Plakátok - frakcióknak.

Splash.

Barangoló
2019. 01. 10.
87
526
LV karakter
Elliot Gannon
PLAKÁTOK - FRAKCIÓKNAK ÖTLET

Sziasztok. Vázolom az ötletet. Mi lenne ha színesíteni tudnánk a várost és jóformán az egész mapot egy kis ötletes dologgal. Emlékeztek a cetli falra tűzős dologra? Mert én igen. Most gondolhatod, hogy nem volt sok értelme, minek ezt erőltetni? Annak abban a formában valóban én sem látom értelmét. VISZONT. A paintjob rendszer rámutatott egy ütős dologra, miszerint képesek vagyunk külső forrásból képeket hozzáadni a játékhoz, és ezt még más is látja? Elképesztő. Ilyen hatalom került a civilek kezébe a paintjobokkal, ez nagyrészt viszont jól lett használva, kreatívan, ötletes megvalósítások születtek. A jelenlegi ötletem ötvözné ezeket.

Frakció tagok (legál és illegál is) létre tudnának hozni plakátokat amiket ki lehetne tűzni felületekre, persze ha van frakción belüli joguk hozzá (akárcsak a graffitihez).
Megmutatom, mire gondoltam pontosan. Szerkesztettem pár képet elképzelésnek mert nem volt jobb dolgom igazából.
pelda2.png

pelda3.png

pelda1.png

pelda4.png
wanted1.png

Ha a plakáthoz egy bizonyos távolságban állsz akkor ki tudnád nagyítani, akár csak a telefonos képeket a nagyító ikonnal, illetve az információ ikonra kattintva egy leírást tudnánk olvasni amit az adott frakciótag megadott a plakátnak. Adminoknak lenne egy külön infó a plakát létrehozójáról és frakciójáról is.

És a végére egy kis F.A.Q.
Miért gondolom én ezt jó ötletnek?
A válasz nagyon egyszerű, színesíteni akarom a mindennapokat, illetve még egy fontos indok, hogy így szerintem sokkal több játékost ért el. Nem mindenki figyeli a discordot vagy a fórumot így lehet lemarad hasonló eseményekről.

Milyen potenciál van ebben?
Legál frakció TGF, legál / illegál frakció által rendezett események, ismeretterjesztés, körözött személyek, klubok/szórakozóhelyek (úgytudom nekik is van F3) rendezvényei.

Miért csak frakcióknak?
Szerintem ez kicsit magáért beszél. Nem biztos, hogy megbíznék minden civilt ilyen joggal. Esetleg egy bizonyos szint felett tudom elképzelni a civileknek is, de akkor nőne a felhasználási potenciálja a plakátoknak.

Minek csinálsz előnézetet, úgyse az fog bekerülni, sőt még az ötlet is szar, kinek érzed te magad?
Amúgy sem látok rá sok esélyt, de unatkoztam. Kedvem volt random designokat, képeket, grafikákat szerkeszteni. A leírásból nem mindig derül ki milyen potenciál van ebben. Ezért készült az elképzelés. Maga az ötlet meg hát.. erre van ez a topic, nem?

Köszi, hogy elolvastad!
 
Utoljára szerkesztve:

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 263
1 540
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Valóban jó ötlet, frakcióknak.

Minden erre jogosult személy törekedne egy látványos, igényes dizájnt csinálni és kreativitást vinne az emberekbe.

Az első mondatom reflektál arra, hogy frakcióknak lenne jó eseményhez, tgfhez, mivel ameddig ilyen célokra lenne használva a legtöbb személy biztosan elolvasná, viszont amint megjelennének az ANTIKOT VESZEK szövegek, ez be is fejeződne.
 

Andypapa

Írnok deák
Támogató
2023. 09. 04.
560
765
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Több ilyen összeszedett és értelmes ötletre lenne szükség. Nem egy világmegváltó dolog (szerintem scriptileg sem), de hatalmasat lendítene az élményen.

Teljes mértékben támogatom!
 

Satix

Újonc
2023. 03. 20.
40
186
LV karakter
Wesley Sears
Teljes mértékben tudom támogatni az ötletet, szerintem jó lenne, ha a frakciók számára lenne ilyen lehetőség. Azt viszont én sem tartom jó ötletnek, hogy a civilek kapjanak ehhez jogosultságot.

Továbbá a frakción belüli joghoz kötés muszáj szerintem, és a számának korlátozása is egy opció mondjuk 10-re(hasra ütés szerűen), mert nagy a pálya, de ennek ellenére szerintem nem kell minden sarokra egy egy plakát, ha minden frakciónak lesz ehhez jogosultsága.

Illetve ha már a plakátok, szerintem a naagy hirdető táblákat is használatba lehetne venni valami hasonló formában, de mondjuk csak az állam közeli szervek számára. A PD-nek ősidők óta van hirdetése azokon a táblákon, de ezen túl csak goverment, SEE Game ,és Urmatransz hirdetések vannak.
 

kyle.

💋
2019. 01. 10.
2 436
8 988
21
V4 karakter
Ayla Yavuz
LV karakter
Layne Welch
Csak csatlakozni tudok az előttem hozzászólókhoz. Nem egy időigényes a script megírása (meglátásom szerint), viszont annál hasznosabb lenne a mindennapokban a frakciók számára. Így a felhívások (gov-ok) mellett lenne egy plusz olyan dolog, amivel a frakciók hirdethetnek bármilyen eseményt.
Miért gondolom én ezt jó ötletnek?
A válasz nagyon egyszerű, színesíteni akarom a mindennapokat, illetve még egy fontos indok, hogy így szerintem sokkal több játékost ért el. Nem mindenki figyeli a discordot vagy a fórumot így lehet lemarad hasonló eseményekről.
Részemről ezzel kifejtettél mindent, támogatom teljes mértékben az ötletet.

Már csak a script megírása hiányzik.
Ez így van!

Azzal is egyet tudok érteni, hogy a civilek ne kapják meg ezt a jogot, V3-on is elég sok visszaélés volt ebből, hogy falra lehetett cetlit ragasztani. Frakciónál pedig jog alapú legyen, véleményem szerint.
Nincs más hátra, mint hogy szurkoljunk a behozatala miatt. Good luck.🤞
 

Peterszon

Újonc
Támogató
2020. 11. 09.
31
28
V4 karakter
James Georg
LV karakter
Sam Mcmurphy
Ezt az ötletet támogatni tudom legális/illegális részről is elférne a szerveren!🫡
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

Dixie

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
235
831
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Remek ötlet. TÁMOGATOM!
Viszont lehetne az, hogy egy frakciónak maximum 3 plakát lehetne kihelyezve, ezzel együtt visszahozatalra kerülhetne a jegyzetfüzet és nyomtatás a civilek számára.
 

Tarajos

Zöldfülű
See Game Helpdesk
LV
2019. 08. 10.
193
363
Vásárosnamény/Országház
V4 karakter
leobert aelfhun
LV karakter
leo groen
V2 karakter
x-x
Szerintem kivitelezhető lenne, esetleg ugyan úgy tárolhatná az egészet mint a graffitiket. Így akár a fun plakátokat egyből ellehetne kerülni.
 

Pupaak

-
2019. 04. 22.
193
195
19
V4 karakter
-----
LV karakter
Buck Rawlins
V2 karakter
-----
Szerintem kivitelezhető lenne, esetleg ugyan úgy tárolhatná az egészet mint a graffitiket. Így akár a fun plakátokat egyből ellehetne kerülni.
Ha csak frakcióknak van akkor már alapból kétlem, hogy fun lenne belőle.