Petii jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

P3tii

Zöldfülű
2019. 07. 12.
205
461
Dorog
LV karakter
Ashley Rein
V2 karakter
Peter Kuznetsov

x3zePcK.png


IG neved:
- Ace West -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam a SeeMTA v2 szerverén, haladó moderátorig sikerült elvinnem, e hónap másodikán került le a rang rólam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 órát, természetesen ez hétvégén több. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amennyit aktív vagyok tsen. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Nyugodt, kedves embernek tartom magam, és a rám kiszabott feladatokat el szoktam végezni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel elkezdtem rendszeresen játszani a SeeMTA v3 Las Venturas szerverén, ezért itt is elszeretném kezdeni felépíteni magam, és akár v2 után itt folytatni a moderátorkodást. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha nem regisztrált játékos, akkor behúzom a szobába, ott köszönés után megkérdezem, hogy játszik e a szerveren, ha igen akkor kérek tőle 3 rp, és 3 ts szabályt, amint ez megvolt megkérem, hogy állítsa be az InGame nevét, amint beállította rá adom a civilt. Viszont ha nem játszik a szerveren, csak szimplán 3 ts szabályt kérek tőle. Ha még ez után bármilyen segítségre szorul, és tudok benne segíteni neki, akkor elmagyarázom, és segítek neki. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Talán az aktivitásom az amivel többet tennék hozzá. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Célom az, hogy a 4-es moderátort elérjem. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
- Barátságos -
- Segítőkész -

Negatív:
- Néha önfejű -
- Makacs -
- Szigorú -

Mennyi idős vagy?:

- 15 és fél éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Harsányi Péternek hívnak, becenevem Peti. 15 és fél éves vagyok, Komárom-Esztergom megyében azon belül Dorogon élek. Jelenleg a Géza Fejedelem Szakképző iskolában tanulok gépi forgácsolónak. A jövőben ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni. 2019 végén regisztráltam a szerverre, azonban csak most kezdtem el rendszeresen játszani a szerveren. Jelenlegi frakcióm az LVMS ahova ismerősöm beajánlásával sikerült bekerülnöm. Általában a szerveren tevékenykedem nagy részben, de mellette szoktam hobbiként focizni is. -
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia Végig olvastam a lapodat és arra jutottam hogy szeritem jól sikerült megirnod a lapodat és a továbbiakban is sok sikert kívánok.
 
  • Imádom
Reactions: P3tii

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Szia! Korrekt lap lett, értelmesnek tűnsz, szerintem megállnád a helyed! Támogatlak, sok sikert! ;)
/Geri/
 
  • Imádom
Reactions: P3tii

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem hallottam túl jót felőled.
 
  • Tetszik
Reactions: Parker és Jack
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.