Peterson D Skyhen Őrmester jelentései [10.14 - 10.20]

Kriszhun14

Újonc
2019. 04. 14.
38
4
V4 karakter
Peterson D Skyhen
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Peterson D Skyhen
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-111
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Stanley Mambolza Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Kalk Tveit
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
Evan Richardson
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.14.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
115 § ATM Rablás (ATMR)
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben (EKHSZSZ)
82.1 § Illegális fegyver birtoklás - Kézifegyver (IFBKF)
Az intézkedés részletes leírása:
Az A-111-es egységben járőröztünk éppen Mambolza Őrmesterrel, Palomino Creek térségében. Egyszer csak a sürgősségi rádión szóltak, hogy SF gyárba menekültek fegyveres emberek, erre mi azonnal reagáltunk, és ki is siettük a helyszínre, ahol megkezdtük a lezárást építését, amely rövid idő alatt kész is lett. A gyárban, és annak környékén heves lövöldözés tört ki, miközben mi biztosítottunk. A hosszas lövöldözés végén, egy lövöldözőt, névszerint Kalk Tveit-et mozgásképtelenné tették, ellátták, majd átadták nekünk, az A-111-es egységnek, hogy állítsuk elő. Mi ennek eleget téve az urat óvatosan besegítettük a járőrautóba, majd egy rádiózás után meg is indultunk a kapitányság felé. Rövid időn belül be is értünk, ahol az urat kisegítettük az autóból, majd az egyes kihallgató felé vettük az irányt. Az úrnak névvel, és jelvényszámmal bemutatkoztunk, melyre semmilyen módon nem reagált. Ekkor egy olyan hangos üvöltözés törte meg csendet, mely fentről a portáról behallatszott a kihallgatóba, "Nincs itt senki aki bejelentene egy tetves coltot?" Ekkor én gyorsan felrohantam, és rászóltam az úrra hogy ne ordítozzon, majd visszatértem a kihallgatóba. Tveit a jogaival tisztában volt, nem szeretett volna élni egyikkel sem. Tveit végig nem tagadta a bűnét, bár beismerni egyszer sem ismerte be konkrétan. Az úr kifejezetten büszkének tűnt a tettére, és elkezdett arról áradozni, hogy mi valamiféle "NPC-k" vagyunk, és valami "KD arány-ról" hadovászott. Tveit végig tiszteletlen stílusban beszélt velünk, többször trágár szavakkal illetett minket, legtöbbször a "Csicskák" szót hangoztatta. Az urat a cellák felé vezettük, viszont a bebörtönzés előtt készítettünk róla egy képet, melyen jelentősen kicsi testizomzatát mutogatta. A kép elkészítése után a cellákhoz lett vezetve, ahol még utoljára "Csicska" szóval illetett meg minket, és megtörtént a rabosítás.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
300 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Peterson D Skyhen
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: hehexd és gilson

Kriszhun14

Újonc
2019. 04. 14.
38
4
V4 karakter
Peterson D Skyhen
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Peterson D Skyhen
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-3
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Marsha Lynn Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Glaho Grabo
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Volkswagen Bora - AA-GK-65
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.4 § Gyilkosság - Hivatalos személy meggyilkolása (GYKH)
Az intézkedés részletes leírása:
A T-3-as egységben tevékenykedtünk éppen Lynn Őrmesterrel, éppen Angel Pine környékén járőröztünk, mikor hírtelen egy AA-GK-65 forgalmi rendszámmal rendelkező, fehér Volkswagen Bora, melyet GYKH indokkal köröztek 2024.04. óta. bejelzett a San Fierro-ban található lefoglalt gépjárművek parkolójánál. Az autóra tűzparancs is volt kihelyezve, ekkor mi oda siettünk, és első egységként ki is értünk. Az autó nem ment távolra, szinte azonnal észrevettük. Megálltunk mellette, kiszálltunk, és fegyvert tarottunk rá. A tulaját kiszállásra szólítottuk fel, aminek az úr eleget is tett. Lynn Őrmester átnézte a ruházatát, és tisztának vélte. Az autó tulajdonosa, névszerint Glaho Grabo, végig úgy tett, mintha nem tudta volna az okát, hogy miért vagyunk itt. Miközben egy TEK-es kolléga elmagyarázta neki az okot, hogy miért álljuk ennyien körbe, addig én bilincset helyeztem az úr kezeire. Miután el lett neki magyarázva, hogy miért van letartóztatva, tovább tagadta a vádat. Grabo-t besegítettem az autóba, és elindultunk a kapitányság felé, amelyet be is rádióztunk. Lynn Őrmester megkérdezte rádión, hogy van-e olyan állománytag, akinek szüksége lenne jelentésre. Erre Ayerbe Főtörzsőrmester pozitív válasszal felelt, így ő is csatlakozott az előállításhoz. Rövid időn belül, az egységünk visszaért a kapitányságra, ahol Grabo-t kisegítettük az autóból, majd a kihallgatók felé vettük az irányt, ahol az 1-es kihallgatót foglaltuk el. Bemutatkoztunk neki névvel, rendfokozattal, és jelvényszámmal. Ezek után megkérdeztük hogy Grabo tisztában van-e a jogaival, melyre az a válasz érkezett, hogy igen. Mi ekkor felvetettük neki ismét a vádakat, melyet mostmár be is ismert. Hiába kérdeztük tőle, hogy mégis miért tette ezt a bűnt, nem kaptunk választ. Miután Grabo-nak nem volt az előállítással kapcsolatosan kérdése, mi elindultunk a cellák felé, viszont a rabosítás előtt Lynn Őrmester szeretett volna egy képet készíteni Grabo-ról. A kép után Grabo-t a cellákhoz vezettük, ahol rabosítva lett.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$240,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
190 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Peterson D Skyhen
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Kriszhun14

