Pierro Niccolo Jelentkezése a SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LSDmyVitamin

Újonc
2019. 01. 20.
22
10
V4 karakter
Miles Evans
LV karakter
Ernesto Jesus
V2 karakter
Piero Niccolo
See City Car Service jelentkezési lap!

IG Neved:
Pierro Niccolo

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
2 éve kezdtem el itt játszani,de szerver váltás miatt abbahagytam. De már egy jó ideje itt játszok újra anno kb 8700 percem volt (ezt sajnos nem tudom bizonyítani.) Jelenleg 1600 percel rendelkezem.
(link a képhez másik szerveren elért játék idő.) http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=274uscpavrp.png

Hányas szintű vagy?
5

Hány éves vagy?
16 éves vagyok.

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Igen több frakció tagja voltam már, igaz nem ezen a szerveren.Jártam már az olasz maffia köreiben.(Távozásom oka egy ic esemény volt ami hatására lebuktatták a frakciót.) De megfordultam már mentősként is (az utúbbi frakciót nem szerettem ez volt távozásom oka de így is 3 hónapig voltam a tagja mivel tiszteletben tartom a frakció szabályait.)
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mert szeretem a társaságot.Mindig is jobban szerettem úgy játszani hogyha valakivel lehet közben beszélni.És szeretnék minél több frakciót megismerni.(Persze ez nem azt jelenti hogy átjáró házként tekintek a frakcióra.)És ezek mellet ez lenne az ideális frakció arra hogy tudjak off-duty is rpzni.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Igen rendelkezek TS3-al és normális mikrofonnal is.És ezeket rendszeresen használom.

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
Napi 3-4 órát tudok eltölteni a szerveren hétvégén ennek a dupláját.
Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Nem még soha.(A régi fiókomról nem tudok képet küldeni.)
Link a képhez: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=421ucp_1.png

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Igen szerintem nem nagyon volt még olyan játékos aki nem volt még.Nem sokszor voltam admin jail-ben de ha voltam akkor csak kisseb dolgogk miatt.(Sajnos a régi fiókomhoz itt sem tudok képet tásítani.)
Link a képhez: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=565ucp_2.png

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
Bari Mihálynak hívnak ,16 éves vagyok. Jász Nagykun-Szolnok megyében élek. 11. osztályba járok egy műszaki iskolában ahol Erősáramú elektronikát tanulok.5 éve amerikai focizom nagyon szeretem ezt a sportot, e-mellet elég sokat kosarazom ez amolyan kis kiegészítés.Az rp-vel való találkozásom elég fiatalon kezdődött (nem mintha most nem lennék az) 13 éves voltam mikor elősször regisztráltam a See MTA v2-re. Ezután elhagytam a szervert. .Én nem azért játszok hogy pénzt keressek hanem az rp miatt mivel ez a lényege az egésznek és néha elszomorít hogy nagyon sok mindenki csak spamali a hírdetéseket. Így hírtelen ennyit szerettem volna mondani.
Reméllem elnyerte tetszéseteket a jelentkezési lapom.

Bari Mihály
 
Utoljára szerkesztve:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Annyira nem vészes, de nagyon kicsi a szinted, illetve a perced ami nem jó..
 

LSDmyVitamin

Újonc
2019. 01. 20.
22
10
V4 karakter
Miles Evans
LV karakter
Ernesto Jesus
V2 karakter
Piero Niccolo
Csatoltam az előző szerveren elért játék időmet.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
889
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
jó kis laplett viszont igen az 5-ös szint nagyok kevés.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.