Predire való panasztétel (LV)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HorváthBéci

Újonc
2020. 11. 24.
1
10
LV karakter
Marxx Leaonidelli
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
HorváthBéci


Panaszra tett moderátor neve:
Predi


Panasz oka:
Fórum szabályzat nem betartása/nem 100 százalékos ismerete Gmodként


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://forum.see-game.com/threads/jerry-fraser-dylan.159678/
3509b38a139052e188740324de2c3503.png

abb99e003bd91376498fec912372028f.png



Egyéb megjegyzés:
szerintem nincs mit hozzáfűzni, csináltam képet a hszről ha véletlen úgy editelné át/törölné hogy nem lehet visszanézni
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 614
5 175
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
V2 karakter
Bruno Seanetti
Szia HorváthBéci, és kedves bíráló FöGlobális Moderátor!

Valóban nem vagyok megemlítve láthatóan a panaszkönyvben, viszont a panaszban rejlö történések és az adminügynél feltüntetett Taxi script (/paytaxi parancs) megemlíti a frakciót, amiért én felelek, mint föleader. Láthattad is a hozzászólásomban, hogy egyik félt sem próbálom védeni, csupán az ügy bírálásához elengedhetetlen információ hiányzott amit nekem kötelességem volt feltüntetni a félreértések elkerülése végett.

csináltam képet a hszről ha véletlen úgy editelné át/törölné hogy nem lehet visszanézni
Engem nem abból az emberböl faragtak, aki próbálja eltusolni a dolgait. De örülök hogy ide is beillesztetted kép formájában, így nem kell topicot keresgélni.

Viszont te már ahogy látom nem tudod elolvasni ezt a kommentet, mert egy másik moderátor által szankcionálva lettél. Igazán felvállalhattad volna a valós ÉN-edet ha panaszt nyitsz. :)

Több hozzáfüzni valóm nincs is, várom a bírálatot.
További szép napot mindenkinek!
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Amíg, kedves @HorváthBéci nem vagy képes felvállalni, hogy mégis ki is vagy nem tudlak sem téged sem a panaszod komolyan venni!
Ha valami, személyes problémád van esetleg @PReDi -vel, akkor TeamSpeak3-as szerveren meg tudjátok beszélni! Bár így, hogy még a valós személyedet sem mered felvállalni és egy Opera Proxy mögé bújva regisztrálsz a fórumra, majd az első lépésed is egy ilyen panasz, nem látok sok esélyt erre sem.
Minden esetre, beszélek kicsit PReDi-vel az esetről.

A panaszod jogtalan.. MR. Ismeretlen! ?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.