Philip Scarfone--> Gerlas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zazavok00

Újonc
2019. 09. 09.
14
11
V4 karakter
Philip Scarfone
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Philip Scarfone

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Gerlas

Panasz oka, leírása, kifejtése:
NonRp indokkal kaptam egy jailt, mert horgásztam ideges voltam, oda jött mellém egy játékos és le majmoztam

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/hH7AT3GY,

Megjegyzés:
Nem értem, hogy minek van btk szabályzat, hogyha megszegem és adminjailt kapok, plusz szerintem mindenki élt már át olyat, hogy beszoltak neki a semmiért. Az admin nem olvasta el amit írok vagy amit küldök, beküldi a nonrp szabályzatát, amibe benne van hogy nem csinálsz olyat amit a való életbe sem, elmondom neki hogy ilyen megtörténik a való életbe, sőt olyan is, hogy horgászok össze verekednek (küldtem is neki cikkeket), amire az a válasz, hogy de ez egy rp szerver ahol szabályok vannak. Ha valaki ideges vagy csak úgy beszól a másiknak az nonrpnek minősül, akkor szerintem kikéne rendelni egy fix admint, aki egész nap a zacisnál áll, aki meg nem élt át olyat az életébe, hogy beszoltak neki random, az menjen ki a Blahára vagy Nyugatiba és rájön, hogy van ilyen a való életbe.
 

Gerlás

YBR we cookin' up
SzerverAdmin
v4
2021. 04. 09.
48
64
V4 karakter
Katerina Danil
Szia! Elolvastam amiket irtál ,csak ez nem a Nyugati sem a Blaha ,viszont a szerveren vannak szabályok ,te amit tettél az-az volt ,hogy odament Kayden_Bournee játékos horgászni ,te erre odamentél és a következőket irtad fele Nos ez akárhogy is nézem nem volt reális ,az én részem leirtam természetesen ha akad további kérdés szivesen válaszolok ,várom a biráló fél válaszát.
 

zazavok00

Újonc
2019. 09. 09.
14
11
V4 karakter
Philip Scarfone
Szia! Elolvastam amiket irtál ,csak ez nem a Nyugati sem a Blaha ,viszont a szerveren vannak szabályok ,te amit tettél az-az volt ,hogy odament Kayden_Bournee játékos horgászni ,te erre odamentél és a következőket irtad fele Nos ez akárhogy is nézem nem volt reális ,az én részem leirtam természetesen ha akad további kérdés szivesen válaszolok ,várom a biráló fél válaszát.
Értem, ezek szerint Magyarország nem a valóság.
 
  • Vicces
Reactions: Edwike és Lico
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.