PHAGE jelentkezése TS moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lynx

ᛒᛖᛏᛏᛖᚱ ᛏᛟ ᚠᛁᚷᚺᛏ ᚨᚾᛞ ᚠᚨᛚᛚ ᚦᚨᚾ ᛏᛟ ᛚᛁᚢᛖ ᚹᛁᚦᛟᚢᛏ ᚺᛟᛈᛖ
2019. 01. 10.
236
651
V4 karakter
𝓐𝓲𝔂𝓼𝓱𝓪 𝓦𝓲𝓵𝓮𝔂
IG neved
Brian Keller

Mióta használod a TeamSpeaket?
2 éve lassan

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
5-6 órát, hétvégente többet

Miért válasszunk be téged a csapatban
Szeretek csapatban dolgozni,segítőkész vagyok és ki szeretném magam próbálni ebben a feladatkör-ben is. Hibáim: Makacs vagyok, néha kissé idegesítő.

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz
Szeretnék beilleszkedni ebbe a közösségbe is és segíteni a kezdőbb játékosoknak és a tapasztaltabbaknak is.

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
Igazából ki ne akarna? Szerintem a moderátorok is egy jó közösség és szeretek beszélgetni emberekkel.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását
Ha a szerveren is kezdő abban is adok neki tanácsokat illetve a kérdései emgválaszolásában is segítek, amennyiben TS-en kezdő és kérdései vannak szívesens egítenék neki illetve amennyiben nemn tudja a szabályzatot bemásolok neki egy linket ahol átolvashatja/megtanulhatja.

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Tilos a káromkodás, egymás minősítése,Mindenkinek add meg a tiszteletet, Tilos a hangtorzító és a Soundboard

Referenciáid
Megismerkedés a többi moderátorral, alapjáraton nincs nekem.

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Többször is elmagyarázom neki, türelmesen és egyre egyzserűbben míg előbb, utóbb meg nem érti

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban
Sziasztok! Ákos vagyok, Budapesten élek és nem rég töltöttem be a 17. életévemet. Szabadidőm egy részét az MTA-val töltöm, egy részét pedig a Biciklizéssel.Az egyik kedvenc tevékenységem a Mozizás, szeretem a filmeket és ebben az időszakban különösen sajnálom hogy sok film elhalasztásra került. Általában osztálytársammal és egyben Barátommal szoktunk menni majd a filmek végén megtárgyaljuk hogy mi volt jó és hogy mit nem kellett volna.Jelenleg mozik híján a HBO Go-val töltöm az időmet. Vannak céljaim PL.: Folyamatosan fejleszteni gépemet ami miatt diákmunkára is megyek a nyáron, illetve a szerveren a Tiszta UCP elérése ami év végén/Jövő év elején fog siekrülni. SZerveren voltam a Rendőrségben ahonnan sajnos kirúgtak mert egy rossz döntést hoztam amit azóta is bánok, jelenleg az SCKK-ban vagyok Sofőr II. és terveim között van hogy vissza megyek a Rendőrséghez egy új próbáért. Az elmúlt 1, 1/5 évben törekedtem a szabályok betartására amis zerintme sikerült is mivel nagyon szeretném azt a tiszta UCP-t.Illetve mint előbb említettem a Gépem fejlesztése is a listán van mert a jelenlegi sem a legöregebb de még mindig nem a megfelelő a teljesítménye. A házban vagy egy kiskedvencem is, egy Devil névre hallgató MaineCoon Macska, lassan 6 éves és eléggé nagy termetű, ő az aki néha-néha bele-bele nyávog a mikrofonba, avagy teli erőből beleharap a karomba. Jelenleg Pék tanuló vagyok, és amint letettem ezt a szakmát tovább szeretnék tanulni, hogy minél többet tudjak mert szeretem megérteni a dolgok működését és menetét. Mint a Szerver, mint a TS szabályzatával tisztában vagyok és szeretnék valamit hozzátenni a szerverhez és a TS-hez egyaránt. A Kedvenc filmsorozataim közé tartozik a Halálos iramban és a mostanság elrontott Star Wars. Célom hogy egyszer a szerveren Admin lehessek.Nyaranta néha-néha horgászni is el szoktunk menni, illetve kedvenc autóim közé tartozik az Ikonikus Toyota Supra és Dodge Charger, utóbbiból egy 1,8 méretarányú 8,3 Kg-os modellt is építek jelenleg. Köszönöm.

Aláírás:
((PHAGE))
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: McCurry

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 141
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Szia.
A lapod alapvetően nem lett rossz, ettől függetlenül viszont a válaszaid elég gyengék. Mindenképp bővítsd, próbálj szebben fogalmazni.

Addig is tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Cadey

Kuti

ExOperátor - V3
2019. 01. 10.
145
584
26
Budapest 19. kerület
V4 karakter
Tye Foster
Végig olvastam a jelentkezési lapod igazából tartalmilag nem hagy maga után semmit, formailag semmi különös igazából egy átlagos lapnak mondanám. Kicsit megpróbálnám a helyedbe feldobni.
 

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia.
Kuti leirta a véleményemet a lapodról, kicsit dobd fel valamivel, mert ez igy elégé sablonosra sikeredet.

Sok sikert a jelentkezés folyamán.
 

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
A formázásod semmitmondó, ráadásul a harmadik lapon látom, emelett tartilmilag is borzasztó gyenge.
Nem támogatom.
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Sajnáljuk, de a lapod nem nyerte el a tetszésünket, ezért elutasításra került. De ne csüggedj, lesz még lehetőséged jelentkezni legközelebb.

Személyes vélemény:
Formázásilag és tartalmilag se nyerte el a tetszésünk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.