Újonc
2019. 04. 14.
38
4
V4 karakter
Peterson D Skyhen
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Peterson D Skyhen
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
T-3
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Marsha Lynn Őrmester
Taylen Stokes Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Owens Rouge
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Audi A8 D4 - AC-AJ-45
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
A T-3-as egységben járőröztünk éppen Angel Pine környékén Lynn Őrmesterrel, és Stokes Őrmesterrel. Egyszer csak Haruto Zászlós rádiózott, hogy az egységünk, T-3 menjen a jelére, viszont magyarázatot még nem adott. Haruto Zászlós megosztotta a koordinátáit, és mi ki is siettünk oda. Miután kiértünk, egy intézkedés fogadott minket. Mint kiderült, egy cserbenhagyásos ügy miatt keresett minket Haruto Zászlós, és kellett egy egység, amely intézi az előállítást. Ez az egység pont mi lettünk. Haruto Zászlós az urat letartóztatta, vádakat ellene elmondta, majd az autónkba ültette, és az iratait átadta nekem. Ekkor mi egy rádiózás után visszatértünk a kapitányságra, hogy előállítsuk az elkövetőt, akinek a neve Owens Rouge. Az urat kisegítettük az autóból, és a kihallgatók felé vettük az irányt. Adam Főtörzsőrmester csatlakozni szeretett volna a kihallgatáshoz, így ő is velünk tartott. A kihallgatóban név, rendfokozat, és jelvényszámmal bemutatkoztunk, majd megkérdeztem, hogy tisztában van-e a jogaival az úr. Erre az a válasz érkezett, hogy nem. Ekkor én ismertettem a jogait, melyekből egyikkel sem szeretett volna élni. Továbbá megkérdeztem még Rouge-ot, hogy szeretné-e látni a balesetről készült felvételt, melyre az a válasz érekezett, hogy igen. Ekkor én elővettem a telefonomat, és megmutattam neki a felvételt. Rouge-nak semmi kérdése nem volt a videóval kapcsolatosan, nem is tagadta bűnét. Mivel kérdései nem voltak az egész előállítás alatt, így a cellák felé vettük az irányt, ahol megtörtént a rabosítás. A rabosítás után rádióztam, hogy valaki betudná-e vonni Rouge járművezetői engedélyét, melyre azonnal válaszoltak, és be is vonták.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$33,600$ (ezt sajnos hibásan gépeltem be, 36,000 lett volna eleve)
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
75 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Peterson D Skyhen
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve:

