Elutasítva Peti -> Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Bogdan Balazs Peter >

UID-d:
< T/dxrrx4Ffvd218oVCHjV5upFI8= (amennyiben nem működne és szükség lenne rá, privátban tudok küldeni ip címet) >

Bann pontos időpontja:
< 2022.04.03. 19:15:04 >

Bann pontos indoka:
< You are banned permanently. Reason: "Admin minősítés #Balage" >

Aki bannolt:
< Balage (GameAdmin 5) >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Szia Balage. Aznap este amikor ez a sajnálatos esemény történt nem igazán voltam jó kedvű, ami valóban irreleváns. A bannom tisztázása érdekében egy példával szerettem volna szemléltetni -ha nevezhetem így - , hogy én mit gondolnék mondjuk egy FUN névváltásnak. A példában egy olyan dolgot írtam, amit így visszagondolva talán jogosan érthettél félre. Nem gondoltam, hogy bűn ilyenekkel példálózni. Nem sok idő telt el a teamspeak kitiltásom óta és szívesen feljárnék beszélgetni a barátaimmal régebbi frakcióimből. Bízom benne, hogy nem haragudtál meg nagyon a példáért, de amennyiben igen szeretnék elnézést kérni érte, nem volt szándékos, ha megbántottalak volna. A feltételes unbant egy teamspeak utolsó esély fejében is ezer örömmel vállalnám, garantálom nem lenne rám panasz. >

Megjegyzés:
< Az admin pk-t amit megírtam igazából csak megbeszélés miatt szerettem volna. Nem gondoltam volna, hogy egy példáért szankció jár, de ezentúl figyelnék a megnyilvánulásra és, hogy kinek mit írok, hogyan teszem/tenném azt. Köszönöm szépen előre is a bírálatot! Amennyiben elutasításra kerülnék, kérlek írj egy nagyjábóli időpontot (ha egyáltalán van esélyem UB, és remélem van, hogy bizonyíthassak) mikor próbálkozhatnék meg nagyobb eséllyel. További szép estét. Szia! >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.