Peugeot 508/ 508 PSE

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

z3rO//Akos

Barangoló
Támogató
2020. 11. 24.
141
299
19
LV karakter
ethan riley🤠🚓
Sziasztok, heló, meg minden finomság!
-Vázolom az ötletem, ami nem lenne más, mint egy kicsit felfrissiteni a peugeot modját, akáááár egy új modellel is, vagy új típussal.
Példák nyomára, lehetne helyette az új Peugeot 508

-Extra ként lehetne csinálni hozzá Bodykitként, vagy matrica.. vagy valahogy a PSE (Peugeot Sport Engineered) csomagot.
UI: Nem feltétlen csak 508-ra, csak nekem ez lenne az ötletem, jöhetnek hideg- meleg vélemények, bírom a savat
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Nekem is csak az a bajom vele, hogy ha a 406 helyett jön akkor egy olcsó autónak kell lennie vagy felborul az "egyensúly"

Én feleslegesnek tartok minden ilyen márkát, 1 van ebből is összesen a szerveren annak sincs nagy jelentősége. Tipikus út a bontóig jellegű autó nem látom sok értelmét, hogy legyen belőle több.
 

z3rO//Akos

Barangoló
Támogató
2020. 11. 24.
141
299
19
LV karakter
ethan riley🤠🚓
irl sincs sok
Melyik az az ÚJ autó, amiből te sokat látsz az utón? -Nem egy elterjedt modell belátom, de szerintem csak idő kéne neki.
És mint írtam.. van más is ezen kivül.. én a régi modell cserére gondoltam, ez egy egyszerű példa volt
 
  • Tetszik
Reactions: aScount

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Le lehet cserélni persze, de attól még ugyanaz marad majd. 1 hétig lenne hype miatta utána meg minden a régi lenne
Jó példa rá a Passat, eleinte mindenki kereste most meg ingyen elvihetőt is látsz hirdetni

Ettől még persze ráférne egy csere szerintem is, de drága és ritka autót hiába is próbálnánk meg belőle csinálni
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 049
5 755
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.