Philip Gotti jelentkezése a Jesse Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mnyhrt

Újonc
2020. 10. 12.
10
4
Szerbia, Senta
V4 karakter
Don_Wroth_Goth
LV karakter
Philip_Gotti
V2 karakter
Philip_Gotti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Philip Gotti -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[ ❌ ] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- USA,Vice City ( 1999.03.17 ) -

Bejelentett lakcím:
- Las Venturas, Piston Street 101 -

Telefonszám:
- +38-76-242-8968 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretnék a Jesse Car Service csapatának tagja lenni, mert szenvedélyesen érdekel az autószerelés, és szeretném kamatoztatni a tudásomat egy professzionális környezetben. A cég hírneve és elkötelezettsége a minőség iránt inspirál, és szeretnék hozzájárulni a közös célok eléréséhez. Emellett izgalmas kihívásokra vágyom, és úgy érzem, hogy itt lehetőségem lenne fejlődni és tanulni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Széleskörű tapasztalattal rendelkezem az autószerelés terén, és mindig a legmagasabb színvonalú munkát végzem. Lelkesedésem és problémamegoldó képességem révén gyorsan alkalmazkodom a kihívásokhoz, és mindig a legjobb megoldásokat keresem. Ezen kívül erős csapatjátékos vagyok, aki hisz a közös munka erejében a sikeres eredmények elérése érdekében. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- A cégük hirdetésére az interneten, egy álláskereső portálon bukkantam rá. Az ajánlat felkeltette az érdeklődésemet, mivel a cég hírneve és az autószerelés iránti elkötelezettségük nagyon vonzó számomra. Emellett a közösségi médiában is láttam ajánlásokat a cég kiváló munkakörnyezetéről.-


Korábbi munka helye, feladatköre:
-Korábbi munkahelyemen autószerelőként dolgoztam, ahol széleskörű feladatkört láttam el. Főbb feladataim közé tartozott a járművek diagnosztikája, a hibák azonosítása és javítása, valamint a rendszeres karbantartások elvégzése. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[ ❌ ] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- A korábbi munkahelyemet azért hagytam ott, mert a környezet nem támogatta a szakmai fejlődésemet, és a csapatdinamika nem volt pozitív, és én ezt itt keresném. -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Philip Gotti
Kelt: 2024.10.09

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Menyus -

Betöltött életkorod:
- 19 -

Jelenlegi játszott perced:
- 28.965 ( 482h ) -

Korábbi frakcióid:
- Szerelő Fix&Drive (v2) -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- A korábbi frakciómból való távozásom oka a szerver állapotának romlása volt, ami már nem tette lehetővé a gördülékeny játékélményt. Magas rangban voltam -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 10 éve biztosan már hogy SeeMTA-zok ( v2,v3,lv) Recovery után elkövetkezendő 5 nap után csatlakoztam az LV-hez. -

Terveid a frakcióban:
- Fontos számomra, hogy a jó hangulat és a pozitív csapatszellem mindig jelen legyen, és ezt én is szeretném erősíteni a frakcióban. A ranglétra megmászása a második célom, mivel szeretnék "vezető" szerepet betölteni. -

Miért válasszunk téged?
- Ezt a csapatot szeretném összehozni, hogy ne csupán egy szerver frakció legyünk, hanem egy igazi közösség, ahol segítünk egymásnak. Fontos, hogy bátran kérdezzünk, ha valamilyen információra van szükségünk, mert én is így közelíteném meg a dolgokat. Egy jó közösségben mindenki motiváltabb és produktívabb, így együtt érhetjük el a kitűzött céljainkat. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Hétköznap 2-4 óra vagy akár több
Hétvége Péntek és a Szombat kérdéses, Vasárnap 4-5 óra vagy több -


Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 4259 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Nevem Tamás, de a barátaim Menyusnak hívnak. Végzős diák vagyok egy műszaki iskolában, itt, Vajdaságban. Az RP-t már 10 éve űzöm, ami nagy szenvedélyem. Kiskoromban valószínűleg beüthettem a fejemet, mert élek-halok az autókért. Sajnos nem tudtam autós iskolát végezni, de szabadidőmben gyakran csinosítom és szerelgetem őket. Nyugodt ember vagyok, és szeretek társaságban lenni. Fontos számomra, hogy intelligens, bátor és kreatív emberekkel vegyüljek. Magyarországon kívül élek, ezért előfordulhat, hogy néhány dolgot máshogy értelmezek. Nagyra értékelem a konstruktív kritikát, mert úgy hiszem, ez segít az önfejlesztésben. Emellett a videójátékok is a hobbim, leginkább a Semta-val játszom.



-
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
142
160
21
LV karakter
Shane Booker
Szia! Az IC részlegnél eléggé gyanítom, hogy segítségét vetted a ChatGPT-nek. Nincs ezzel semmi gond, hiszen mindenki használja , használta már, de egy ilyen egyszerű jelentkezési lapot nem nehéz kitölteni saját szavaiddal. Ez okból kiindulva a jelentkezésed NEM TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: mnyhrt

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 
  • Imádom
Reactions: mnyhrt

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
654
707
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.