Plamber Nohan visszajelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

robivagyok123

Újonc
2021. 03. 07.
8
7
LV karakter
Plamber Nohan
V2 karakter
Plamber Nohan
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Plamber Nohan
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 7 nap, 2 óra és 17 perc (10217 perc)
IC SZINT: 10-15

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen!
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen!

EDDIGI FRAKCIÓID: NAV,SCCS,Taxi
TÁVOZÁSAID OKA: NAV: Vizsgáim miatt nem tudtam fellépni! SCCS: Barátom távozott, és miatta elmentem Taxi: Nem emlékszek
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Tavaly október
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Plamber Nohan
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Barátom kilépett

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Robi vagyok 14 éves. Rengeteget MTA-zok, és Valorantozok. Szabadidőmben barátaimmal vagyok, és az MTA világában tevékenykedni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Visszahúz a szívem, és rengeteg élményt szereztem itt. Mostanában nem tudok mit csinálni, így sok idő szabadult fel amit kihasználnék!

EGYÉB MEGJEGYZÉS: További szép napot!​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.27 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.