Placedo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Számomra teljesen érthetetlen, miért került ki az új verzióból a /placedo parancs. Lévén egy alapvető, a szerepjátékot elősegítő parancsról van szó, mely rengeteg szituációban hasznos lehet és hasznos volt eddig is a kreatív és valósághű szerepjáték érdekében. Mindenképpen fontosnak tartanám, ha újra elérhető lenne.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szerintem elenyésző volt a parancsot helytelenül használó játékosok száma. Akik nem értették, mire való, rendszerint nem ismerték egyébként sem.
Ha a /wank és a /scratch elérhető, amivel messze a legtöbb fun van/volt, a placedonak mindenképp lenne helye, mert 1001 szituációban lehet úgy használni, hogy nagymértékben növeli az RP színvonalát.
 

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
154
611
Szerintem elenyésző volt a parancsot helytelenül használó játékosok száma. Akik nem értették, mire való, rendszerint nem ismerték egyébként sem.
Ha a /wank és a /scratch elérhető, amivel messze a legtöbb fun van/volt, a placedonak mindenképp lenne helye, mert 1001 szituációban lehet úgy használni, hogy nagymértékben növeli az RP színvonalát.
Jónak jó volt, nem is egy helyzetben, csak hát az ilyesfajta placedo-k után nem csoda, hogy kilett véve. Ha pedig visszakerül, akkor ugyanúgy megfogod találni.
(Ezt VH-n találtam)
1.png
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Persze, ezek után érthető valahol, de több animot, és a /me-t, /do-t is ugyanígy lehet használni. Meglátásom szerint célszerűbb szigorúbb büntetésekkel sújtani az ilyen eseteket az RP lehetőségek korlátozása helyett.
 
  • Tetszik
Reactions: Danesz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.