Plitt Jason jelentkezése a Fix&Drive-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GengszterGabi

Újonc
Támogató
2019. 06. 13.
22
2
V4 karakter
Jason Plitt
V2 karakter
Plitt Jason

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gabi, 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 8807 perccel jelentkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/LYe3KJG https://imgur.com/1jZBmCA ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-8 órát is akár. Persze, természetesen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ M.Gábor vagyok, 15 éves és Halásztelken élem a mindennapjaim, ez egy kis város a Csepel-szigeten, lakossága körülbelül 10.000 főre tehető ki. Szeretek játszani a számítógépemen, emellett persze sokat is tanulok. Rendszergazdaként szeretnék majd elhelyezkedni a jövőben. Hobbiaim: az iskolában sokat szoktam ping-pongozni és szeretek horgászni is. Jelenleg van egy kutyánk aki egy németjuhász fajtájú kutya. Elég jó tanulónak mondhatom magam. Sok haverom van szoktunk kimenni csavarogni. Viszont nem sokan játszanak RP-n, de most kéttő haveromat felhívtam ide játszani, és eldöntöttük, hogy szerelőt szeretnénk rpzni. 4-5 éve RP-zek, 1,5 hónapja RP-n. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Plitt Jason ~


Születési helye, ideje:
~ 1995. 12. 25. See City, Los Santosi Nemzeti Korházban ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem, autó elektronikai szak, és informatikai szak. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék másodjára megpróbálkozni ezzel a munkahellyel, tudom, hogy itt a vezetőség normális megértő. A régebbi kollégákat is nagyjából ismertem. Az a véleményem, hogy ide csak értelmes embereket vesznek fel ezért bízok ebben a frakcióban, sokan ajánlották is. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Plitt Jason névre halgatok és 1995-ben születtem See City-ben Los Santosi Nemzeti Korházban. Egyetemi diplomát szereztem informatikai és autó elektronika szakból. Város és az emberek az életem, szeretem a jó vágású és kedves embereket. Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már három éve együtt élünk. A pályámat az egyetem befejezésével, és a számítógépes, vagy más elektronikai dolgok bütykölésével töltöttem, de a szerelgetés abba kellet, hogy hagynom. Mivel az anyagi javaim elkezdtek fogyni. Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért. Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok. Már dolgoztam önöknél, és más elektronikai helyeken is. ha valami elektronikai baja volt az egyik autónak akkor a kollégáim engem hívtak. Ezzel együtt már sok szakmai tapasztalatom van. Nem szeretem a feszültséget felébreszteni! ~

Aláírás:
Plitt Jason 2021.01.24.
 

GengszterGabi

Újonc
Támogató
2019. 06. 13.
22
2
V4 karakter
Jason Plitt
V2 karakter
Plitt Jason
Dupla HSZ! Figyut kaptad!
Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 8807 perccel rendelkezem. 2018-07-01 óta játszok ezen a szerveren. ~
Hobbijaim* (elírtam ezeket, ezért bocsi)
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.