Petra --> Crazy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Petra

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
63
77
24
V4 karakter
Petra Swan
LV karakter
Petra Swan
V2 karakter
Petra R Ramsay
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Petra R Ramsay

Panaszolt fél admin neve:
Crazy

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen, egyoldalú bírálás [Másik fél szabályszegésének figyelmen kívül hagyása.]

Bizonyítékok:
https?/pastebin.com/0rW1uLQn/font

Megjegyzés:
Na, hát az egész adminügy kicsit érdekes volt számomra. Ugye az ügy Oliver-re, Crazy-re és rám vonatkozott. Crazy mindenkit elküldött, aki megállt mellettünk, kivéve a Dorian-t meg a Franklyn-t, és közben a kedves Crazy elnézegette ahogyan ócsárol és támad az előbb említett két személy. Folyton beleszóltak, az admin helyett válaszoltak. Eközben Dorian fegyverrel funolt, ráfogta valakire a fegyvert, Crazy szólt is, de szankció persze nem lett. De nem is ez a lényeg, csak megemlítettem. Elvileg az volt a világrengető bűnöm, hogy azt írtam, hogy pehelyfiú. Én nem találom benne a sértő szándékot, sőt, szerintem aranyos kifejezés. Eközben ugye elég undorító stílusban beszélt velem az Oliver ok nélkül, és mikor írtam Crazy-nek mindenzt, csak x.d-zett és figyelembe sem vette. Valami olyasmit írt Crazy, hogy mindkettőnknek meg volt a stílus, de akkor miért csak én kaptam szankciót? Illetve a pehelyfiú az sértő minősítés? Mióta? Legyen szíves megmagyarázni nekem ezt valaki, ha ez egyáltalán minősítés.

Panaszhoz hozzászólhat:
Crazy, bíráló FA/SA

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Crazy

Újonc
2019. 02. 04.
7
0
V2 karakter
Martin Lorenz
Hali mindenkinek.Elsőnek adminchaten direkt rákérdeztem a pehelyfiúra azt mondák az minősités.
Másodjára pedig te mondtad hogy pattog a kis labda ő csak annyit mondott erre hogy nálad meg a helyesírás,szerintem ebben nincs stílus,egyébként is te szóltál be neki.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Mindegyikotoknek megvolt a stilus,ez a pattog a labda es pehelyfiu igen csak lealacsonyito jelzo. Illetve a masik sracnal is volt erre a valaszban foegmules,enyhe stilus. Amennyiben nem kapott kisebb szankciot Crazy akkor ezt potold be,irbitalisan nagy hibat nem kovettel el,ami miatt szankcionalni kellene teged. Zarom es helyezheto,legkozelebb figyelj jobban. #telo
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.