Peterson Ethan - Jelentkezés S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 01. 17.
2
0
V2 karakter
Peterson Ethan
Pár mondat magamról:
~Marcinak hívnak, 18 éves vagyok és Beremenden élek Baranyában. Mohácsra járok rendészeti szakra. Voltam már más szervereken admin, itt most nem nevesítek meg semmi féle szervert hogy ne minősüljön szerverhírdetésnek. Jelenleg fociom és kick boxolom, plussz (oktatás alatt judozok). Adminkodásból van sok-sok tapasztalatom, és panasz nem érkezett rám egy szál sem. Jó, igaz volt rám 1x 2x panasz mivel félre szankcionáltam embereket de azon kívül semmi féle panasz nem érkezett.~
Miért engem válasszanak?:
~Tudok csapatban dolgozni~
~Jó a kommunikációs képességem~
~Több dologra is tudok egyszerre figyelni~
~Kedves, jó fej vagyok, szeretek néha hülyéskedni~

Hány órát tudok aktív lenni naponta?:
~Ez elég változok, attól függ hogy van-e az adott nap dolgom, de hogyha van időm, akár reggeltől késő estig is fent tudok lenni.~
Legfontosabb helyek, amelyeket bemutatnám a kezdő játékosoknak:
~Első helyszín a városháza lenne, ahol fel tud venni munkákat az adott játékos.~
~Okmányiroda a második helyszín, ahol a fontos iratokat ki tudja kérni az adott játékos.~
~Autósiskola a harmadik hely amit bemutatnék, mivel szükséges a jogosítvány hogy a rendőrök vagy a navosok (akármelyik rendvédelmis szerv) igazoltatásnál meg büntesse az adott játékost.~

Ha látsz egy NONRP-s hírdetést, mit teszel első sorban?:
~Ha rövidítenek, illegális tárgyat, színesen hírdet egy játékos, kickelni kell. Ha tovább folytatja az ilyen fajta hírdetést, akkor vagy AJ-ba vagy bant adni a sokadik után.
Ugyan ez az eljárás a "fogadja már el egy mentős a hívásomat" , "Hol vagy János" hírdetésekkel is.~

RP közben mit teszel ha egy kezdő játékosnak segítséget kell nyújtanod?:
~Természetesen ha több fele tudsz figyelni, vissza tudsz írni az adott kezdő játékosnak, de kötelességed vissza írni. De ha tényleg nem érsz rá, vagy esetleg olyan RP van, akkor át adhatod másik S.G.H-nak az adott játékost.~
Mi a feladata az S.G.H-nak?:
~Az adott adminoknak tudsz segítséget nyújtani azzal, hogy meg könnyebbíted a dolgukat. Például mint a hídetés szankcionálása, kisebb adminügyek intézése és AJ továbbítása a nagyobb admin felé.
Kezdő játékosok eligazítása és informálása.~

Hogyan magyarázod el egy kezdő játékosnak az szerelő rendszert?
~Először is megmondanám,hogy 2 szerelő telep van. Fix&Drive Sf-ben illetve SCCS Ls-ben. Majd mondanám neki álljon be az első sorba, ami a lassú sáv, majd ha lenyilt a kapu menjen be. Ezután a játékos megmondja a szerelőnek milyen szerelést kér, utánna a szerelő kiszámolja az összeget. Az összeget kifizeti a játékos, és a szerelő megkezdi a szerelést. Amint végeztek a szereléssel, a szerelő kiengedi. Gyorssávon 700 ezret a fix összeg amit kell fizetnie, ezután a szerelő megkezdi egyből a teljes szerelést.~
Mióta játszok a szerveren?:
2020-03-14 11:00:10

Voltál már Jailban?:
Voltál már kitiltva a szerverről?:

 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.