Petra Carmine jelentkezése az SCCS -hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Petra Carmine ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018 februárjában regisztráltam a szerverre, viszont akkor szinte fel se léptem. Nagyjából 6 hónapja kezdtem el játszani komolyabban, jelenleg 81570 perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 42-es szintű vagyok jelenleg. ~

Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, több frakcióban is megfordultam már.
Triád Maffia - Itt nagyjából 1.5 hónapot töltöttem el, majd többek közt pénz hiánya miatt, illetve mivel kicsit beleuntam a folytonos hasonló RP-be ( gondolok itt az emberrabokra, bankrabokra, egyszóval az illegal részre a szerveren. ) döntöttem úgy, hogy kilépek.
Fix&Drive - Kerek 2 hónapot töltöttem a frakcióban, majd csináltam 1-2 dolgot IC, ami miatt feszkó alakult ki körülöttem, bár utolsó eséllyel, de maradhattam volna nem tettem, inkább tovább álltam. ( Betanító rangon voltam ekkor. )
Triád Maffia - Mivel elég jóba lettem a leaderrel és kérték is, hogy menjek ( többek közt emberhiány is volt és a régebbiek miatt is számítottak rám ) ezért visszaléptem a Triádba, viszont 2-3 hétre rá tovább kellett lépnem/nünk, mivel leadta a Leader és én vele folytattam tovább IC a karakteremet.
NNI - A sok illegal után emellett döntöttünk, viszont 2, talán 3 hétnél tovább nem maradtunk, mert számomra legalább is nem volt egy kellemes társaság, többek közt nem szimpatizáltam az egyik leader-rel és így inkább otthagytam, mondván, hogy tovább kell lépni. ( Többek közt nem akartam veszekedni, azaz senkivel összeveszni. ) Itt az elért rang ezalatt a kevés idő alatt az Ügynök.
Egyenlőre más frakcióban nem voltam még. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régebben is voltam szerelő frakcióba és elég jó emlékeim maradtak róla, mert hát egyrészt ugye sok pénz van benne, azaz könnyen megszeded magadat, másrészt sok új embert ismertem akkor meg IC - és OOC is. Ezeken kívül egyszerűen színpatikus a szerelő, mint IC munka. Van egy pár ismertségem a frakción belül, akik eddig csak jókat mondtak, ezért is döntöttem, hogy csatlakozni szeretnék. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezek és ezeket minden nap használom, amikor elérhető vagyok. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap általában 4-5 órát, hétvégenként 5-6, de inkább többet is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam még banolva soha a szerverről. UCP kép - Kitiltások ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, sajnos voltam már és akad egy pár komolyabb is, de az utolsó ( az IC jailt leszámítva ) több, mint 1 hónapja volt. Az óta is egyre komolyabban vettem a szervert. UCP Kép - Jailek ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Elöszőr is sziasztok!
Az előző kérelmem kerek 1 hete íródott és sajnos el lett utasítva, ezért most megpróbálom ismét. Kicsit kiegészítettem, bővítettem és normálisabban megírtam a lapot.
Kökény Norbert-nek hívnak, 16 éves vagyok és Dunaharsztin élek családommal. Iskola után, azaz szabad időmben szeretek kockulni ( GTA 5, SA, PUBG, Fortnite és még pár "kisebb" játék ) haverokkal bandázni, barátnőmmel akár moziba menni, akár csak szimplán együtt lenni. Jelenleg Gimnáziumba 10. osztályba járok, ahol közepes-jó tanuló vagyok. Könnyen beilleszkedek új társaságba. Idén, valószínűleg nyáron kezdem a jogsit, azaz az elméleti részt, ha pedig sikerül akkor a gyakorlatival folytatnám nyílván. Ha gép előtt ülök, buszon utazok, esetleg unatkozok ( bár ilyen nem nagyon szokott lenni ) és nincs semmi társaság, vagy bárki akivel épp beszélek / tudok beszélni zenét hallgatok. Sokféle zenét szeretek, de leginkább Rap-et, Hip Hop-ot hallgatok. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Elég terjedelmes lap lett,én személy szerint adnék egy lehetőséget neked hogy bizonyíthass,de majd soyer eldönti.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Keress fel egy leadert IG/TS-en. Elfogadva.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.