Petii jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

P3tii

Zöldfülű
2019. 07. 12.
205
461
Dorog
LV karakter
Ashley Rein
V2 karakter
Peter Kuznetsov
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Ashley Rein / Ashley Rein -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
5 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
Igen, voltam. SeeMTA V2 TS szerverén voltam moderátor, haladó moderátorig vittem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-
5-6 óra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
Napi aktivitásom rá tudnám szánni. -

Miért pont téged válasszunk?
-
Segítőkész vagyok, és nyugodt embernek tartom magam, emelett aktív is vagyok. -

Miért szeretnél moderátor lenni?
-
Régen is szerettem csinálni, még V2 szerverén a feladatot, és szeretnék itt is moderátori feladatokat végezni/betölteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
-
Elsőnek mondanám neki, hogy melyik szobában találja a TeamSpeak szerver szabályzatát, hogy ne kövessen el hibát a fent eltöltött idő alatt, a szobákat ismertetném neki, mi-mire való, mire kell használni. Amennyiben bármiben elakadása van, további segítséget nyújtok neki, abban amiben elakadt. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
-
Nincs tudomásom arról, hogy a többiek mit tesznek hozzá, de talán az aktivitásom az amivel, többet tudok hozzátenni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??
-
A célom, hogy minél tovább vigyem, ameddig csak van lehetőségem. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
Segítőkész -
-
Barátságos -
-
Türelmes -

Negatív:
-
Szigorú -
-
Makacs -
-
Néha sokat káromkodok -

Mennyi idős vagy?
-
18 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
-
Péternek hívnak, becenevem Peti. Régebben regisztráltam See szerverekre, pontosabban 2019 év végén. Jelenleg még tanuló vagyok, CNC programozó szakon, viszont az iskola elvégzése után nem ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni, hanem tűzoltónak szeretnék felszerelni. Jelenleg is iskola mellett önkéntes tűzoltóként tevékenykedem. Amióta játszok a szerveren, volt lehetőségem egy-két frakcióban megfordulni, sok embert ismertem meg, aminek örülök. Általában minden nap elérhető vagyok TeamSpeakon, illetve a szerveren is. Régebben See V2 TeamSpeak szerverén is töltöttem be moderátori pozíciót, ott is szerettem csinálni. Röviden ennyi az amit le tudok írni magamról. -
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 325
1 377
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2024.10.24. 19:30 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.
 
  • Tetszik
Reactions: P3tii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.