Piru Blods for life pájázat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Armando.

Újonc
2020. 01. 22.
4
131
V4 karakter
John Smithk.
LV karakter
Jack Kolsopas
V2 karakter
nem jacom rajta
Sziasztok en Jackll sMith vagyok es megszertnem pájázni a Piru Blods for life frakciot ha lehecseges.
Magamrol: 18 eves vok nemreg toltotem be szeptemberbe meg 2018b totottem be a 22rt, mar 12 eve banda rpzek es mar tudom hogz kel frakcito irni pajazat es hogy hogz kell rpzni feketet es a bárczi gusztáv iskolaban jarok most.



A karaktreomrol:
Jack Smith egy 42 eves fonok a piru blodsban es nem reg jot a varosba las vvegasbamn a barczi iskolaban jart. Jak ot mindig vertek a sulei, anyukaja meghalt tetusk miat.
Jack smith ecer jot vissza az iskolabol es meglatot keto poiros embert akinek piros ember van, es jack odament brarttkozni veluk es akor nagy bartok letek. mindig suli utan oda ment jack es haverok letek. kiderult par napal ezeolt hofgy ok piru blods for life sek. par evel ezelot jack msith kijot az iskolabol eleg szarul vegzet , es odament a pirubloodshoz.
it a link jackrol mielot vegzet az iskatol https://i.ytimg.com/vi/FxTRcxwIY38/hqdefault.jpg
jack a piru blodsnal volt es ecer jot a cripsesek es megtamadtak a piru blodsosok for lifeseket es meghalt jajck baratja akivel barat volt.
picit megvaltozot azutan miutan meghalt.
azutan jack komaba kerult miutan meghalt es fgelkelt es az volt a nyakan hogy piru bloods for life for life es kikerult hhogy azok a bartatja io voltak ezt az utenet haGYTAK neki:
te vagy mostmar a fonok jack midet megtehetsz tied az egesz frakcio.

na ennyi volt, remelelem tetszik!!!!!!!

hoghy mene a tgf:
elozor tsre felhivunk hogy kikerdezzunk azutan pedig idejosz ooc es rpzunk es meglattyuk. ha jol rpzel akor felleszel veve Kezdo Gangsternek.



rangok: Kezdo Gansztgster, Behozo Fegyver, Komoly Gangster, Jobbkez, Balkez, A legjob ledeadr.




A frrkaicorol:
1920ban let alakitva jack altal a kormany altal, es negerek vezetik a frakciot, es negerek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.