Philip Gotti jelentkezése a Fix&Drive Service csapatához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mnyhrt

Újonc
2020. 10. 12.
9
4
Szerbia, Senta
V4 karakter
Don_Wroth_Goth
LV karakter
Philip_Gotti
V2 karakter
Philip_Gotti
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Menyhárt Tamás vagyok 17 éves, Menyhártnak szoktak hívni az emberek ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ V2:17556 perc V3:17075 perc V3 LV:25118 perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://ibb.co/4S7RvJr ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mikrofonnal és TS3/Discord-al ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Igen tudnám, 3-4 óra hétvégén több ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Menyhárt Tamásnak hívnak , 17 éves vagyok kis városból Zentából származom, Szerbiából. Nem rég kezdtem a 3. évemet Mechatronikus szakon, kb 2014-2015 óta játszom RP szervereken a barátaimmal. szabadidőmben.Eléggé szeretek a fejem után menni, de ha időben szólnak akkor átfontolom a dolgokat.
Szerintem jó szervező,irányító vagyok, mások szerint is. Nem szeretek másokra hagyatkozni, mivel nem tudják megcsinálni azt amit szeretnék tökéletesre. Precizitás az egyik legfontosabb dolog bármely területen nállam.Bárkivel bármiről eltudok beszélgetni, akár elég buta/hülye témákban is. Ha valakit nem bírok akkor elszeretem mondani a véleményemet szemtől-szembe ha tetszik neki hanem, mind ezt kultúráltan.
Szeretek ismerkedni és új embereket megismerni ~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Philip Gotti ~


Születési helye, ideje:
~ Las Venturas Hospital , 2000.03.17 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretnék egy normális közösség tagja lenni ahol bármikor bárkire tudok számítani, és nyílván a megszeretném ismerni ezt a közösséget is.Ilyen féle munkát nem végeztem és nekem is új lenne,meguntam a többi munkát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Philip Gotti vagyok 22 éve Las Venturasban születtem 3 testvéremmel, Flavio,Garcia és Thomas.
Nagyon korán utcára kerültünk apám halála után mivel 3 gyereket nem egyszerű felnevelni egy anyának.
Pár éve még piti üzletelésekkel foglalkoztam a testvéreim, összetudtunk szedni annyi pénzt hogy átrepüljünk Los Santosban.
Itt a testvéreimmel megfogtuk az isten lábát a horgászattal ahol elkezdett több pénz bejönni a családi kasszába és mindennap húst ehettünk.
Mindezek után elvégeztem a főiskolát és pár tanfolyamon résztvettem.
Első sorban az autószerelés érdekelt, mindig is imádtam az autókat csak még soha nem volt egy rendes autóm.Szeretek ismerkedni , új kapcsolatokat építeni mivel ez 2022-ben alap dolog kell hogy legyen.
Legjobb dolog mikor a testvéreimmel tudok időt tölteni, de a munka az első. A Los Santos-i Gyár körül élek egy emeletes házban az E500 Mercédeszem társaságában, nem rég költöztem be ide.
Szeretek beszélgetni bármiről a testvéreimmel és még akár egy random arcal akit 5perce ismerek.
Lehet terhelni és bármilyen súlyos munkát elvégzek ha normálisan levan közölve velem, pontról-pontra.
Nem szeretem a buta illetve a hazug embereket, akiről megállapítom azzal többet nem beszélek.
Régebben kis ideig a LS-ben Kamionos voltam és rákhalász. ~


Aláírás:
Philip Gotti
 
  • Tetszik
Reactions: B3RTRAM és jumpi

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2022.10.27.) 18:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: mnyhrt
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.