Petra Carmine jelentkezése az SCCS Szerelőtelepre

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Petra Carmine ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nagyjából 6 hónapja kezdtem el kicsit komolyabban, jelenleg 80.000+ perccel rendelkezem ~

Hányas szintű vagy?
~ 41 ~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam már.
Triád, Fix&Drive, Triád(ismét), NNI. Triádban összesen ~2-2,5 hónapot töltöttem, a távozásom oka pedig, hogy Leader leadta és vele folytattam tovább IC a szervert. Fix&Drive -ban szintén 2 hónapot töltöttem ( Betanító rang ) kicsit feszkó alakult ki körülöttem, és nem akartam senkinek a szemébe rossz lenni úgymond, inkább kiléptem. NNI-ben 2 hetet töltöttem el és a kilépésem oka, hogy nem volt számomra szinpatikus a csapat pár embere, elég nehezen lehetett érvényesülni a frakcióban és néha mármár unalmas volt. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régebben is voltam szerelő frakcióban és tetszett, szerintem nem kell kifejteni, hogy egyrészt a fizetése azaz a pénz miatt, másrészt pedig szeretnék új embereket IC és OOC is megismerni. Szerintem elég sokat hozzá tudnék tenni a csapathoz, Fix-ben szinte minden héten első voltam szerelt pénz alapján. Egyszóval nolife csak dutyba lennék a szerveren ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem, igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 4-5 hétvégén 5-6, néha többet. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még bannolva. https://imgur.com/a/c1iDuI0 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, voltam már AdminJailben. https://imgur.com/a/c1iDuI0 Az a 600 perces jelvény kihasználás csúnya, az biztos, viszont egy elég félreérthető helyzetből jött ki, ha részletesebben ki kell fejtenem leírom / TS-en elmondom. ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kökény Norbert-nek hívnak, Dunaharsztin élek, 16 éves vagyok. Szabad időmben szeretek kockulni, bringázni, haverokkal moziba járkálni, bandázni.. Jelenleg Gimnáziumba járok, pontosabban 10. osztályba, közepes-jó tanuló vagyok. Könnyen beilleszkedek új társaságba, szeretek a középpontba lenni. Ha gép előtt ülök általában 0/24 valami zene megy a háttérbe második monitoron, főként Rap-et hallgatok ( Tentacion, Juice WRLD, Lil Xan stb.. ) Ha minden igaz idén elkezdem a jogosítvány elméleti részét, jövőre pedig a gyakorlatot. ~

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Elég szép kis kap! Szerintem megérdemelsz egy esèlyt! Támogatom!
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nem lett rossz lap de azért nálad is van 1-2 súlyosabb jail,majd kojiék döntenek a sorsodról.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.