PPs fegyver fogalmának letisztázása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

Bodo

v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Bodo W Harison >

Ötleted:
< Mi számít PPs fegyvernek letisztázása. >


Megjegyzés:
< Ahogy a cím leírja, ennek letisztázása és szerverszabályzatba foglalása. A saját véleményem szerint ez lenne a legkézenfoghatóbb megfogalmazás: Minden olyan fegyver, ami F7 panelben "Egyedi Prémium Fegyverek (Skines)" oldalon található, illetve amit F7 panelből vásároltak. >
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
• A fegyvereket rendvédelmi elkapás során ELVEHETIK, kivéve, ha van bizonyítékod rá, hogy prémium pontból vetted az adott fegyvert. A prémium pontból vásárolt (ez vonatkozik a egyedi festéses (custom skin) fegyverekre is) fegyvereket sem rablásnál, sem elkapásnál NEM VEHETIK EL, semmilyen körülmények között sem. A büntetés viszont minden esetben JÁR.

Például ezt a szabályzati pontot úgy is lehet értelmezni, hogy ha nem tudod bizonyítani hogy a skines fegyveredet PP-ből vetted, akkor azt el lehet venni.

Jó ötlet, mihamarabb tisztázni kell.
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Például ezt a szabályzati pontot úgy is lehet értelmezni, hogy ha nem tudod bizonyítani hogy a skines fegyveredet PP-ből vetted, akkor azt el lehet venni.
Ezt a sort nem tudom támogatni. Alapvetően jó dolog amit bodo leírt, de amit te, hogy valaki például 100 millióért vesz egy fegyvert magának és ne merje használni mert a rendvédelem akármikor elveheti az szerintem nem férne bele. Nem értek ezzel egyet.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
És ki mondott ilyet?

Csak egy + hibát írtam le, ami féreérthető a szabályzati pont alatt. Adminként gondolom tudod hogy amit beküldtem egy szabályzati pont, szóval nem értem a problémádat.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia.
Emlékszem, leader meetingen téma volt. Közkedvelt volt az az opció, hogy amiket nem lehet készíteni+festett fegyverek ne vehessék el. Valamint az már régóta van, hogy névcédulás sima fegyvert is elvehetnek.

Én is erre felé hajlok.
 
  • Tetszik
Reactions: A Dwayne
B

Bodo

Sziasztok, örülök, hogy ennyire lényegretörően, és kifejtően HSZeltek, viszont ez a szabályzati pont él jelenleg is, ahogy fentebb @Hosi leírta. Mivel eléggé abszurd módon van megfogalmazva a V2 szabályzata (lásd: • Rablás esetén az áldozat felszólítása esetleges /me /do parancsok használata kötelező.), ezért írtam az ötletet, hogy újra szükséges fogalmazni, leegyszerűsíteni. Az, hogy az adminok, és más személyek a szerveren máshogy cselekednek az már megint csak a V2 varázsa, ez ellen én nem tudok tenni, legfeljebb a vezetőség tagjai. A most létező szabályzati pont kimondja, hogy "A fegyvereket rendvédelmi elkapás során ELVEHETIK, kivéve, ha van bizonyítékod rá, hogy prémium pontból vetted az adott fegyvert. A prémium pontból vásárolt (ez vonatkozik a egyedi festéses (custom skin) fegyverekre is) fegyvereket sem rablásnál, sem elkapásnál NEM VEHETIK EL". Azaz minden rendvédelmi személy, minden admin, és egyéb játékos helytelenül, szabályon kívül cselekedik, amikor Katana, illetve egyéb tárgyakat nem vesznek el/ nem engedik, hogy elvegyék. Ahogy fent látjátok, csak az "Egyedi skines" fegyverekre, és a PPből vásárolt fegyverekre vonatkozik ez a "védelem", ergó a "nem támogatom", "maradjon ez így" egyéb HSZek ténylegesen értelmetlenek.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Ötlet felírva, admin/leader meetingen áttárgyalásra fog kerülni, a fejleményekről éresülni fogtok.
Helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: BeLike és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.