Phillip Baker jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dani26

Barangoló
Támogató
2019. 01. 13.
141
35
LV karakter
Justin Baker
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Phillip Baker >

Születési helye, ideje:
< New York, 1992.05.17 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jasmine Baker >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson Motel, Shelburne RD. >

Hány éve él a városban?:
< 8 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Régebben New Yorkban szereztem egy autó szerelő szakmát, az után nem sokkal édesapámmal együtt dolgoztam egy műhelybe, majd átjöttünk Las Venturasba de itt nem ment rendesen úgy ahogy kellett volna. Jelenleg munka nélküli vagyok és tovább szeretném fejleszteni eddigi tapasztalataim. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mint említettem dolgoztam már autó szerelőként, kellő tapasztalat van amit persze fejlesztenék is. Csapat munkáról van elég tapasztalom. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Taxi, L.V.M.S >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Phillip Baker >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 31248 >

Eddigi frakcióid:
< lvms, lv taxi >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok tagja egy frakciónak sem >

Mióta RP-zel?:
< Másfél éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< RolePlay szervereken mindig is tetszett az autó szerelő frakció, v3on jelentkeztem volna egybe csak kezdőként nem voltam megfelelő, így hát itt próbálnám meg. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Úgy gondolom aktivitási téren nincs velem gond, csapatmunkáról is van elég tapasztalatom >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 4x (1 jogtalan), https://imgur.com/a/OQzZVVw >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Igen sajnos.. https://imgur.com/a/sXBy7Vb >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/vSetHNu >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Lassan egy éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 órát >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A másodikat miszerint: Hétköznap és hétvégén minimum 24:00 óráig szolgálatot teljesítesz >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Martinnak hívnak, 15 éves vagyok. Jelenleg iskola váltás előtt vagyok (tovább tanulás), Tanulmányaimat Faipari Technikus ként folytatom. Szabadidőmben legtöbbször LV-n játszom, 31248 játszott percem van jelenleg, két frakcióban voltam eddig. V3-on körülbelül 11 ezer játszott percem van. Általában segítőkész vagyok, Csak azokkal szemben vagyok tisztelettudó akik viszonozzák is. Nagyjából ennyit kell rólam tudni. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Ilyen UCP mellett sajnos nem tudlak támogatni.
Edit : Mivel beajánlott vagy, így kapsz egy esélyt, hogy bizonyíthass támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dani26

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.06.11. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: dani26
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.