Plata Főnyomozó jelentései [ 09.15 - 09.22]

Szabo99

Barangoló
2020. 10. 10.
143
312
V4 karakter
Ciro Plata
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Ciro Plata

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
B-10 Ciro Plata

Nyomozás dátuma:
24.09.16

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
-

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
-

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Toby Howard

Előállított személy(ek) neve(i):
Toby Howard

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
IMV, HF, RSZT, HEM

Nyomozás eredménye (részletesen):
Hétfő délutáni szolgálatom alatt találtam egy hirdetést ahol bányászokat kerestek. Felvetettem a kapcsolatot a hirdetővel, megbeszéltük a részleteket. A Diamond bányához érve megkerestem az egyes járat 10. ajtaját ami előtt már két autó állt. Bementem beszélgettem a tulajjal, aki közölte már van bent egy munkása. Nem húztam tovább egyikőnk idejét sem, feltettem a jelvényem bemutatkoztam. Kihivattam a bánya mélyén dolgozó Toby Howardot neki is bemutatkoztam és elkezdtem az ellenőrzést. Többszöri kérésem után kaptam meg az iratait. Kértem a vállalkozói engedélyét mire válaszul kaptam "ingyen dolgozok neki ő a haverom". A főnöke ezt megcáfolta és közölte, hogy az átlagos bérben van Toby. Közöltem az előállitás okait és kértem a keze hátratételét, hogy könnyebben menjen a bilincs alkalmazása. Ellenkezett, igy kényszeritő eszközt kellett alkalmaznom, ezután sikeresen megbilincseltem és beszállitottam a San Fierroi kirendeltségre. Toby végig aggressziv és nem együttműködő volt, kihallgatás alatt eljátszotta a rosszullétét ezért vételeztem Jessica Hasselbach-ot az állományunk egyik szanitécét. Jessica megérkezésekor Toby "Tedd fel a faszomat a szádba" kijelentéssel fogadta és megtagadta a vizsgálatot, ezzel pocsékolva a szanitécünk idejét, aki ezek után sietett is valódi eseten segiteni. Toby Howard többször tiszteletlen volt és akadályozó. A büntetése pedig 190 nap és 114.000dollár pénzbirság illegális munkavállalás, hatóság félrevezetése, hatósági eljárás akadályozása, rendőrrel szembeni tiszteletlenség indokkal.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
964fa895e0cdd4d914eb522aa1581bcf.png


Bizonyíték:
Válasz
 

Szabo99

Barangoló
2020. 10. 10.
143
312
V4 karakter
Ciro Plata
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Ciro Plata

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
B-10 Plata főnyomozó

Nyomozás dátuma:
24.09.16

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
Cain's Travel

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
1594

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Richard Cain

Előállított személy(ek) neve(i):
-

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
szke 20.000$

Nyomozás eredménye (részletesen):
Késő esti órákban bukkantam Cain hirdetésére ahol fuvart vállalt. Felkerestem SMS-ben elmodntam a poziciómat kb 10perc alatt oda is ért. Garden Centertől kértem a fuvart Supahoz onnan le Baysidera és vissza Supához. 25.000dollár fizettem viszont számlát azt nem kaptam. megérkeztünk, feltettem a jelvényem megkezdtem az ellenőrzést. Richard Cain tulajdonosa a Cain's travelnak. Tehát bejegyzet céggel rendelkezett igy egy 20.000dolláros birságot kapott az áfás számla kiadás elmulasztásáért. Az ellenőrzés rendben zajlott, együttműködő volt.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
-

Bizonyíték:
e490165675251d62f3982f6241719f54.png
 

Szabo99

Barangoló
2020. 10. 10.
143
312
V4 karakter
Ciro Plata
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Ciro Plata

Beosztás:
Főnyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
B-10 Ciro Plata

Nyomozás dátuma:
2024.09.17

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

szolgáltatás ellenőrzés

Ellenőrzött cégneve:
Főtaxi BT

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
1642

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
Ian Dye

Előállított személy(ek) neve(i):
-

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
-

Nyomozás eredménye (részletesen):
17. kedd reggeli nap. Az idő körülbelül 8óra volt amikor új hirdetést találtam Főtaxi fuvarozást vállal. Felvettem a kapcsolatot a szolgáltatóval, 5 percen belül érkezett. A fuvart a Diamond bányáig kértem aztán pedig vissza, mondván, hogy az én kocsim elromlott és dolgom van a bányába. 16.000 dollárt beszéltünk meg sms-ben. A személyszállitás jól lezajlott, biztonságban éreztem magam. Visszaérve a kért helyre kifizettem a megbeszélt összeget, elkérte a nevemet ahol Yago Montoya-t adtam meg neki. Amint megkaptam a számlát bemutatkoztam, és megkezdtem az ellenőrzést.Iratai, számlatömb rendben volt. Számlán is az az összeg szerepelt amit megbeszéltünk. Az ellenőrzés alatt végig együttműködő és kedven volt Ian Dye. Miután mindennel végeztem, további jó utat kivántam és mentünk a dolgunkra.

Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
16.000

Bizonyíték:
211f13352a80d0490067899a89c9369d.png