Philip Gotti jelentkezése See City Car Service -be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mnyhrt

Újonc
2020. 10. 12.
9
4
Szerbia, Senta
V4 karakter
Don_Wroth_Goth
LV karakter
Philip_Gotti
V2 karakter
Philip_Gotti
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Philip Gotti
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: [ V2: 29339 ] [ V3 : 17075 perc ] [ LV : 25118 perc ]
IC SZINT: 24

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen, rendelkezem.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen, rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: ORFK,Yakuza,Fix&Drive
TÁVOZÁSAID OKA: ORFK: Rossz munkatársak miatt. Yakuza: Meguntam az illegált. Fix&Dirve : Nem volt toppon az egészségem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: X
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: X

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3 - 4 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4+ óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Menyhárt Tamásnak hívnak , 17 éves vagyok kis városból Zentából származom, Szerbiából. Nem rég kezdtem a 3. évemet Mechatronikus szakon, kb 2014-2015 óta játszom RP szervereken a barátaimmal. szabadidőmben.Eléggé szeretek a fejem után menni, de ha időben szólnak akkor átfontolom a dolgokat.
Szerintem jó szervező,irányító vagyok, mások szerint is. Nem szeretek másokra hagyatkozni, mivel nem tudják megcsinálni azt amit szeretnék tökéletesre. Precizitás az egyik legfontosabb dolog bármely területen nállam.Bárkivel bármiről eltudok beszélgetni, akár elég buta/hülye témákban is. Ha valakit nem bírok akkor elszeretem mondani a véleményemet szemtől-szembe ha tetszik neki hanem, mind ezt kultúráltan.
Szeretek ismerkedni és új embereket megismerni
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék egy normális közösség tagja lenni ahol bármikor bárkire tudok számítani, és nyílván a megszeretném ismerni ezt a közösséget is. E féle munkát már végeztem, szóval nem lenne új az egész dolog.
EGYÉB MEGJEGYZÉS: ❤️️​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.04 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.