Kriszhun14

Újonc
2019. 04. 14.
38
4
V4 karakter
Peterson D Skyhen
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Peterson D Skyhen
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-111
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Mauricio La Mambolza Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Andrew Colomp
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.1 § Testi sértés - Könnyű (8 napon belül gyógyuló sérülés) (TSK)
Az intézkedés részletes leírása:
Az A-111-es egységben járőröztünk éppen, Mambolza Őrmesterrel, amikoris sürgösségi rádión szóltak, hogy az aranybankban fegyveresek tartózkodnak. Erre mi azonnal reagáltunk, és el is indultunk az aranybank irányába, az odafele vezető úton, hírtelen hátulról nekünk jött egy másik rendvédelmis jármű, amely csúnyán összetörte az autónkat. Ekkor mi berádióztuk, hogy szereltetni indulunk. A szerelőtelepre vezető úton, a SeeRing versenypályánál egy baleset történt, melynél megálltunk intézkedni. Mint kiderült, ez a baleset már egy ideje megtörtént, amiről egy bejelentés is született. A bejelentésben az áll, hogy a bejelentőt, akit Smith Lia-nak neveznek, egy baleset után testi bántalmazás érte. Ekkor mi kiszálltunk, táblákat helyeztünk le, és megkezdtük az intézkedést. Bemutatkoztunk, majd megkérdeztük hogy pontosan mi is történt. Elkértük a helyszínen lévő úr, és a hölgy jogosítványát is, majd megkérdeztük a nevüket. A bejelentő hölgy, Smith Lia nevét gyorsan le is futtattam az MDC-ben, amelyből kiderült, hogy nincsenek súlyos priuszai, csak közúti kihágások. A helyszínen lévő úr, névszerint Andrew Colomp-nak már annyira nem volt szép a múltja. Miközben ezt én megtettem, Mambolza Őrmester utánna kérdezett, hogy mégis itt mi történt. Lia elmondása szerint egy balesetbe kerültek Colomp-al, majd amikor kiszálltak megbeszélni, megütötte őt, és el akarta lopni az autóját. Lia arcán látható sérülés volt, viszont azt nem tudtuk beazonosítani hogy mikor történhetett, az esetről videófelvétel nem készült. Ekkor megkérdeztük Colomp urat is, hogy neki mi az álláspontja. Colomp sajnos végig hülyeségeket hablatyolt, nem igazán jött ki értelmes, összefüggő mondat a szájából, viszont az biztos volt, hogy többször is letagadta azt, hogy bántotta volna Lia-t. Viszont mi ezt a priuszai miatt nehezen hittük el. Ekkor érkezett a helyszínre egy mentős kolléga, aki megkérdezte, hogy segíthet-e valamiben. Szerencsére ez pont kapóra jött nekünk, meg is kértem hogy nézze meg Lia sérülését, és állapítsa meg, hogy mennyire friss az ütés. A mentős kolléga viszonylag gyorsan megállapította, hogy Lia arcán az ütés elég friss, biztos benne hogy ezt Colomp okozta. Ekkor mi bebizonyosodtunk arról, hogy Colomp végig hazudott, és tényleg bántalmazta Lia-t. A mentős kolléga ellátta Lia sérülését, majd Colomp-ét is, amennyire lehetett. Mint kiderült, a baleset következtében Colomp lábán nyílt törés keletkezett, sürgősen műtétre szorult. Ekkor mi megköszöntük Smith Lia segítségét, és megígértük neki, hogy Colomp meg fogja kapni méltó büntetését. Colomp-ot egy hordágyra helyezték, és behelyezték egy esetkocsiba. Mi az esetkocsit elkísértük a San Fierro-i mentőállomásra, ahol egy honvéd kollégával karöltve, a mentős megműtötte Colomp lábát. A műtét majdnem egy órás hosszúságú volt, de Colomp éppségben jött ki a műtőteremből. Mivel a járás nehézkes volt neki, ezért én, és Mambolza Őrmester segítettünk neki a járásban egészen a járőrkocsiig, ahol óvatosan beültettük őt az autóba. Megköszöntük a mentős, és a honvéd munkáját, és elindultunk a kapitányságra előállítani Colomp-ot. Colomp az altató hatására egészen addig nem emlékszett semmire, amíg be nem értünk a kapitányságra. Miután beértünk, az urat óvatosan kisegítettük a járőrkocsi hátuljából, és az egyes kihallgatóig vezettük őt, ahol az előállítást végeztük. Colomp-nak ekkor már visszatért az emlékezete. Bemutatkoztunk neki ismét névvel, rendfokozattal, és jelvényszámmal, majd megkérdeztük tőle, hogy a jogaival tisztában van-e, mely kérdésre Colomp "igen"-el válaszolt, viszont egyikkel sem szeretett volna élni. Colomp végig tagadta hogy bántalmazta volna Smith Lia-t, azon kívűl végig csak nem összefüggő, értelmetlen mondatokat hablatyolt. Ezek után a cellákhoz vezettük, ahol még mindig tagadta a tettét. Mambolza Őrmester ekkor rabosította őt, majd folytattuk a tevékenységeinket.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$36,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Peterson D Skyhen
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: