Phill----> Lele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Phill Evans >

Panaszolt fél admin neve:
< Lele >

Panasz pontos megfogalmazása:
<
• A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel az ATM rablás, és a vízben való menekülés)
• PG: PowerGaming – Hősködés, olyan dolog amit a valóságban nem mernél megtenni.
>


Bizonyítékok:
< [2020-06-28 22:130] [Output] : Eltörted a jobb lábad! (slay logja) >

Megjegyzés:
< a videón tisztán látszik, hogy mi nem adtunk le lövést lelére, felszólítás nélkül kezdett el fegyvertelenre lőni. Emellett legjobb tudásom szerint egyedül TILOS kimenni akciózni ATMR-ekre, ezért is tartom ezt PG-nek. Ha bizonyítékkal alá tudod támasztani, hogy nem egyedül voltál a panaszpont érvényét veszti. További jó játékot! >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Edu

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
A panaszt én fogom bírálni, megvárom lele válaszát.
 
  • Imádom
Reactions: Yeray

Lele

?
2020. 01. 04.
108
147
V4 karakter
lele averay
V2 karakter
lele averaay
Hali. Megkérhetlek hogy Paminak bízonyitsd nem megvágott videóval hogy nem lövöldöztél rám?
Videón is látszódik hogy kezedben tartod a fegyvert és célozgatsz vele, tehát nem kell felszólítás.
PG meg nem értem, sehol sincs leírva hogy egyedül nem lehet kimenni atm rablásra.
 

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
a felvevőt a fegyverelővétellel együtt indítottam el (0-val indul a videó, 1-essel vettem elő a fegyvert) 2-3 mp eltérés van, mivel ennyi idő kell neki, hogy elinduljon a felvétel. De nyugodtan kérdezzük meg @slay -t, hogy lőttem-e rád.

edit: [2020-06-28 22:12:29] [Output] : *** Phill Evans elővett egy fegyvert. (Hello M4 (Szemed álljon ketté!!))
 
B

Bodo

Természetesen az egész ügyet én is megfigyeltem. Viszont te voltál már admin, tudnod kéne, ha a kezedben van a fegyver, akkor automatikusan le lehet téged lőni, előző PKdban is el lett mondva.
 
  • Vicces
Reactions: Edu

Yeray

Újonc
2019. 01. 10.
73
92
V4 karakter
Scott D Brown
LV karakter
Yeray Campbell
V2 karakter
Phill Evans
Azt én értem, viszont akire Lele lövést adott le, és csontozta el annak a kezében semmi fegyver nem volt, csak a hátán, mivel előtte az ATM-et fúrta.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Smooky és SzabyV2

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok! A videóról annyi a véleményem,hogy már futottatok be egymás mögött és akkor lőtt rátok lele nem pedig akkor amikor az ATMet pakoltátok. Azért ha egymás mögött futtok nem nagyon tudni,hogy ki fúrta az ATMet,de lele azért jobban figyelj máskor.

PG véleményem szerint nem történt meg.

@slay Mai napon keress fel TS-en.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.