartó csoport tagja lenni.Szeretek az embereken segiteni és úgy gondolom,hogy ezt a vágyamat itt tudom legjobban kiélni. Illetve a szerintem ez az egyik legjobban rendszerezett frakció ezért szeretnék ide bekerülni. A Leaderek is jó fejek,és a tagok is ezért nem félek a barátkozástól. Nekem ez az álom frakció.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<Ezen a szerveren még nem voltam frakcióba.De úgy gondoltam most eljött az ideje igy jelentkeztem ide.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Mert eléggé lelkes vagyok és nem hanyagolom el a frakciót illetve rp-t. Bővebben: Szeretnék egy össze tartó csapatba tartozni. Elég sok taggal beszélgettem és szerintem jól bele illenék a csapatba. Nem szoktam Inaktiv lenni előrejelzés nélkül. Ha kérnek valamit megteszem amit tudok és megpróbálom megtenni. Ha valamit megtanulok azt elég sokáig nem felejtem el,s emiatt a végén már úgy menne a mentős rp mint a karika csapás!Tudok felelősség teljesen gondolkodni és viselkedni,nem mindent meggondolatlanul teszek.Ha olyan körben vagyok akiket ismerek akkor benem áll a szám ezért elég jól infózok (nem MG-re gondolok.). Az Rp-m egész jó,igaz van még mit fejlődnöm,de szerintem nem vészes. Meglehet bennem bizni. Az aktivitásom biztos ha,nem leszek aktiv úgy is jelzem! Ezekért érzem magam megfelelőnek ide. >
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/a/8AQHXzj>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<Ezeken még dolgozom. Sajnos eléggé kiváncsi lélek vagyok s emiatt történt ennyi jail. A Banról annyit tudok mondani hogy nem tudtam hogy nem szabad az adott itemet kicsomagtartózni.(Bocsi.)https://imgur.com/a/rChXBAn>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Vénás/Hajszáleres/Artériás>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<A Mentős kimegy a helyszinre ellátja a beteget esetlegesen a mentő autóba.Illetve a Mentős egy rönget is eltud végezni. Az orvos a korházban több tudást kérvényező ellátásokat végzi el. Pl:Mütétek.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Hideg viz alá teszem.Egy ruhával/ronggyal borogatást teszek rá. Betadinnal és vattával/Mull lappal lefertőtlenitem. Ha lehetséges ne kössük be mert attól csak rosszabb lesz! Ha elkezd hámlani akkor rakok rá kenőcsöt. Ezek után ha rosszabbul orvos-hoz fordulok.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020-12-20.
Aláírás: Preston Jackson
 
Utoljára szerkesztve:

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
szia, szerintem nem lett egy túl összeszedett lap, elkapkodtad, összecsaptad. játszott perceidhez képest nagyon durván sok az az AJ,kitiltásod szintén csunyitja az ucpd. néhol furcsán fejezed ki magad, szóval sajnálom, de ezt én nem tudom támogatni. //telo
 

NemVendel

Újonc
2020. 11. 06.
29
3
Hogwarts
forum.see-game.com
V4 karakter
Gabben HeadS
LV karakter
Preston Jackson
V2 karakter
Jackson Preston
szia, szerintem nem lett egy túl összeszedett lap, elkapkodtad, összecsaptad. játszott perceidhez képest nagyon durván sok az az AJ,kitiltásod szintén csunyitja az ucpd. néhol furcsán fejezed ki magad, szóval sajnálom, de ezt én nem tudom támogatni. //telo
Szia! Köszönöm a választ. Javitva!
 

NemVendel

Újonc
2020. 11. 06.
29
3
Hogwarts
forum.see-game.com
V4 karakter
Gabben HeadS
LV karakter
Preston Jackson
V2 karakter
Jackson Preston
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! ~Paki
A lapod elég átlagos lett. Sok AJ meg a ban nagyon csúnya. Esetleges változtatásokig nem tudom támogatni a lapot.
Tudom hogy az AJ meg a Ban az nagyon csúnya,de azóta megváltoztam és megis bántam a cselekedetemet. Sajnos ott maradnak egy ideig ,de nem bánom legalább tudom hogy azóta mennyit változtam.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Tudom hogy az AJ meg a Ban az nagyon csúnya,de azóta megváltoztam és megis bántam a cselekedetemet. Sajnos ott maradnak egy ideig ,de nem bánom legalább tudom hogy azóta mennyit változtam.
azért 1 nap alatt egyszerre kettő jail eléggé csúnya, és ilyen rövid idő alatt nem hiszem hogy megbántad volna.
 

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Preston Jackson,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Tagok folyamatos zaklatása, 1 héten belüli több lap. Ideiglenes kitiltást megkapta, innentől a benyújtott jelentkezései automatikusan elutasításra kerülnek. Nem tartunk magára igényt.

Zakhar Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Doc
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.