Posey Adam SSCS jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MilkyWay

Újonc
2022. 12. 04.
38
13
Budapest
LV karakter
Alexander Posey
V2 karakter
Posey Adam
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Posey Adam.
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 13956.
IC SZINT: 17.

KOROD: 15.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: OKF.
TÁVOZÁSAID OKA: Nincsen.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3-4 óra/nap.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4-5 óra/nap.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: IC: Posey Adam-nak hívnak, 18 éves vagyok, több mint fél éve szolgálok az OKF kötelékében, jelenleg Őrnagy tisztségben és Kirendeltségvezető beosztásban. Érdekelnek az új dolgok, szeretném magam kipróbálni az élet minden területén, jelenleg egy szerény legénylakásban élek. Körülbelül másfél éve érkeztem a városba azzal a céllal, hogy fel szeretném pezsdíteni az életemet, ezen részén még dolgozom.
OOC: Milán vagyok, 15 éves, ahogy a karakteremre úgy a való életben megformált személyemre igaz az érdekeltség minden iránt, a kíváncsiság és a fegyelem. Az esetek legtöbbségében elérhető vagyok szinte mindig, persze kivételt képeznek azok az idők amikor nem.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mivel szeretek új dolgokat kipróbálni így ezt is ki szeretném próbálni, kíváncsi vagyok a szakmára és a frakció életére belsős szemszögből.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Jelenleg OKF-ben vagyok mint elsődleges frakció, SSCS-be mint másodlagos frakcióba jönnék.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Imádom
Reactions: DriftV2

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Szép estéket. Kezdésképp szerintem TS-en átkellene beszélni ezt, ugyanis SCCS nem egy másodlagos frakció, és ennek megfelelő elvárásaink is vannak. Keress fel TS-en és megbeszéljük ezt. Z/H
 
  • Tetszik
Reactions: MilkyWay
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.