Peti jelentkezése TS moderátornak!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Toszi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 14.
97
337
V4 karakter
👑Hector Romanov
956index.png


In-Game nevem
Hector Romanov


Mióta használod a TeamSpeaket?
Hát a TeamSpeak-et nagyjábol 4-5 éve kezdtem el használni amikor rászedtek a haverok,hogy jöjjek fel beszélgetni és azóta is csak ezt haszálom komunikációra és kapcsolat tartásra.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Ez változó és nem tudom megmondani pontosan,viszont napi szinten nagyjábol 10-12 órát TS-en tartózkodok és ebből az egészet a moderátori feladataimra tudnák fordítani.


Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken
Változó,hogy mennyit vagyok fent,viszont ahogy a fentebb levő sorokban is írtam napi szinten nagyjábol 10-12 órát is fent szoktam lenni,ha nagyon nincs más dolgom akkor akár kicsivel több is,viszont ha sok a dolgom IRL akkor ez kicsit csökken,de ez csak néha-néha fordul elő.


Miért válasszunk be téged a csapatban

Szerintem azért lennék jó moderátornak,mivel eléggé aktív tudok lenni és tudok csapatmunkába is dolgozni.


Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz
Úgy gondolom,hogy mindig jó egy olyan ember a csapatba aki eléggé aktív tud lenni,nap mint nap és szorgosan tudja csinálni a feladatait.


Miért szeretnél a csapathoz tartozni
Mivel van pár ismerősöm aki ebbe a csapatba tartozik és tudtommal ez egy nagyon jó közösség amibe énis részt szeretnék venni és ezzel is segíteni a játékosok dolgát TS-en.


Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását
Amennyiben nincs rajta még semmiféle rang,ezalatt azt értem,hogy még nem regisztrált a TS-en akkor behúzom és beszélek vele,hogy játszik-e a szerveren és,hogy miben tudok neki segiteni.Ezután a kérdések után elsősorban kikérdezném őt a szabálypontokból,majd ha ezzel végeztünk akkor újból megkérdezem,hogy tudok-e még bármiben segíteni,ha aztmondja,hogy nem akkor útjára engedem vagy épp például egy admin-t keres viszont nem találja a szobáját akkor behúzom az adott admin várójába.


Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Szerintem az a legfontosabb,hogy elsősorban tudjunk egymással szemben tisztelettel,normálisan beszélni és viselkedni

- Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos. Ezen felül tilos a lányokat zaklatni, piszkálni.
- Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül!
- Hangtorzító, VPN használata TILOS. MusicBot és SoundBoard használata megengedett, normális keretek között (Zeneszobában és nem társalgóban!).


Ismeretség a teamen belül
Mondanák olyan két személyt akit úgy régebb óta ismerek és jóba vagyok velük: Kees Pellegrini és Jackson Pellegrini,őket ismerem a legjobban a moderátor team-ből.


Referenciáid
SeeMTA-n még sajnos nem voltam moderátor,viszont más szerveren már voltam elég sok ideig.


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
Elsősorban megpróbálnám megmagyarázni neki,megértetni vele,hogy nem adhatok ilyesféle engedélyt,ezt párszor alkalmaznám és ha sokadjára sem érti meg akkor pedig osztanák neki egy Kick szankciót.Ha ezután is ugyanúgy visszajönne és nem értené meg a dolgokat akkor pedig szólnák egy nagyobb moderátornak,ha P.Modi vagyok még csak és osztanák neki egy kevés pihenőt,hogy gondolja át a dolgokat.


Mutasd be magad egy 5-10 mondatban
Sziasztok!Hideghéty Péter vagyok egy Szlovákiai kis faluból,Alistálból.Jelenleg otthon pihengetek,viszont ha elérkezünk szeptemberbe akkor szeretném elkezdeni a főiskolát ha minden jól megy és folytatni a szakmám további kitanulását és fejlesztését.Egy elektrotechnikai középsulit végeztem el szerencsésen.Szabadidőmben legtöbbször számítógépen szoktam tevékenykedni,játszani.Viszont ezekmellett szoktam,focizni,kosarazni és kondizni egyaránt.Van egy kistesóm aki most 12 éves és hát eléggé jó kapcsolatban vagyunk,viszont azért nem mindig de ez normális szerintem.Lassan,de biztosan várom,hogy letehessem nagymotorra a jogsimat és vehessek egy sportmotort,mivel hát azok eléggé tetszenek nekem és a családban is elég sok a motoros,ugymond ebbe születtem már bele.
 

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Szerencsére sikerült már téged megismerni téged. Azok alapján eléggé egy korrekt és tisztelettudó embernek ismertelek meg téged. Szerintem teljes mértékben meg tudnád állni a helyed a csapat kötelékébe. Támogatom a csapatba való bekerülésedet.
 

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 422
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Egyszerű, letisztult viszont engem kifejezetten megfogott, remélem találkozunk a TS meghallgatáson.
Hajrá.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: dzsoi és Toszi

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 381
2 225
22
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Formázás jó lett, tetszik. ?
A lap tartalma is megfelelő szerintem, csak így tovább.
Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: Toszi

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve. Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!

Személyes vélemény:
A formázás nekem annyira nem jött be, de tartalmilag rendben volt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.