Plitt Jason önéletrajza a Fix&Drive-hoz a meghirdetett állásra.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GengszterGabi

Újonc
Támogató
2019. 06. 13.
22
2
V4 karakter
Jason Plitt
V2 karakter
Plitt Jason

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gabi, 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-07-01 óta játszok ezen a szerveren, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. 9534 perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen, voltam már! https://imgur.com/LYe3KJG https://imgur.com/1jZBmCA ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-8 órát is akár. Persze, természetesen elfogadom, ez alap dolog. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ M.Gábor vagyok 15 éves, és Halásztelken élem a mindennapjaim, ez egy kis város a Csepel-szigeten, lakossága körülbelül 10.000 főre tehető ki. Szeretek játszani a számítógépemen, emellett persze sokat is tanulok. Rendszergazdaként szeretnék majd elhelyezkedni a jövőben. Szeretnék majd venni egy Subaru WRX Sti 2006-os sportautót mivel nagy kedvelője vagyok a japán autóknak, de főleg a Subarunak. Ez az álomautóm. Hobbijaim: az iskolában sokat szoktam ping-pongozni és szeretek horgászni is. Jelenleg van egy kutyánk aki egy német juhász fajtájú kutya. Van 2 csincsillám akiket nagyon szeretek. Elég jó tanulónak mondhatom magam. Sok haverom van szoktunk kimenni csavarogni. Viszont nem sokan játszanak RP-n, de most egy haveromat felhívtam ide játszani, és eldöntöttük, hogy szerelőt szeretnénk rpzni. 4-5 éve RP-zek, 1,5 éve voice RP-n. Jó tulajdonságok: Kedves,tisztelettudó. Rossz tulajdonságok: türelmetlen, nem szeretem ha valaki butaságot csinál. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Plitt Jason. ~


Születési helye, ideje:
~ See City, Los Santos Nemzeti Korház. 1995. 12. 25. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola, autó villamossági szak, és autó mechatronikai szak, emellett még egy autószerelői középiskolát is végeztem. A két főiskolai szakból diplomával is rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék másodjára megpróbálkozni ezzel a munkahellyel, mivel már egyszer sajnos hoztam egy rossz döntést, és felmondtam. Egyik ismerősömmel jelentkeztünk erre az állásra, az ő önéletrajzát elfogadták az enyémet pedig nem. Ezt sajnáltam is, de gondoltam adok még egy esélyt magamnak és mégegyszer írok ide egy önéletrajzot. Igazából azért szeretnék ide jelentkezni, mert sokan ajánlották, sokszor járok ide szereltetni is és elég jó áraik vannak, szeretnék megismerkedni jobban a szerelőtelep alkalmazottjaival, hogy milyen emberek is ők valójában. Elég nagy rajongója vagyok az autóknak,motoroknak és szeretek velük időt eltölteni is. Sosem sajnáltam az autókra,motorokra az időt,energiát. Szeretnék egy kedves, összetartó, megértő csapatban dolgozni, ahol kitudom használni az iskolákban szerzett tapasztalataimat.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Plitt Jason névre hallgatok és 1995-ben születtem See City-ben, a Los Santos Nemzeti Korházban. Anyám: Joseph Sophia Apám: id. Plitt Jason. Apám szerint elég értelmes, és jó probléma megoldó képességekkel rendelkező ember vagyok. Ő, a bányában kezdett el dolgozni, majd miután volt lehetősége a tanulásra, letette az autószerelői szakmát. Én, mint akkor még gyerek, nagyon sokat segítettem apukámnak és néztem a műhelyben történő dolgokat. Ezért elhatároztam, hogy szeretném apám törekvéseit folytatni, így én is autószerelőnek tanultam. Főiskolai diplomát szereztem autó villamossági és autó mechatronikai szakból. Város és az emberek az életem, szeretem a jó vágású és kedves embereket. Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már három éve együtt élünk. A pályámat a főiskola befejezésével, és az autók bütykölésével töltöttem, ezeket nagyjából mindig a barátaimnak ,,tuningoltam", de a szerelgetést abba kellet, hogy hagynom. Mivel az anyagi javaim elkezdtek fogyni. Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért. Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok. Már dolgoztam önöknél, és más autószerelő telepen is. Ezeken a telepeken együtt 4-5 évet dolgoztam. Voltam ahol nagyobb beosztáson, voltam ahol kisebben helyezkedtem el. Ezzel együtt már sok szakmai tapasztalatom van. Több kollégám szerint jól végzem a munkám, szorgalmas, kedves ember vagyok. Nem szeretem a feszültséget felébreszteni! ~

Aláírás:
Plitt Jason 2021.02.03
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.