Peti jelentkezése TeamSpeak Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks

x3zePcK.png


IG neved:
- Calvin Nolan -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2016. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen egyszer voltam egy 2-3 másodperces SoundBoard használata miatt(Azthiszem örökre); Másik ügy meg akkor volt mikor meg szerettük volna kérdezni a moderátort,hogy mi az oka a haverom kitiltásának és akkor meg "Ok nélküli bejövetel TS Ügyfélbe"(1 napra) -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam már V3 TeamSpeak szerverén kisebb kihagyásokkal 4-5 hónapig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétvégén: 10+ órát tudok lenni,Hétköznap pedig: 5 órát körülbelül. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Akár az egészet a feladatra tudnám szánni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Több mint 3 éve használom a TeamSpeak3 klienst így minden TeamSpeakre vonatkozó kérdésre tudok válaszolni és segítséget nyújtani.
Nagyon segítőkész vagyok,bárkinek segítek ha kérdése lenne.
Szabályzattal teljesen tisztában vagyok amit másokkal be is tudok tartatni.
Jó a kommunikációs és az íráskészségem.
Érett gondolkozásom van így egy adott ügynél korrekt és átgondolt döntéseket tudok hozni.
Szeretek csapatban dolgozni.
Kimagaslóan jó az aktivitásom én úgy gondolom. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Elsődlegesen azért,hogy bizonyítsak a vezetőségnek.
Másodszorra pedig,hogy minden elakadó/segítségre szorult játékosnak tudjak segíteni lehető legjobb tudásommal.-

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban úgy tudnám segíteni az eligazítását,hogy elmagyarázom egyszer vagy többször azt,hogy-hogy tud eligazodni a TeamSpeak 3-on mik a főbb szobák stb-stb.
Dolgát pedig úgy tudnám segíteni,hogy a szabályzatot ismertetem vele illetve elmondom milyen jogokkal rendelkezik úgy általánosságban teamspeaken.-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Akvtivitásommal szerintem nagyon sokat hozzá tudnék tenni.

Érett gondolkozással és jó konfliktus kezeléssel is sokat tudnék,ez a kettő szerintem a legfontosabb. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs ismerettségem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Az lenne az elsődleges célom,hogy bizonyítsak a TeamSpeak vezetőségnek.
Másrészt a célom az lenne,hogy egy olyan csapatnak legyek a tagja aki megbecsüli és tiszteletben tartja mások véleményét.
Egy segítőkész ismeretségi kört akarnék kialakítani. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- Elhivatott -
- Kitartó -

Negatív:
- Feledékeny -
- Szókimondó -
- Bőszavú -

Mennyi idős vagy?:

- 17 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
-
Petinek hívnak,jelenleg a 17. életévemet töltöm be. Taksonyban élek egy kisebb községben. Minden reggel Budapestre járok egy Vendéglátói Iskolába ahol 11.-esen végzem mai napig tanulmányaimat, 3-asra értékelem tanulmányaimat.
Hetente egyszer-kétszer eljárok sportolni itt a szigeten,ezen felül még hétvégente szoktam találkozni haverjaimmal. Hétköznaponta 5-6 órát tudnék a feladatomra szánni teljes egészében emellett hétvégente ennek a dupláját tudnám a feladataimra szánni. Jól tudok csapatban dolgozni,hamar be tudok illeszkedni egy ismeretlen csapatba mely szerintem elég fontos a későbbi gördülékenyebb munkavégzésben.
-
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Várjunk még vele. Régen nem szép dolgokat tettél itt, megnézzük mennyire változol meg, és, hogy mennyire szeretnéd te ezt.
 
  • Tetszik
Reactions: KLMR
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.