Petra Scarlett Jelentkezése - Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Körri

Újonc
2019. 12. 24.
65
53
V4 karakter
James Stevenson
LV karakter
Petra Ryleigh
V2 karakter
Petra Scarlett
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Petra Scarlett

2. Születés helye, dátuma
1995.08.20. - Los Santos Kórház

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Mulholland 128.

4. Telefonszáma
671-023

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Nemzeti Közszolgálati Egyetem - Tiszti képzés

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Első és a mostani munkahelyem a Katasztrófavédelemnél van, rendfokozat: tű. Altábornagy. - OMSZ, nem tudtam beilleszkedni teljes mértékben.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen szolgáltam egy hosszabb időt a TEK állományába, viszont a családi állapotom miatt le kellett szereljek.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Tanulmányi végzettségem miatt megfelelő lenne számomra ez az állás. - Nagyon régóta érdekel ez a hivatás és megvan bennem minden úgy érzem, ami ide kell..

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Nagyon maximalista embernek tartom magamat, az összes munkámat teljes szigorral és figyelemmel végzem el, a mostani állásomnak köszönhetően. Problémamegoldó és akár megfigyelő képességem a helyén van, erős- és kitartó hozzáállás.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Zsombornak hívnak, 17 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Ez az idő szerintem megközelíti a 3 évet.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
Jelenleg 27.860 perc.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Első frakcióm az OKF, ahol most is vagyok/leszek egy jó ideig még. - Ezen kívül TEK (2 hónap kb.) ahonnan időhiány miatt léptem ki, az OMSZ (2 hét) pedig nem az én rp-m rájöttem.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Mióta a szerverre jöttem, mindig felfigyeltem az NNI-re, de soha nem vettem rá magam eddig lap írásra. - Hosszú távon terveznék itt maradni, remek szituációkban részt venni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Zsombor vagyok, egy elég pozitívnak mondható srác. Az ismerősök, barátok csak Körrinek szoktak szólítani.. Az iskolák padját koptatom még egy jó ideig, a jövőm érdekében. Szabadidőmben a nickname-ből adódóan kosarazni szoktam legtöbbször Street szinten, emellett edzek itthon, zenélek és a szerveren szoktam tevékenykedni.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Tudnám, igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
Nem enged(ett) be az UCP, sajnos jelenleg nem tudok képet csatolni. (Mióta játszom ez az első, egyetlen nevem)

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Ugyan ez.. - (Nem voltam még kitiltva).
 
  • Tetszik
Reactions: Esli

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.