Plitt Jason jelentkezése a Fix&Drive autószerelő műhelybe.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GengszterGabi

Újonc
Támogató
2019. 06. 13.
22
2
V4 karakter
Jason Plitt
V2 karakter
Plitt Jason



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Gabi ~



Életkorod:

~ 14 ~



A játékon belüli szinted:

~ 8. szint ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ AdminJail: 1 db Ban:0 db Kick: 0 db https://kepkuldes.com/image/KZBzy5 ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Természetesen van, sokszor használom. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Természetesen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ M.Gábor vagyok, 14 éves és Halásztelken élem a mindennapjaim. A Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskolába járok de, jelenleg nem mivel csoronavírus van. Szeretek játszani a számítógépemen, emellett a kis suzuki robogómmal szoktam menni haverokkal racsingolni. Emellett még hozzá gitározok, és szeretek horgászni is. Elég jó tanulónak mondhatom magam. Sok haverom van szoktunk kimenni gangelni. Viszont nem sokan játszanak RP-n. Ezért itt nincs sok barátom. Van 2 csincsillám akiket nagyon szeretek. 3-4 éve RP-zek, 10 hónapja voice RP-n. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Plitt Jason ~



Anyja, apja neve:

~ Apja: Plitt Jason. Anyja: Joseph Sophia. ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ E-mail: plitt.jason@seemail.com Telfonszám: 960990 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Nem vagyok jelenleg büntetett előéletű de, nem is akarok az lenni. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://kepkuldes.com/image/KZTMof ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~Egyenlőre még nincsen ismeretségem itt. Jó megismerkedni a kollégákkal és együtt dolgozni! ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Nekem kifejezetten fontos a csapatmunka, mivel egy jó csapat és jó társ csak akkor képes igazán kiteljesülni mikor kap egy olyan csapatot maga mellé aki megbízható és tehetséges a munkakör betöltésére. Ha nem lenne összeműködés és csapatmunka, akkor nem lehetne egy jó és kiegyensúlyozott csapatot alkotni! ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Igen. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~
Plitt Jason névre halgatok és 1995-ben születtem See City-ben Los Santosi Nemzeti Korházban. Egyetemi diplomát szereztem informatikai végzettségből. Város és az emberek az életem, szeretem a jó vágású és kedves embereket. Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már másfél éve együtt élünk. Pályámat a végzettségemmel és a számítógép és más elektronikai dolgok bütykölésével töltöttem, de a szerelgetés abba kellet, hogy hagynom. Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért. Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok. Nem szeretem a feszültséget felébreszteni!

~




Aláírás:

Plitt Jason 2020.04.14
 
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel ma 18:15kor TS-en meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.